# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tarkowian Marcin | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
2 | Taraszkiewicz Zuzanna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
3 | Stec Bogumił | Karbowo | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
4 | Buszyniewicz Monika | Karbowo | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
5 | Buszyniewicz Jerzy | Pogobie Średnie | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
6 | Żelazny Ryszard | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów "IGLO" | paid on-line |
7 | Szymelfenig Grażyna | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
8 | Ulikowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Udział w zlocie | KB BiegamBoLubię Pasłęk | paid on-line |
9 | Gregorek Janusz | Ostroda | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostróda | paid on-line |
10 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Udział w zlocie | Morsy Pasłęk | paid on-line |
11 | Sztamborski Grzegorz | Susz | Polska | Udział w zlocie | ||
12 | Cap Dorota | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
13 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
14 | STRACHEL STANISŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | paid on-line |
15 | NOSEWICZ LESZEK | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | paid on-line |
16 | Milas Paweł | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
17 | Szmyt Adam | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
18 | Sendrowski Łukasz | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
19 | Gurbisz Franciszek | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Jeziora Kraksy | |
20 | Kryszpin Magdalena Kryszpin | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | paid on-line |
21 | Jagodzińska Agnieszka | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Jeziora Kraksy | |
22 | Grzebienik Sylwester | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | |
23 | Bruzda Jarosław | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
24 | Krumrey Krystian | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
25 | Łyszcz Piotr | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
26 | Milewski Mariusz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | |
27 | Młyńska Jolanta | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
28 | Młyński Krzysztyf | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
29 | Kokoryn Mirosława | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów "IGLO" | paid on-line |
30 | Kokoryn Wojciech Kokoryn | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Olsztyński Klub Morsów | paid on-line |
31 | Krystek Marcin | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
32 | Kondratowicz Janusz | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | paid on-line |
33 | Bruzda Jarosław | Susz | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
34 | Serafin Barbara | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | paid on-line |
35 | Czarnecki Damian | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
36 | Czarnecka Katarzyna | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
37 | Sznar Sylwia | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
38 | Sznar Paweł | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
39 | Garasimowicz Paweł | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |
40 | Abramowicz Aneta | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | paid on-line |
41 | Iwańska Sylwia | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | paid on-line |
42 | Bogdańska Sylwia | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | |
43 | Kowalski Mateusz | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
44 | Chodowiec Anna | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
45 | Krasinski Robert | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy morskie susz | paid on-line |
46 | Chodowiec Karol | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
47 | Laskowski Sebastian | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
48 | Milewski Jacek | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
49 | Majewska Małgorzata | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
50 | Radzio Piotr | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
51 | Giglewicz Tomasz Giglewicz | Kwidzyn | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
52 | Laskowski Piotr | Susz | Polska | Udział w zlocie | Lwy Morskie Susz | paid on-line |
53 | Macuk Paweł | Ostróda | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak Ostróda | paid on-line |
54 | Przybyszewska Iwona | Działdowo | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
55 | przybyszewski dariusz | działdowo | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
56 | Gesek Arkadiusz | Działdowo | Polska | Udział w zlocie | brak | paid on-line |
57 | Kołodziejski Kazimierz | Szczytno | Polska | Udział w zlocie | paid on-line | |
58 | Hołownia Anna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
59 | Hołownia Paweł | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
60 | SZYPULSKI ANDRZEJ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | paid on-line |
61 | PAŁYS ZDZISŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | paid on-line |
62 | STEFANOWICZ ANDRZEJ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Udział w zlocie | KLUB MORSÓW LIDZBARK WARMIŃSKI | paid on-line |
63 | Szymko Beata | Bartoszyce | Polska | Udział w zlocie | Bartoszycki Klub Morsów Polat | paid on-line |
64 | Suberlak-Szarek Monika | Okopa | Polska | Udział w zlocie | POLAR BARTOSZYCE | paid on-line |
65 | Wolodiuk Ewa | Braniewo | Polska | Udział w zlocie | BRANIEWSKIE MORSY | paid on-line |
66 | Wawirowicz Anita | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
67 | Wiśniewski Łukasz | Knopin | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
68 | Mrówka Bogusław | Ostróda | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostróda | paid on-line |
69 | Węgrecki Daniel | Lubomino | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
70 | Wiśniewski Leszek | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
71 | Wiśniewska Wiesława | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
72 | Głód Strzelczyk Ewa | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
73 | Dzikilewska Kazimiera | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
74 | Lignowska Beata | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
75 | Leśniewski Jarek | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
76 | Kopczyński Marian | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
77 | Ged Jan | Ostróda | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostróda | paid on-line |
78 | Ged Marek | Ostróda | Polska | Udział w zlocie | Zmarźlak Ostróda | paid on-line |
79 | Talaga Mirosław | Orzysz | Polska | Udział w zlocie | ArysMors | |
80 | Talaga Danuta | Orzysz | Polska | Udział w zlocie | ArysMors Orzysz | |
81 | Radziej Andrzej | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
82 | Radziej Krystyna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
83 | Liberda Grzegorz | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
84 | Liberda Kasia | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
85 | Łeśniewska Tereska | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | paid on-line |
86 | Grzywinski Krzysztof | Ostrods | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostroda | paid on-line |
87 | Wtorkowski Robert | Ostroda | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostroda | paid on-line |
88 | Sobotka Wtorkowska Elżbieta | Ostroda | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostróda | paid on-line |
89 | Wysocki Krzysztof | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
90 | Wysocka Zofia | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
91 | Wysocka Alicja | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
92 | Szordykowska Małgorzata | Barczewo | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
93 | Dąbrowski Wojciech | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
94 | Dąbrowska Ewa | Olsztyna | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
95 | Ścięgaj Tomasz | Barczewo | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
96 | Szordykowska Kinga | Barczewo | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
97 | Stolarczyk Justyna | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
98 | Chajęcki Cezary | Olsztyn | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | paid on-line |
99 | GRZYWINSKA JOLANTA | OSTRÓDA | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostróda | paid on-line |
100 | Wojciak Renata | Ostróda | Polska | Udział w zlocie | Zmarzlak ostróda | paid on-line |
Views: 9483