Bieg Po Pączka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łoś Monika Bychawa 3,5 km AWFiS Gdańsk paid on-line
2 Korobczyńska Katarzyna Gdańsk 3,5 km paid on-line
3 Littwin Mateusz Gdańsk 3,5 km Wild Team paid on-line
4 Ilczuk Jagoda Gdańsk 3,5 km paid on-line
5 Żebrowska Malwina Gdańsk 3,5 km paid on-line
6 Żebrowska Maria Gdańsk 3,5 km paid on-line
7 Skowyrska Jolanta Gdansk 3,5 km paid on-line
8 Słomińska Agata Gdańsk 3,5 km paid on-line
9 Przyborska Olga Gdynia 3,5 km paid on-line
10 Kędziorski Marek Wąbrzeźno 3,5 km paid on-line
11 Kędziorska Beata Wąbrzeźno 3,5 km paid on-line
12 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 3,5 km paid on-line
13 Romanowski Sylwester Borkowo 3,5 km paid on-line
14 Romanowska Dominika Borkowo 3,5 km paid on-line
15 Wasylka Łukasz Luzino 3,5 km 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
16 Krawczyk Anna Gdańsk 3,5 km paid on-line
17 Szumiło Jolanta Szumiło Gdańsk 3,5 km paid on-line
18 Stenka Karolina Gdańsk 3,5 km paid on-line
19 Chomicki Dominik Gdańsk 3,5 km paid on-line
20 Gadomska Agnieszka Gdańsk 3,5 km paid on-line
21 Rojek Agnieszka Gdańsk 3,5 km paid on-line
22 Badocha Mikołaj Badocha Gdańsk 3,5 km paid on-line
23 Kwiatkowska Magdalena Pruszcz Gdanski 3,5 km Mów mi Pączek :) paid on-line
24 Heksel Justyna Bytonia 3,5 km paid on-line
25 Papieczka Adam Starogard Gdański 3,5 km paid on-line
26 Brałkowska Magdalena Gdynia 3,5 km paid on-line
27 Wrzosek Wojciech Gdańsk 3,5 km paid on-line
28 Czech Natalia Gdynia 3,5 km paid on-line
29 Wojtecka-Czech Karina Gdynia 3,5 km paid on-line
30 Wrzosek Sylwia Gdańsk 3,5 km paid on-line
31 Leoniak Adam Dzierzgoń 3,5 km DZIERZGOŃ TEAM paid on-line
32 Leoniak Ewa Gdynia 3,5 km DZIERZGOŃ TEAM paid on-line
33 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 3,5 km paid on-line
34 Lehr Agnieszka Gdańsk 3,5 km paid on-line
35 Charkiewicz Monika Straszyn 3,5 km paid on-line
36 Kędziorska Agata Wąbrzeźno 3,5 km paid on-line
37 Śnieg Aleksandra Gdańsk 3,5 km WATAHA - łaczy nas bieganie paid on-line
38 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański 3,5 km Lotos Running Team paid on-line
39 PODOBAS NATALIA Gdańsk 3,5 km Pączki z dziurką paid on-line
40 Dymkowska Weronika Pruszcz Gdanski 3,5 km paid on-line
41 Kowalczyk Hanna Pruszcz Gdański 3,5 km paid on-line
42 Szumowska Sylwia Pruszcz Gdański 3,5 km paid on-line
43 Wysocki Tomasz Otomino 3,5 km Warbud Running Team paid on-line
44 Rybińska Aleksandra Gdynia 3,5 km paid on-line
45 Sekulak Damian Gdańsk 3,5 km paid on-line
46 Witowska Anna Gdynia 3,5 km CF Gdynia paid on-line
47 Mikołajewski Jarosław Gdynia 3,5 km paid on-line
48 Radzieńska Kamila Gdynia 3,5 km BigYellowFoot AdventureTeam paid on-line
49 Mikołajewski Jakub Gdynia 3,5 km paid on-line
50 Turska Barbara Gdańsk 3,5 km paid on-line
51 Mikołajewski Łukasz Gdynia 3,5 km paid on-line
52 Mirek Emilia Gdańsk 3,5 km DCT Drużyna Biegowa paid on-line
53 Żórawska Weronika Gdynia 3,5 km paid on-line
54 Gromadzka Natalia Gdynia 3,5 km WYMIATACZE paid on-line
55 Brokos Tomasz Gdańsk 3,5 km DCT Drużyna Biegowa paid on-line
56 Skukowska Justyna Gdańsk 3,5 km paid on-line
57 Grabowski Paweł Starogard Gdański 3,5 km paid on-line
58 Sądej Małgorzata Pruszcz Gdański 3,5 km paid on-line
59 Lisiecki Jakub Gdańsk 3,5 km wkurw_team paid on-line
60 Kamińska Marlena Gdańsk 3,5 km paid on-line
61 Duniec Dawid Gdańsk 3,5 km paid on-line
62 Barczak Bartłomiej Gniewkowo 3,5 km TEAM Wracam do Zdrowia paid on-line
63 Grabowska Marzena Gdańsk 3,5 km paid on-line
64 Frankowska Paulina Gdynia 3,5 km TEAM Wracam do Zdrowia paid on-line
65 Gralińska Aleksandra Gdynia 3,5 km paid on-line
66 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 3,5 km CrossElite EbroGym paid on-line
67 Krawczyk Bartłomiej Gdańsk 3,5 km paid on-line
68 Rychlicki Paweł Gdańsk 3,5 km Rychliccy Team paid on-line
69 Wryk Kamila Wryk Skarszewy 3,5 km crosselite paid on-line
70 Bagrowski Tomasz Gdańsk 3,5 km Grupa Trójmiasto paid on-line
71 Staszewska Marta Padniewko 3,5 km paid on-line
72 Jakimiak-Rychlicka Beata Gdańsk 3,5 km Rychliccy Team paid
73 Juzyszyn Alan Gdańsk 3,5 km paid on-line
74 Krawczyk Aleksandra Gdańsk 3,5 km paid on-line
75 Hagemes-Gączewska Michalina Malbork 3,5 km LPP TEAM paid on-line
76 Komoszyńska Justyna Gdańsk 3,5 km paid on-line
77 Wasielewska Ewa Gdansk 3,5 km paid on-line
78 Drygas Olka Gdańsk 3,5 km paid on-line
79 Maciejczyk Agnieszka Banino 3,5 km paid on-line
80 Macińska Monika Gdańsk 3,5 km paid on-line
81 Bandurska Dominika gdańsk 3,5 km paid on-line
82 Niewiarowska Aleksandra Gdańsk 3,5 km paid on-line
83 Laskowska Sylwia Gdańśk 3,5 km paid on-line
84 Granacka Katarzyna Gdańsk 3,5 km paid on-line
85 Szady Elżbieta Gdańsk 3,5 km paid on-line
86 Meringer Sara Gdynia 3,5 km paid on-line
87 Troka Anna Gdynia 3,5 km Go Vegan paid on-line
88 Niechoćko Agata Gdańsk 3,5 km paid on-line
89 Kowalski Szymon Gdańsk 3,5 km paid on-line
90 Troka Mateusz Gdynia 3,5 km Go Vegan paid on-line
91 Owsianko Marta Gdańsk 3,5 km paid on-line
92 Uzdrowska Monika Gdynia 3,5 km Pączek&Pączek paid on-line
93 Nijak Maciej Gdańsk 3,5 km paid on-line
94 Przytarska Urszula Gdańsk 3,5 km paid on-line
95 Nijak Jolanta Gdańsk 3,5 km paid on-line
96 rogalska Magdalena Gdansk 3,5 km Run Beach Morning paid on-line
97 Jakubowska Basia Gdańsk 3,5 km Aspire Power Club paid on-line
98 Sosnowski Wojciech Gdańsk 3,5 km paid on-line
99 Baran Grzegorz Gdańsk 3,5 km paid on-line
100 Kiel Kasia Gdańsk 3,5 km paid on-line


Views: 4716

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ