R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rozenski Bartosz Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Fitmania Olsztyn paid on-line
2 Sokalska Agnieszka Biskupiec Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa)
3 Czarkowski Marek Olsztyn Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) paid on-line
4 Ostrowska Lena Ostrołęka Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) paid on-line
5 LANGOWSKI KSAWERY Florczaki Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
6 szydlik kamil szydlik Olsztyn Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) OCR OLSZTYN / R.AMBO paid on-line
7 Plucińska Róża Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
8 Dubielecki Artur Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
9 Kruk Nikodem Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
10 Rogalski Kondrad Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
11 Zajczyk Max Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
12 Sowa Dawid Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
13 Tomasiak Oliwia olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
14 Kamiński Aleksander Ostrołęka Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
15 grzelak Małgorzata olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata)
16 Drozdowska Iga Ramoty Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
17 Gagat Filip łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
18 Zimiński Paweł Rajgród Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) paid on-line
19 Borkowska Maja Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) paid on-line
20 Krawczyńska Maria Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
21 Węgrodzka Maja Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
22 Węgrodzka Julia Barczewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Defender paid on-line
23 Borucki Kacper Ketrzyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) paid on-line
24 Kruszyński Szymon Małdyty Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) paid on-line
25 Kulczykowski Jacek Gdynia Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) paid on-line
26 Zinkiewicz Filip Olsztyn Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) paid on-line
27 Pawlicki Tomasz Mława Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) paid on-line
28 Korniluk Tomasz Białystok Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training paid on-line
29 Bartnikowski Nikodem Florczaki Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) paid on-line
30 Kędziorek Paulina Gdańsk Bieg główny FALA ELITE KOBIETY (start 9.05, różowa)
31 Kędziorek Eryk Gdańsk Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska)
32 Szlosowski Wojciech gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) paid on-line
33 Szczubełek Tomasz Ostrołęka Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) paid on-line
34 Dublaszewska Ula Jaroty Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
35 Świderski Szymon Iłowo-Osada Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) paid on-line
36 Dzióbek Lech Gdańsk Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) paid on-line
37 Mikut Krzysztof Toruń Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Husaria Race Team paid on-line
38 Barski Dominik Iłowo - Osada Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) paid on-line
39 Świderski Łukasz Iłowo-osada Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) paid on-line
40 Pionk Tadeusz Rumia Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) paid on-line
41 Schilling Aleksander Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
42 Lewicki Marcin Bodzanów Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Nextreme paid on-line
43 Orankiewicz Krzysztof Płock Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Nextreme paid on-line
44 Maruszewski Marcin Brwilno Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Nextreme paid on-line
45 Projs Lilianna Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Młode Dziki paid on-line
46 Projs Stanisław Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Młode Dziki paid on-line
47 Krzyżanowska Roksana Gdańsk Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) paid on-line
48 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team
49 Szumielewicz Kinga Banino Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team
50 Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski Banino Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) BigYellowFoot Adventure Team
51 Karmiłowicz Łukasz Florczaki Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) paid on-line
52 Czacharowski Grzegorz Morąg Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) paid on-line
53 Trzaska Alex Łomża Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Szkoła Podstawowa nr. 9 w Łomży paid on-line
54 Trzaska Emilia Łomża Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Szkoła Podstawowa nr. 9 w Łomży paid on-line
55 Ziajkowski Kacper Biskupiec Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
56 Szczepański Piotr Iława Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Szwagry paid on-line
57 Jarząb Kacper Nowa Wieś Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Szwagry paid on-line
58 Krzyżaniak Martyna Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
59 Krzyżaniak Piotr Ostróda Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) Operacja Sport paid on-line
60 Ruszewski Jarosław Suwałki Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) Husaria Race Team
61 Winter Gabriela Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
62 Winter Maximilian Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
63 Matejczyk Marcin Lewickie Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training paid on-line
64 MACKIEWICZ EMILIA KOWALE, GDAŃSK Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) paid on-line
65 Szekalski Marek Białystok Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training paid on-line
66 Tarasewicz Paweł Białystok Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Outdoor Training paid on-line
67 Maciołek Wiktor Iława Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) SP nr.1 im.Mikołaja Kopernika paid on-line
68 Maciołek Arkadiusz Maciołek Iława Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
69 Michałowski Filip Kwiecewo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) R.AMBO paid on-line
70 Odziemczyk Kacper Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
71 Kuczyński Paweł Piaseczno Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) paid on-line
72 Rudajko Magdalena Grabów Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra paid on-line
73 Gawryś Monika Wolomin Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra paid on-line
74 Siepioła Cezary Morąg Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) LEŚNY CROSS
75 Buczko Bartosz Elbląg Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Cwałujące Wieprze paid on-line
76 Czarnecki Zbigniew Nowy Dwór Gdański Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona)
77 Zmyślony Adam Olsztyn Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) paid on-line
78 Bal Dominika Elbląg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
79 Bal Sebastian Elbląg Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) paid on-line
80 Malinowski Fabian Wynki Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) paid on-line
81 Malinowska Maja Wynki Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) paid on-line
82 Słoniewski Rafał Gdynia Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) RMF4RT OCR paid on-line
83 Szulim Michał Kotkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
84 Gajewska Małgorzata Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Skazani na sukces paid on-line
85 Gajewska AGNIESZKA Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) Skazani na sukces paid on-line
86 Gajewska Dominika Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Skazani na sukces paid on-line
87 Gajewski Piotr Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) Skazani na sukces paid on-line
88 Siwińska Daria Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) paid on-line
89 Marcówka Paweł Suwałki Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) Husaria Race Team paid on-line
90 Konopiński Szymon Olsztyn Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) paid on-line
91 Węgrzyn Karol Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) paid on-line
92 Węgrzyn Adam Ostróda Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) paid on-line
93 Słodowski Łukasz Brodnica Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) Odyniec paid on-line
94 Trendowicz Mateusz Brodnica Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) Odyniec paid on-line
95 Suchowiecki Piotr olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) paid on-line
96 Jałtuszyk Ewelina Warszawa Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) Vigo System paid on-line
97 Muzyk Marta Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Fitmania Olsztyn paid on-line
98 Rozenski Szymon Olsztyn Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) Fitmania Olsztyn paid on-line
99 Dlugosz Hanna Nowiny Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat)
100 Żebrowski Jacek Kierzliny Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) paid on-line


Views: 7886

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ