# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozenski Bartosz | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Fitmania Olsztyn | paid on-line |
2 | Sokalska Agnieszka | Biskupiec | Polska | Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) | ||
3 | Czarkowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) | paid on-line | |
4 | Ostrowska Lena | Ostrołęka | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
5 | LANGOWSKI KSAWERY | Florczaki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
6 | szydlik kamil szydlik | Olsztyn | Polska | Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) | OCR OLSZTYN / R.AMBO | paid on-line |
7 | Plucińska Róża | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
8 | Dubielecki Artur | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
9 | Kruk Nikodem | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
10 | Rogalski Kondrad | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
11 | Zajczyk Max | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
12 | Sowa Dawid | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
13 | Tomasiak Oliwia | olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
14 | Kamiński Aleksander | Ostrołęka | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
15 | grzelak Małgorzata | olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) | ||
16 | Drozdowska Iga | Ramoty | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
17 | Gagat Filip | łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
18 | Zimiński Paweł | Rajgród | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | paid on-line | |
19 | Borkowska Maja | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
20 | Krawczyńska Maria | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
21 | Węgrodzka Maja | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
22 | Węgrodzka Julia | Barczewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Defender | paid on-line |
23 | Borucki Kacper | Ketrzyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
24 | Kruszyński Szymon | Małdyty | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) | paid on-line | |
25 | Kulczykowski Jacek | Gdynia | Polska | Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) | paid on-line | |
26 | Zinkiewicz Filip | Olsztyn | Seszele | Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) | paid on-line | |
27 | Pawlicki Tomasz | Mława | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | paid on-line | |
28 | Korniluk Tomasz | Białystok | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Outdoor Training | paid on-line |
29 | Bartnikowski Nikodem | Florczaki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) | paid on-line | |
30 | Kędziorek Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg główny FALA ELITE KOBIETY (start 9.05, różowa) | ||
31 | Kędziorek Eryk | Gdańsk | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | ||
32 | Szlosowski Wojciech | gdańsk | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | paid on-line | |
33 | Szczubełek Tomasz | Ostrołęka | Polska | Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) | paid on-line | |
34 | Dublaszewska Ula | Jaroty | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
35 | Świderski Szymon | Iłowo-Osada | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | paid on-line | |
36 | Dzióbek Lech | Gdańsk | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | paid on-line | |
37 | Mikut Krzysztof | Toruń | Polska | Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) | Husaria Race Team | paid on-line |
38 | Barski Dominik | Iłowo - Osada | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | paid on-line | |
39 | Świderski Łukasz | Iłowo-osada | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | paid on-line | |
40 | Pionk Tadeusz | Rumia | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | paid on-line | |
41 | Schilling Aleksander | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
42 | Lewicki Marcin | Bodzanów | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | Nextreme | paid on-line |
43 | Orankiewicz Krzysztof | Płock | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | Nextreme | paid on-line |
44 | Maruszewski Marcin | Brwilno | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | Nextreme | paid on-line |
45 | Projs Lilianna | Ostróda | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Młode Dziki | paid on-line | |
46 | Projs Stanisław | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Młode Dziki | paid on-line |
47 | Krzyżanowska Roksana | Gdańsk | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | paid on-line | |
48 | Koschembahr Łyskowska Danuta | Sopot | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | BigYellowFoot Adventure Team | |
49 | Szumielewicz Kinga | Banino | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | BigYellowFoot Adventure Team | |
50 | Gąsiorowski Rafał Gąsiorowski | Banino | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | BigYellowFoot Adventure Team | |
51 | Karmiłowicz Łukasz | Florczaki | Polska | Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) | paid on-line | |
52 | Czacharowski Grzegorz | Morąg | Polska | Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) | paid on-line | |
53 | Trzaska Alex | Łomża | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Szkoła Podstawowa nr. 9 w Łomży | paid on-line |
54 | Trzaska Emilia | Łomża | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Szkoła Podstawowa nr. 9 w Łomży | paid on-line |
55 | Ziajkowski Kacper | Biskupiec | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
56 | Szczepański Piotr | Iława | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Szwagry | paid on-line |
57 | Jarząb Kacper | Nowa Wieś | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Szwagry | paid on-line |
58 | Krzyżaniak Martyna | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
59 | Krzyżaniak Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) | Operacja Sport | paid on-line |
60 | Ruszewski Jarosław | Suwałki | Polska | Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) | Husaria Race Team | |
61 | Winter Gabriela | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
62 | Winter Maximilian | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
63 | Matejczyk Marcin | Lewickie | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Outdoor Training | paid on-line |
64 | MACKIEWICZ EMILIA | KOWALE, GDAŃSK | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | paid on-line | |
65 | Szekalski Marek | Białystok | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Outdoor Training | paid on-line |
66 | Tarasewicz Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Outdoor Training | paid on-line |
67 | Maciołek Wiktor | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | SP nr.1 im.Mikołaja Kopernika | paid on-line |
68 | Maciołek Arkadiusz Maciołek | Iława | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
69 | Michałowski Filip | Kwiecewo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | R.AMBO | paid on-line |
70 | Odziemczyk Kacper | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
71 | Kuczyński Paweł | Piaseczno | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | paid on-line | |
72 | Rudajko Magdalena | Grabów | Polska | Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) | Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra | paid on-line |
73 | Gawryś Monika | Wolomin | Polska | Bieg główny Fala 1 (start 9.20, pomarańczowa) | Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Kobra | paid on-line |
74 | Siepioła Cezary | Morąg | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | LEŚNY CROSS | |
75 | Buczko Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) | Cwałujące Wieprze | paid on-line |
76 | Czarnecki Zbigniew | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg główny Fala 6 (start 11.00, zielona) | ||
77 | Zmyślony Adam | Olsztyn | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | paid on-line | |
78 | Bal Dominika | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
79 | Bal Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg główny Fala 4 (start 10.20, szara) | paid on-line | |
80 | Malinowski Fabian | Wynki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.00, 3-4 lata) | paid on-line | |
81 | Malinowska Maja | Wynki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
82 | Słoniewski Rafał | Gdynia | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | RMF4RT OCR | paid on-line |
83 | Szulim Michał | Kotkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
84 | Gajewska Małgorzata | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Skazani na sukces | paid on-line |
85 | Gajewska AGNIESZKA | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | Skazani na sukces | paid on-line |
86 | Gajewska Dominika | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Skazani na sukces | paid on-line |
87 | Gajewski Piotr | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Skazani na sukces | paid on-line |
88 | Siwińska Daria | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
89 | Marcówka Paweł | Suwałki | Polska | Bieg główny FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 8.50, niebieska) | Husaria Race Team | paid on-line |
90 | Konopiński Szymon | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
91 | Węgrzyn Karol | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.40, 8-12 lat) | paid on-line | |
92 | Węgrzyn Adam | Ostróda | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | paid on-line | |
93 | Słodowski Łukasz | Brodnica | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | Odyniec | paid on-line |
94 | Trendowicz Mateusz | Brodnica | Polska | Bieg główny Fala 5 (start 10.40, czerwona) | Odyniec | paid on-line |
95 | Suchowiecki Piotr | olsztyn | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | paid on-line | |
96 | Jałtuszyk Ewelina | Warszawa | Polska | Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) | Vigo System | paid on-line |
97 | Muzyk Marta | Olsztyn | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Fitmania Olsztyn | paid on-line |
98 | Rozenski Szymon | Olsztyn | Polska | Bieg główny Fala 3 (start 10.00, żółta) | Fitmania Olsztyn | paid on-line |
99 | Dlugosz Hanna | Nowiny | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | ||
100 | Żebrowski Jacek | Kierzliny | Polska | Bieg główny Fala 2 (start 9.40, fioletowa) | paid on-line |
Views: 22035