# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozenski Bartosz | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Fitmania Olsztyn | paid on-line |
2 | Ostrowska Lena | Ostrołęka | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
3 | Borkowska Maja | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
4 | Borucki Kacper | Ketrzyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
5 | Projs Lilianna | Ostróda | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Młode Dziki | paid on-line | |
6 | Trzaska Alex | Łomża | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Szkoła Podstawowa nr. 9 w Łomży | paid on-line |
7 | Malinowska Maja | Wynki | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
8 | Gajewska Dominika | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Skazani na sukces | paid on-line |
9 | Gajewski Piotr | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Skazani na sukces | paid on-line |
10 | Siwińska Daria | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
11 | Konopiński Szymon | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
12 | Dlugosz Hanna | Nowiny | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | ||
13 | Kalinowska Natalia | Olsztyn | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | ||
14 | Szatkiewicz Filip | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Szaciki | paid on-line |
15 | Szatkiewicz Kinga | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Szaciki | paid on-line |
16 | Toński Aleksander | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
17 | Kaśkiewicz Karol | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
18 | Szulc Sebastian | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
19 | Kramek Olek | Olsztyn-Jaroty | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Przedszkole Śmieszek | paid on-line |
20 | Sobczak Oskar | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
21 | Sobczak Nanna | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
22 | Dudzik Marcelina | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
23 | Kubicki Dawid | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
24 | Seweryn Maja | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
25 | Domanowska Maja | OLSZTYN | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | OCR Spartans Olsztyn | paid on-line |
26 | Domanowski Filip | OLSZTYN | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | OCR Spartans Olsztyn | paid on-line |
27 | Wejknis Karolina | ŁUKTA | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
28 | Pietrzak Marcel | Ostroda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Familyteam | paid on-line |
29 | Pietrzak Nela | Ostroda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Familyteam | paid on-line |
30 | Kruszyński Rafał | Małdyty | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Przedszkole Małdyty | paid on-line |
31 | Kubicki Wojtek | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | Szkoła Podstawowa Łukta | paid on-line |
32 | Puchacz Lena | ŁUKTA | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line | |
33 | JAKSZEWICZ Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 12.20, 5-7 lat) | paid on-line |
Views: 22031