Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nierzwicki Piotr Sulnowo MINI 30 km Bart J-Bike Team paid on-line
2 Suś Arkadiusz Suś Bydgoszcz MAXI 45 km Bydzia Power 50.00 PLN
3 Suś Igor Bydgoszcz MŁODZIK ok.10 km N-Bike Academy free participation
4 Krzyżelewska - Suś Anna Bydgoszcz MINI 30 km 50.00 PLN
5 Kozłowski Marek Żnin MAXI 45 km Klub Sportowy Szosa Żnin paid on-line
6 Wasielewski Paweł Nowe MINI 30 km NS Aktywni 50.00 PLN
7 Sergiel Damian BYDGOSZCZ MAXI 45 km SISU-OWB team paid on-line
8 Stankiewicz Beata Pasłęk MINI 30 km Team Mustang Pasłęk paid on-line
9 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Bart J-Bike Team free participation
10 Kwaśniewski Krzysztof . Skarszewo MINI 30 km Bart J-Bike Team paid on-line
11 Jesionowska Małgorzata Świecie MINI 30 km paid on-line
12 Jesionowski Mariusz Świecie MINI 30 km MTB Eldar Świecie paid on-line
13 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz MINI 30 km Cyklo Kwidzyn 50.00 PLN
14 Delewski Jan Rożental ŻAK ok.5 km ZKiW Kulice free participation
15 Delewska Hanna Rożental Do lat 10 - 2500 m ZKiW Kulice free participation
16 Kruszczyński Marcin Kwidzyn MINI 30 km Cyklo Kwidzyn paid on-line
17 Pacuk Joanna Toruń Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Pacuki free participation
18 Pacuk Jan Toruń Do lat 10 - 2500 m Pacuki free participation
19 Pacuk Zofia Toruń ŻAK ok.5 km Pacuki free participation
20 Pacuk Dariusz Toruń MAXI 45 km Pacuki 50.00 PLN
21 Wójcik Janusz ŚWIECIE n/w MINI 30 km Klub Kolarski Wda Świecie 50.00 PLN
22 Porożyński Arkadiusz. Świecie n/Wisłą Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Klub Kolarski Wda Świecie free participation
23 Zieliński Marian. Świecie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE free participation
24 Kucharska Wioletta Golub-dobrzyn MINI 30 km GTR Golub-dobrzyn paid on-line
25 Chyliński Andrzej Gdańsk MINI 30 km 50.00 PLN
26 Stoppa Michalina Pelplin Do lat 10 - 2500 m free participation
27 Borzyszkowski Tomasz Tczew MINI 30 km Adva Optical Networking 50.00 PLN
28 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie MAXI 45 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 50.00 PLN
29 Zieliński Marian Świecie MAXI 45 km Klub Kolarski Wda Świecie paid on-line
30 Świderski Ireneusz Pelplin MINI 30 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid
31 Wozowicz Maciej Gdańsk MINI 30 km LPP TEAM paid on-line
32 Gabryel Zachariasz Sumin MINI 30 km TRI Starogard Gdański paid on-line
33 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański MŁODZIK ok.10 km PSP 6 Starogard Gdański free participation
34 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Do lat 10 - 2500 m PSP 6 Starogard Gdański free participation
35 Śledź Mikołaj Pelplin MINI 30 km Klub Aktywnego Pelpliniaka 50.00 PLN
36 Nikołajczyk Łukasz Świecie MINI 30 km paid on-line
37 Szymański Marcin Lisewo Malborskie Do lat 10 - 2500 m free participation
38 Detlaf Mariusz Maksymilianowo MINI 30 km paid on-line
39 Gabryel Maciej Żabno MINI 30 km TRI Starogard Gdański paid on-line
40 Papiernik Michał Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew paid
41 Grochowski Marcin Kościelna Jania Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km free participation
42 Grochowski Filip Kościelna Jania Do lat 10 - 2500 m free participation
43 Sandomierski Jerzy Kwidzyn MINI 30 km paid on-line
44 Alaszkiewicz Łukasz PELPLIN MINI 30 km 50.00 PLN
45 Mądzielewski. Sławek Świecie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Klub Kolarski WDA Świecie free participation
46 Czerwiński Igor Grudziądz Do lat 10 - 2500 m free participation
47 Kulling Monika Gnieżdżewo MAXI 45 km 50.00 PLN
48 Surgoft Piotr Reda MINI 30 km Mega Coffee Team paid on-line
49 Mojsiewicz Zbigniew Starogard Gdański MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
50 Karwatowskii Robert Brzeźno Wielkie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km GK STG free participation
51 Karwatowski Robert Brzeźno Wielkie MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
52 Rozkocha Michał Starogard Gdański MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
53 Chyliński Piotr Gdańsk MAXI 45 km Belta Team Gdańsk paid on-line
54 Szul Bartłomiej Gdynia MINI 30 km paid on-line
55 Trzciński Waldemar Karsin MAXI 45 km GardenFlora MTB Team 50.00 PLN
56 Rudnicki Henryk Toruń Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN free participation
57 Trochowski Grzegorz Tczew MINI 30 km paid on-line
58 Kucharski Tadeusz Gdynia Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km free participation
59 Porożyński Arkadiusz Świecie n/Wisłą MAXI 45 km Kolarski klub WDA Świecie paid on-line
60 Górska Justyna Pelplin Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Pelplin free participation
61 Olewnik Piotr Elbląg MINI 30 km MTB ELBLĄG paid on-line
62 Krzyżykowski Jakub GRĘBOCIN Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN free participation
63 Krzyżykowski Sławomir GRĘBOCIN Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km KS SPRINT GRĘBOCIN free participation
64 Kowalczyk. Jarosław Tczew Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km GK Gryf Tczew free participation
65 Dziedzic Grzegorz Grudziądz MAXI 45 km Grudziądz paid on-line
66 Krześniak Roman Świecie MINI 30 km Bart J-Bike Team paid on-line
67 Hering Jakub Krag Do lat 10 - 2500 m free participation
68 Piotrowski Kamil Zabno Do lat 10 - 2500 m free participation
69 GRZYBEK MARCIN żnin MAXI 45 km paid on-line
70 Radtke Pawel Radtke Wtelno MAXI 45 km SISU-OWB team 50.00 PLN
71 Sywula Marek Starogard Gdański MINI 30 km GK STG 50.00 PLN
72 Sywula Mikołaj Starogard Gdański ŻAK ok.5 km SP nr.1 w Starogardzie GD free participation
73 Skweres Mariusz Pelplin MINI 30 km Klub Kolarski Pelplin paid
74 Tymiński Tomasz Kowale MINI 30 km BST BanachBrothers paid on-line
75 Kubicki Jakub Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew paid
76 Słomion Julia Borkowo ŻAK ok.5 km Belta Team Gdańsk free participation
77 Słomion Kinga Borkowo Do lat 10 - 2500 m Belta Team Gdańsk free participation
78 Słomion Łukasz Borkowo MAXI 45 km paid on-line
79 Reinholz Marian Świecie Terespol Pomorski MINI 30 km paid on-line
80 Abraham Wiesław Sławoszyno MAXI 45 km TA KO Team 50.00 PLN
81 Zariczny Dawid Gdańsk MŁODZIK ok.10 km free participation
82 Grundman Dariusz Tczew MINI 30 km GK Gryf Tczew paid
83 Szych Dariusz Rakowiec MINI 30 km Cyklo Kwidzyn paid on-line
84 Petk Grzegorz Gdańsk MINI 30 km CAT M4 paid on-line
85 Masiak Rafał Kwidzyn MINI 30 km 50.00 PLN
86 Górski Dariusz Pelplin MINI 30 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid
87 Wadas Jan Tczew MŁODZIK ok.10 km Prezio Racing Team free participation
88 Lewandowski Piotr Czernin MAXI 45 km Grupa Kolarska Malbork 50.00 PLN
89 Sobieralski Piotr tczew MINI 30 km 50.00 PLN
90 Furmanek Slawomir Tczew MINI 30 km Mtb start trec kartuzy 50.00 PLN
91 Kasierski Grzegorz Bydgoszcz MINI 30 km Fitserwis MTB TEAM paid on-line
92 Węgier Arkadiusz SUSZ MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 50.00 PLN
93 Piechna Jarosław Świecie MINI 30 km paid on-line
94 Czerwiakowski Sebastian Bydgoszcz MINI 30 km paid on-line
95 Wieczorek Radosław Łęgowo MINI 30 km GK Gryf Tczew paid
96 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 30 km paid on-line
97 Grabowski Paweł Marki MINI 30 km 50.00 PLN
98 Janik Tomasz Bydgoszcz MINI 30 km KT MTB 50.00 PLN
99 Lewandowski Michał Grudziądz MINI 30 km Grudziądz paid on-line
100 Weber Marek Grudziądz MAXI 45 km paid on-line


Views: 6495

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ