# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Krześniowski Marcin Szczecin - Załom Ćwierćmaraton VIKING Bike Team 70.00 PLN
2 Glina Rafał Suchań Ćwierćmaraton Stargardzki Klub Morsów paid
3 Krysiak Tomasz Szczecin Maraton Amatorskie bieganie w Szczecinie paid
4 Dąbrowski Piotr Goleniów Ćwierćmaraton Goleniów paid
5 Mądrowski dominik Nowogard Ćwierćmaraton czarne chmury paid
6 Samson Robert Warzymice Maraton Sunchaser Running Team paid
7 Lamperski Tadeusz Gryfino Ćwierćmaraton 70.00 PLN
8 Tomczyk Alina Nowogard Maraton Ala Nowogard paid
9 Radtke Arkadiusz Nowiny Maraton 70.00 PLN
10 Radtke Robert Nowiny Maraton 70.00 PLN
11 Gąska Justyna szczecin Maraton paid
12 Kuchta Piotr Szczecin Ćwierćmaraton KB Pionier Szczecin 70.00 PLN
13 Tunkiewicz Wojciech Goleniów Ćwierćmaraton paid
14 Taczalska Monika Taczalska Szczecin Półmaraton 70.00 PLN
15 Krupińska Paulina goleniów Ćwierćmaraton Rozbiegany Goleniów 70.00 PLN
16 Pietrasik Dawid Szczecin Półmaraton paid
17 Mościcki Mirosław Chojna Maraton paid
18 Przybysz Michał Maszewo Półmaraton paid
19 Pakuła Tomasz Goleniów Maraton paid
20 Rajfur As Rajfur Daleszewo Półmaraton Elitarny Klub Biegacza Powolni z Nadwagą EKBPzN paid
21 Gajek Patrycja Gryfino Maraton 70.00 PLN
22 Szymański Wojciech Szczecin Maraton 70.00 PLN
23 Kwiecień Anna Szczecin Maraton 70.00 PLN
24 Surdacki Piotr Szczecin Półmaraton paid
25 Szaryński Adam Międzyzdroje Maraton IRONMAN paid
26 Wygralak Piotr Poznań Maraton Drużyna Szpiku paid
27 Lew Piotr Szczecin Maraton EXTREME WOLF paid
28 Harłukowicz Krzysztof Szczecin Maraton EXTREME WOLF paid
29 Śliwińska Justyna Goleniów Ćwierćmaraton paid
30 Gęga Arleta Goleniów Maraton Rozbiegany Goleniów paid
31 Nawrocki Jacek Załom Półmaraton paid
32 Panaszek Elżbieta Szczecin Ćwierćmaraton paid
33 Panaszek Rafał Szczecin Półmaraton paid
34 Momot Przemysław Goleniów Półmaraton ZWIFT PL paid
35 Wyrozębski Łukasz Police Maraton paid
36 Momot Grzegorz Świnoujście Półmaraton paid
37 Gierlik Grzegorz Przeclaw Maraton NCDC paid
38 Mądrawski Tomasz Szczecin Maraton paid
39 Okoń Bartosz Goleniów Ćwierćmaraton paid
40 Kozieł Grażyna Kliniska Wielkie Maraton ProGDar Marathon Team paid
41 Skoraczewska Grażyna Kliniska Wielkie Maraton ProGDar Marathon Team paid
42 Bałamącek Tomek Rurzyca Maraton Progdar marathon team paid
43 Maćkiewicz Piotr Świnoujście Maraton paid
44 Ozimek Robert Choszczno Maraton ZPM Ozimek paid
45 Żyluk Bożena Szczecin Maraton Wieczorne Bieganie w Szczecinie paid
46 Wlaż Lucjan Kopice Maraton Aligancko paid
47 Kita Leszek Goleniów Maraton ProGDar Marathon Team paid
48 Nadolny Przemysław Szczecin Maraton Parkrun Szczecin paid
49 Radliński Łukasz Szczecin Maraton paid
50 Łysoń Andrzej Stargard Maraton paid
51 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Maraton Wieczorne Bieganie Szczecin paid
52 Lipertowicz Sebastian Police Maraton LoveLasy paid
53 Łysoń Piotr Stargard Maraton paid
54 Pągowski Andrzej Wrocław Maraton paid
55 Kwaśniewska Patrycja Szczecin Maraton paid
56 Goździcki Marek Strzelce Krajeńskie Maraton ZDYSZANI NA MECIE paid
57 Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie Maraton Strzelecka Biegająca Czarownica paid
58 Krzemiński Adam Bezrzecze Maraton Saint-Gobain SQUAD paid
59 Zembik Grzegorz Gryfino Maraton KB HERMES GRYFINO paid
60 DEJNAK Mariola GRYFICE Ćwierćmaraton paid
61 Bzdawka Joanna Świniujście Maraton Biegacze Świnoujście paid
62 Bzdawka Rafał Świnoujscie Maraton KPW ŚWINOUJŚCIE paid
63 Dukiewicz Grażyna Szczecin Maraton GKT Mustangi paid
64 Gwardiak Bartłomiej Goleniów Maraton Prime Cargo Poland paid
65 Uldynowicz Łukasz Gryfice Półmaraton paid
66 Burek Andrzej Szczecin Maraton K.S.P lm.Świętej Rodziny-Szczecin paid
67 Grala Krzysztof Szczecin Maraton paid
68 Makowski Dariusz Chojna Maraton paid
69 Latuszek Sebastian Szczecin Maraton paid
70 Czylkowski Patryk Banie Maraton 100%EG paid
71 Majewski Artur Kalisz Pomorski Maraton Nadleśnictwo Mirosławiec paid
72 ineksiak janusz kliniska wielkie Maraton ultraMARINA paid
73 Derda Robert Świnoujście Maraton paid
74 Łętowski Mariusz Nawodna Maraton paid
75 BOBROWICZ Artur goleniów Maraton Rozbiegany Goleniów paid
76 Olszewska Joanna Maszewo Maraton ŚLĘZAK TEAM paid
77 Olszewski Błażej Maszewo Maraton paid
78 Bąk Tomasz Goleniów Maraton paid
79 Oleszczyk Rafał Goleniów Maraton paid
80 Guzikiewicz Mirosław Goleniów Maraton Rozbiegany Goleniów paid
81 Iwanowski Arkadiusz Zwierzyn Maraton KB Pento Strzelce Krajeńskie paid
82 Żmija Liliana Zwierzyn Maraton KB Pento Strzelce Krajeńskie paid
83 Łużyński Tomasz Szczecin Maraton TT Szczecin paid
84 Łużyńska Katarzyna Szczecin Maraton paid
85 Malec Edyta Stargard Maraton SKM MIEDWIANIE paid
86 Dawid Łukasz Goleniów Maraton Rozbiegany Goleniów paid
87 Guzikiewicz Adrianna Goleniów Półmaraton Zabiegani Goleniów paid
88 Guzikiewicz Marcin Goleniów Ćwierćmaraton Rozbiegany Goleniów paid
89 KAWECKA anna PRZECLAW Ćwierćmaraton paid
90 garbacz krzysztof goleniow Ćwierćmaraton paid
91 BERNACKI MARIUSZ DOŁGIE Ćwierćmaraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
92 Garbień Tomek Podańsko Maraton paid
93 TOMCZYK FERDYNAND gryfino Maraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
94 KURLEJ MARIUSZ GRYFINO Maraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
95 Olesińska Julita Goleniów Ćwierćmaraton Rozbiegany Goleniów paid
96 KOWALCZYK PAWEŁ RADZISZEWO Maraton Powoli z Nadwagą paid
97 KWIATKOWSKI DARIUSZ GRYFINO Maraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
98 Żygieło Monika Choszczno Maraton Choszczeńska 10 paid
99 Czupryn Bogusława Wałbrzych Maraton paid
100 Czupryn Martyna Wrocław Maraton ProGDar Marathon Team - AWF Wrocław paid


Views: 6081

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ