Maraton
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hawrot Sylwester Goleniów Maraton paid
2 Jaz Krzysztof Mieszkowice Maraton paid
3 Skrzypiec Andrzej świnoujście Maraton Biegacze Świnoujście paid
4 Strzelec Tomasz Gryfino Maraton KB Hermes Gryfino paid
5 Sadek Jarosław Piła Maraton KB Maniac Poznań paid
6 Górecki Mirosław Koszalin Maraton paid
7 Hoppe Grzegorz Szczecin Maraton Wieczorne Bieganie w Szczecinie paid
8 Zarembski Dawid Resko Maraton paid
9 Strąk IZABELA Szczecin Maraton Wieczorne bieganie w szczecinie paid
10 Zimny Tomasz Szczecin Maraton paid
11 Muraszow Daniel Wrzosowo Maraton Klub Biegacza Kamień Pomorski paid
12 Stefański Marek Szczecin Maraton NiebkoRunTerror paid
13 Ruśkiewicz Wojciech Szczecin Maraton Deloitte Adventure Team paid
14 Samson Robert Warzymice Maraton Sunchaser Running Team paid
15 Radtke Robert Nowiny Maraton paid
16 Gąska Justyna szczecin Maraton paid
17 Mościcki Mirosław Chojna Maraton paid
18 Pakuła Tomasz Goleniów Maraton paid
19 Gajek Patrycja Gryfino Maraton
20 Szymański Wojciech Szczecin Maraton paid
21 Kwiecień Anna Szczecin Maraton
22 Szaryński Adam Międzyzdroje Maraton IRONMAN paid
23 Wygralak Piotr Poznań Maraton Drużyna Szpiku paid
24 Krępa Daniel Dobra Maraton paid
25 Harłukowicz Krzysztof Szczecin Maraton EXTREME WOLF paid
26 Wyrozębski Łukasz Police Maraton paid
27 Gierlik Grzegorz Przeclaw Maraton NCDC paid
28 Mądrawski Tomasz Szczecin Maraton paid
29 Bałamącek Tomek Rurzyca Maraton Progdar marathon team paid
30 Maćkiewicz Piotr Świnoujście Maraton paid
31 Grochowski Krzysztof Maszewo Maraton paid
32 Orzechowski Adam Szczecin Maraton Patopeleton paid
33 Lee Piotr Stargard Maraton Aligancko paid
34 Kita Leszek Goleniów Maraton ProGDar Marathon Team paid
35 Nadolny Przemysław Szczecin Maraton Parkrun Szczecin paid
36 Radliński Łukasz Szczecin Maraton paid
37 Łysoń Andrzej Stargard Maraton paid
38 Kwiatkowska Aleksandra Szczecin Maraton Wieczorne Bieganie Szczecin paid
39 Lipertowicz Sebastian Police Maraton LoveLasy paid
40 Łysoń Piotr Stargard Maraton paid
41 Pągowski Andrzej Wrocław Maraton paid
42 Goździcki Marek Strzelce Krajeńskie Maraton ZDYSZANI NA MECIE paid
43 Goździcka Agnieszka Strzelce Krajeńskie Maraton Strzelecka Biegająca Czarownica paid
44 Krzemiński Adam Bezrzecze Maraton Saint-Gobain SQUAD paid
45 Zembik Grzegorz Gryfino Maraton KB HERMES GRYFINO paid
46 Bzdawka Joanna Świniujście Maraton Biegacze Świnoujście paid
47 Gwardiak Bartłomiej Goleniów Maraton Prime Cargo Poland paid
48 Grala Krzysztof Szczecin Maraton paid
49 Kowalska Renata Dębno Maraton KM Team paid
50 Czylkowski Patryk Banie Maraton 100%EG paid
51 Majewski Artur Kalisz Pomorski Maraton Nadleśnictwo Mirosławiec paid
52 ineksiak janusz kliniska wielkie Maraton ultraMARINA paid
53 Derda Robert Świnoujście Maraton paid
54 Łętowski Mariusz Nawodna Maraton paid
55 BOBROWICZ Artur goleniów Maraton Rozbiegany Goleniów paid
56 Olszewska Joanna Maszewo Maraton ŚLĘZAK TEAM paid
57 Olszewski Błażej Maszewo Maraton paid
58 Oleszczyk Rafał Goleniów Maraton paid
59 Iwanowski Arkadiusz Zwierzyn Maraton KB Pento Strzelce Krajeńskie paid
60 Żmija Liliana Zwierzyn Maraton KB Pento Strzelce Krajeńskie paid
61 Łużyński Tomasz Szczecin Maraton TT Szczecin paid
62 Malec Edyta Stargard Maraton SKM MIEDWIANIE paid
63 BERNACKI MARIUSZ DOŁGIE Maraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
64 Garbień Tomek Podańsko Maraton paid
65 TOMCZYK FERDYNAND gryfino Maraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
66 KURLEJ MARIUSZ GRYFINO Maraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
67 KOWALCZYK PAWEŁ RADZISZEWO Maraton Powoli z Nadwagą paid
68 Żygieło Monika Choszczno Maraton Choszczeńska 10 paid
69 Świst Joanna Gryfino Maraton Running Queen paid
70 Mańkowski Dariusz Jastrowie Maraton paid
71 Bieliński Michał Koszalin Maraton Rozbiegany Koszalin
72 Chełminiak Szymon GOLENIÓW Maraton paid
73 Burewicz Tadeusz Nowogard Maraton LKK NOWOGARD paid
74 Bęben Artur Kliniska Wielkie Maraton ProGDar Marathon Team paid
75 MALEC MARIUSZ STARGARD Maraton Stargardzki Klub Morsów MIEDWIANIE paid
76 Grzesik Eugeniusz Koszalin Maraton TKKF KOSZALIN paid
77 Pędziwiatr Paweł Żółwia Maraton ProGDar Marathon Team paid
78 LEWANDOWSKI MIROSLAW goleniów Maraton paid
79 MAJEWSKI MACIEJ POZNAN Maraton paid
80 Romańska Karolina Romańska Świnoujście Maraton Biegacze Świnoujście paid
81 Barański Janusz Szczecin Maraton paid
82 Kopcewicz Robert Goleniów Maraton Rozbiegany Goleniów paid
83 Pryk Rafał Goleniów Maraton Rozbiegany Goleniów paid
84 Ziółkowska Sylwia Szczecin Maraton Puszczyk Bukowy paid
85 Chełminiak Sławomir Czarna Łąka Maraton paid
86 Rydel Małgorzata Szczecin Maraton paid
87 Duchowski Robert GRYFINO Maraton 100%EG paid
88 Klimaszewska Teresa Szczecin Maraton paid
89 Maciejewska Wojciech Goleniów Maraton paid
90 Prokopowicz Grzegorz Gryfino Maraton Modlitwa Biegania Gryfino paid
91 Bidas Tomasz Stargard Maraton paid
92 Glebkowicz Agnieszka Szczecin Maraton Przebiegłe Jenoty paid


Views: 13325

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ