# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nowak Angelika Lubin 2,5 km VII liceum ogólnokształcące 35.00 PLN
2 Haniecki Tomasz Legnica 7,5 km 35.00 PLN
3 Konaszczuk Agnieszka Legnica 2,5 km 35.00 PLN
4 Stabrowska-Huzar Teresa Lipce 7,5 km 35.00 PLN
5 STABROWSKI HUZAR MAREK LIPCE 7,5 km 35.00 PLN
6 Fonał jakub Legnica 1 km (Bieg Dzieci) 10.00 PLN
7 Fonał Tomasz Legnica 7,5 km 35.00 PLN
8 Dałek Antoni Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) 10.00 PLN
9 Świerczek Michał Legnica 7,5 km paid
10 Fabiański Tomasz Legnica 7,5 km paid
11 Winiarski Filip Chojnów 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
12 Majcher Zosia Goliszòw 1 km (Bieg Dzieci) KB Lew Legnica 10.00 PLN
13 Winiarski Daniel Chojnów 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
14 Żurowska Adrianna Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
15 Żurowski Daniel Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
16 Trościńska Nikola Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Agatka Legnica paid
17 Trościńska Lena Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Agatka Legnica paid
18 Rakowski Paweł Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP7 10.00 PLN
19 Strama Anna Lubin 2,5 km 35.00 PLN
20 kamińska beata ziemnice 7,5 km paid
21 Kurek Kamila Miłkowice 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
22 Kurek Tomasz Miłkowice 1 km (Bieg Dzieci) paid
23 Wawrzynowicz Oskar Legnica 7,5 km paid
24 Piórkowski Tymoteusz Lubiatów 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
25 Powałko Wojciech Legnica 7,5 km Legnickie Morsy paid
26 Domański Franciszek Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) 10.00 PLN
27 Domańska Katarzyna Legnica 2,5 km 35.00 PLN
28 Ostrowska-Kąklewska Nadia legnica 2,5 km paid
29 Ostrowska Elżbieta Prochowice 2,5 km paid
30 Kąklewska Pola Legnica 1 km (Bieg Dzieci) paid
31 Kąklewski Tomasz Legnica 7,5 km paid
32 Moćko Patryk Chocianów 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
33 Safiński Tymon Lubin 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
34 Karaś Damian Legnica 7,5 km paid
35 Bernasiewicz Jozek Złotoryja Marsz Nordic Walking paid
36 Łukasik Julia Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Agatka Legnica paid
37 Romanowski Michal Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP9 Legnica paid
38 Oskwarek Piotr Trzebunia 7,5 km Łączka Team Legnica paid
39 Kalinowska Małgorzata Legnica 7,5 km Legnicka Grupa Głuchych paid
40 Wieczorek Gracjan Bolków 2,5 km 35.00 PLN
41 Wieczorek Jakub Bolków 1 km (Bieg Dzieci) 10.00 PLN
42 Wieczorek Monika Bolków 7,5 km 35.00 PLN
43 Hnatejko Aleksander Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
44 Hnatejko Pola Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
45 Hnatejko Barbara Legnica 2,5 km paid
46 Lefek Adam Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
47 Lefek Michał Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
48 Ostrowska Anna Legnica 7,5 km paid
49 Jurek Michalina Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Miejskie Przedszkole nr 16 paid
50 Babis Małgorzata Legnica 7,5 km paid
51 Lasok Wiktoria Wągrodno 1 km (Bieg Dzieci) paid
52 Lasok Mateusz Wągrodno 1 km (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa w Wagrodnie paid
53 Mazur Marlena Lubin 2,5 km paid
54 Lasok Marek Wągrodno 2,5 km Szkoła Podstawowa w Wagrodnie paid
55 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno 2,5 km paid
56 Paliński Bartłomiej Chojnów 7,5 km paid
57 Wolak Izabela Jawor 7,5 km JKS Salamandra 35.00 PLN
58 Szczepańska Zuzanna Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) 10.00 PLN
59 Dygudaj Andrzej Bieniowice 7,5 km Dygudaj TEAM paid
60 Dygudaj Joanna Bieniowice 7,5 km Dygudaj TEAM paid
61 Dygudaj Alicja Birr 500m (Bieg Przedszkolaka) Dygudaj TEAM paid
62 Dygudaj Kacper Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Dygudaj TEAM paid
63 Rębisz Magdalena Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP9 Legnica paid
64 Pawlik Maksymilian Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
65 Pawlik Maja Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 paid
66 Kardasz Leszek Gierałtowiec 7,5 km Kościuszki paid
67 Kardasz-Pawlik Jolanta Legnica 7,5 km Kościuszki paid
68 Jabłońska Joanna Mielec 7,5 km paid
69 Barzyk Mikołaj Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) Przedszkole nr 14 paid
70 Kaczmarska Monika Legnica 7,5 km paid
71 Skiba Krzysztof Legnica Marsz Nordic Walking mSport Team 35.00 PLN
72 Rogowski Michał Świdnica 2,5 km paid
73 Żabicki Piotr Legnica 7,5 km paid
74 Ciolek Katarzyna Gniechowice 2,5 km 35.00 PLN
75 Kozioł Sebastian Legnica 7,5 km 35.00 PLN
76 Kozioł Hania Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) 10.00 PLN
77 Kozioł Lena Legnica 1 km (Bieg Dzieci) 10.00 PLN
78 Dygudaj Grzegorz Legnica 7,5 km Dygudaj TEAM paid
79 Wołonciej Józef Legnica 7,5 km paid
80 Pazdej Daniel Karczowiska 2,5 km 35.00 PLN
81 Łaniewska Beata Lubin 2,5 km paid
82 Żak Natalia Legnica 2,5 km 35.00 PLN
83 Jastrzębski Maciek Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 paid
84 Jastrzębski Szymon Legnica 1 km (Bieg Dzieci) SP 18 paid
85 Dziadyk Wiktoria Legnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid
86 Kowalczyk Edyta Legnica 7,5 km paid
87 Rosół Sonia Legnica 7,5 km paid
88 Marczak Pola Lubin 1 km (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr. 14 10.00 PLN
89 Marczak Dorian Lubin 500m (Bieg Przedszkolaka) Przedszkole Nr. 5 10.00 PLN
90 Podhajna Jagoda Chojnów 1 km (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 4 Chojnów paid
91 Podhajny Piotr Chojnów 7,5 km paid
92 Ostrowska Katarzyna Żary 7,5 km paid
93 Banasiak Jowita Żary 7,5 km paid
94 Mitkowski Mikołaj Gniewomirowice 2,5 km UKS SPRINT LEGNICA 35.00 PLN
95 Mączka Mateusz Wałbrzych 2,5 km paid
96 Dudkowski Jacek Jawor 7,5 km JKS SALAMANDRA paid
97 Dudkowska Monika Jawor 7,5 km JKS Salamandra paid
98 Pieszkowski Jan Legnica 7,5 km paid
99 Barchan Filip Trzebnica 1 km (Bieg Dzieci) paid
100 Barchan Zuzanna Trzebnica 500m (Bieg Przedszkolaka) paid


Views: 2703

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ