# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
2 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na kijach 10.00 PLN
3 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach 20.00 PLN
4 Nowakowski Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
5 Syrek Elżbieta Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
6 Dejneka Jarosław Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
7 Sobczyk Paweł Sarnów Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
8 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostali uczestnicy paid
9 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
10 Kubacka Monika Katowice Pozostali uczestnicy paid
11 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
12 Więcek Przemysław Sosnowiec Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
13 Prukop Anna Katowice Pozostali uczestnicy paid
14 Nizar Wioletta Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Csc Adventure Academy 20.00 PLN
15 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
16 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
17 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy paid
18 Świercz Adam Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
19 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki paid
20 Kulik Dominika Siemianowice ŚL Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki paid
21 Płonka Janina Gliwice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
22 Kordon Anna Łaziska Górne Pozostali uczestnicy paid
23 Alvarado Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
24 Adamiec Natalia Adamiec Katowice Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki paid
25 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Srebrne Miasto Tarnowskie Góry paid
26 Makieła Mariusz Zawiercie Małżeństwa Saint-Gobain SQUAD paid
27 Makieła Agnieszka Zawiercie Małżeństwa paid
28 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa 30.00 PLN
29 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa 30.00 PLN
30 Marekwica Joanna Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
31 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
32 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team 10.00 PLN
33 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
34 Długosz Paweł Siemianowice Pozostali uczestnicy Husaria Race Team 20.00 PLN
35 Stolorz Arkadiusz Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
36 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
37 Betka Bartłomiej Będzin Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
38 MUCHOWSKA MARIA TYCHY Małżeństwa byle do przodu MW 30.00 PLN
39 GOCAŁEK WIESŁAW TYCHY Małżeństwa byle do przodu MW 30.00 PLN
40 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
41 Kotuliński Tomasz Sosnowiec Pozostali uczestnicy Bikehead 20.00 PLN
42 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team paid
43 Nowakowska Alina Żory Pozostali uczestnicy RUNwDAL paid
44 Dobrzyńska Aldona Żory Pozostali uczestnicy RUNwDAL 20.00 PLN
45 Wolanin Maciej Jaworzno Pozostali uczestnicy MCKiS KB Jaworzno paid
46 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
47 Rzeszutko-Szubert Ewa Myszkowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
48 Wyrwich Angelika Katowice Pozostali uczestnicy paid
49 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA 20.00 PLN
50 Beno-Gesikowska Dorota RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
51 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
52 Cieślik Mirosław Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat II Lo mikołow paid
53 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy paid
54 Warzocha Danuta Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach paid
55 Sichma Zuzanna Swietochlowice Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
56 Sichma Kamila Świętochłowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
57 Malinowska Katarzyna Piekary śląskie Pozostali uczestnicy Lecymy Durś 20.00 PLN
58 Urbańczyk Agnieszka Bytom Pozostali uczestnicy Lecymy Durś 20.00 PLN
59 WIśniewska Marzanna Zabrze Pozostali uczestnicy paid
60 Proszowska Aleksandra Proszowska Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy paid
61 Kubiak Artur Mysłowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
62 Lachera Kamila Katowice Pozostali uczestnicy W pogoni za duchem 20.00 PLN
63 Nowak Tadeusz Katowice Pozostali uczestnicy Runanywhere paid
64 Czempik Aniela Chorzów Pozostali uczestnicy paid
65 Sulejewski Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
66 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
67 Rolnik Remigiusz MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
68 Świgoń Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy paid
69 wesoły Piotr katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y paid
70 Rymanowska Anna Katowice Małżeństwa Lubię Burpees'y paid
71 Taisner Tomasz Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach paid
72 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach paid
73 Waśkiewicz Zbigniew Katowice Pozostali uczestnicy paid
74 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat 10.00 PLN
75 Wiesner Tomasz Katowice Małżeństwa 30.00 PLN
76 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa 30.00 PLN
77 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
78 Matysek Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy paid
79 Langer Jacek Chorzów Małżeństwa AugusTeam paid
80 Langer Katarzyna Chorzów Małżeństwa AugusTeam paid
81 Sokołowska Anita Katowice Pozostali uczestnicy Lecymy Durś paid
82 Korchut Wojciech Tychy Pozostali uczestnicy paid
83 Pietrzyk Aleksandra Tychy Pozostali uczestnicy LAKE RUNNERS TYCHY paid
84 Tulin Jacek Katowice Pozostali uczestnicy paid
85 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
86 Jezusek Barbara Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach 20.00 PLN
87 Sitkowski Tomasz Mysłowice Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team paid
88 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy paid
89 Czempik Kornelia Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion slaski paid
90 Antosiewicz Kamil Tychy Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
91 Nieslony Ryszard Chorzów Pozostali uczestnicy paid
92 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
93 Sojda Sylwia Siemianowice Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają paid
94 Ogórek Wioletta CHORZÓW Małżeństwa Batory Loto 30.00 PLN
95 Ogórek Adam Chorzów Małżeństwa Batory Loto 30.00 PLN
96 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
97 Miodoński Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy paid
98 Wolny Maciej Katowice Pozostali uczestnicy 20.00 PLN
99 Staroszyński Dawid Katowice Pozostali uczestnicy paid
100 Szendzielorz Adam Świętochłowice Pozostali uczestnicy Akademia Tańca AS 20.00 PLN


Views: 1223

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ