# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
2 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa paid
3 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa paid
4 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Yellobike paid
5 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike paid
6 Kaszewski Igor Katowice Pozostali uczestnicy paid
7 Szewior Sebastian Katowice Pozostali uczestnicy
8 Jokisz Bożena Chorzów Pozostali uczestnicy paid
9 Pawelczyk józef Rybnik Pozostali uczestnicy rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem paid
10 Kozikiewicz Joanna Katowice Pozostali uczestnicy FORMART paid
11 Osojca Mariusz Ornontowice Małżeństwa paid
12 Marek Franciszek Katowice Pozostali uczestnicy Energoprojekt-Katowice paid
13 Paruzel-Osojca Joanna Ornontowice Małżeństwa paid
14 Zok Adrianna Psary Pozostali uczestnicy paid
15 Osojca Damian Gliwice Pozostali uczestnicy paid
16 Ostrowska Justyna Gliwice Pozostali uczestnicy paid
17 Nowakowski Aleksander Katowice Pozostali uczestnicy paid
18 Szczepański Sebastian Kopytówka Pozostali uczestnicy Kopytko paid
19 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa paid
20 Lara Izabela Katowice Małżeństwa paid
21 Jędyczek Ewa Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
22 Szkamruk Janusz Gliwice Pozostali uczestnicy paid
23 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka paid
24 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa Nowakowscy paid
25 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa Nowakowscy paid
26 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
27 Frelek Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy PwC SDC Runners Team paid
28 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
29 Wieczorek Damian Katowice Pozostali uczestnicy NRŚ
30 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA paid
31 Kizler Genowefa Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze paid
32 Smakosz Wojciech Chorzów Pozostali uczestnicy
33 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team paid
34 Czapiewski Janusz Bieruń Pozostali uczestnicy Przenosimy Góry paid
35 Łuszcz Zbigniew Bytom Małżeństwa paid
36 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy
37 Łuszcz Magdalena Bytom Małżeństwa paid
38 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa paid
39 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa paid
40 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
41 POGORZELSKA WIESŁAWA GORZYCE Pozostali uczestnicy paid
42 Wojciechowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa paid
43 Wojciechowska Joanna Chorzów Małżeństwa paid
44 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy paid
45 Goryczka Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Lubię Burpees'y paid
46 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat paid
47 BUJOCZEK Ewa BYTOM Małżeństwa paid
48 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa paid
49 Sowiar Maciej Kielce Pozostali uczestnicy paid
50 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team paid
51 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team paid
52 Zydroń Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze paid
53 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy paid
54 Tyka Edward Tyka świetochłowice Pozostali uczestnicy niestowarzyszony paid
55 Górecka Iwona Switochlowice Pozostali uczestnicy paid
56 Chruściel DONATA KATOWICE Pozostali uczestnicy paid
57 Bienek Lila Katowice Pozostali uczestnicy paid
58 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Pozostali uczestnicy paid
59 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega paid
60 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega paid
61 Olejniczak Maciej Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy BWH paid
62 Leszczyk Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy
63 Raszka Ewelina Katowice Pozostali uczestnicy paid
64 Zydroń Grzegorz Katowice Małżeństwa paid
65 Śmietana Krzysztof Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
66 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ paid
67 Haufa Dariusz katowice Pozostali uczestnicy paid
68 Teinert Amelia Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat Zabiegani Nauczyciele paid
69 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa paid
70 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat paid
71 Kania Marcin Łaziska Górne Małżeństwa paid
72 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY paid
73 Kajca Mirosław Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY paid
74 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
75 Leśniak Mariusz Bytom Pozostali uczestnicy
76 Kwiatek Ireneusz Będzin Pozostali uczestnicy IRU75 paid
77 Majek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy Augusteam paid
78 Gurczyński SŁAWOMIR Katowice Pozostali uczestnicy paid
79 Gurczyńska Zuzanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
80 Gurczyńska monika KATOWICE Małżeństwa paid
81 gurczyński krzysztof KATOWICE Małżeństwa paid
82 Osadnik Adam Bytom Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach paid
83 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy paid
84 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
85 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa paid
86 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa Augusteam paid
87 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Dzieci i młodzież do 18 lat paid
88 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy paid
89 Grudziński Robert Katowice Pozostali uczestnicy paid
90 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy bałtycka paid
91 Milkowski Jan Świętochłowice Pozostali uczestnicy paid
92 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
93 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa paid
94 Witała Marzena Katowice Pozostali uczestnicy paid
95 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa paid
96 Smołk Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
97 Maćkowiak Patrycja Katowice Pozostali uczestnicy
98 Smołka Katarzyna Mikołów Małżeństwa paid
99 Smołka Wojciech Mikołów Małżeństwa paid
100 Nędza Jadwiga Katowice Pozostali uczestnicy Ała Ała paid


Views: 5360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ