# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Korpus-Mielczarska Katarzyna Sławków Bieg Główny 10km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / Tomasz Klisz HIT THE TRAIL paid
2 Furman Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Krytyka Czystego Biegania limit reached
3 Magiera Piotr Myszków Bieg Główny 10km limit reached
4 Wojcik Jakub Gliwice Bieg Główny 10km limit reached
5 Sztuka Damian Sztuka Sosnowiec Bieg Główny 10km limit reached
6 Bujnowska Iwona Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
7 Porębska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km MKS-MOS Płomień Sosnowiec limit reached
8 BOBEREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Pogoria Biega limit reached
9 Cieślicki Mateusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Azymut Team paid
10 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Bieg Główny 10km JestLepiejRunTeam paid
11 Patas Magdalena Patas Wodzisław Śląski Bieg Główny 10km limit reached
12 Francuz-Jendroska Paulina Katowice Bieg Główny 10km limit reached
13 Jendrośka Dawid Katowice Bieg Główny 10km limit reached
14 Wilk Dariusz Miedźno Bieg Główny 10km 1973 paid
15 Michalak Sandra SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Triathlon X-Team paid
16 Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Triathlon X-Team limit reached
17 Tytko Grzegorz Katowice Bieg Główny 10km limit reached
18 Wilczek Małgorzata Toszek Bieg Główny 10km ista biegAmy paid
19 Janik Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
20 Piwowarczyk Adam Mysłowice Bieg Główny 10km paid
21 Urbanek Martin Sierakowice Bieg Główny 10km ista biegAmy paid
22 Stareprawo Grażyna Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
23 Sznura Piotr Jemielnica Bieg Główny 10km Ista BiegAmy paid
24 Cimała Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Ista BiegAmy limit reached
25 Biżek Patryk Będzin Bieg Główny 10km limit reached
26 Nowak Katarzyna Żarki Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ paid
27 Gruszka Michał Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Kuźnia Triathlonu limit reached
28 Jamroży Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland Sosnowiec paid
29 Kapicki Jan Mysłowice Bieg Główny 10km paid
30 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ paid
31 Wojdas Mateusz Będzin Bieg Główny 10km paid
32 Antonczyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg Główny 10km paid
33 Stasierski Maciej Katowice Bieg Główny 10km Triathlon X-Team paid
34 Dzierżek Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Triathlon X-Team paid
35 Nowak Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec paid
36 Nowak Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km MYFITNESSPLACE paid
37 Mirowski Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Stonehenge paid
38 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km MYFITNESSPLACE paid
39 Turosz Zofia Sosnowiec Bieg Główny 10km 1973 paid
40 Carski Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
41 Maczek-Gądek Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km ZABIEGANI paid
42 Augustyniak Kamil Libiąż Bieg Główny 10km Warchlaki Adelajdy paid
43 racinowski piotr dabrowa gornicza Bieg Główny 10km paid
44 Wiszyński Damian Chorzów Bieg Główny 10km limit reached
45 Łokieć Katarzyna Sławków Bieg Główny 10km paid
46 Laskowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team paid
47 Darska Katarzyna Zawiercie Bieg Główny 10km Leśni Olimpijczycy limit reached
48 Kwieciak Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Pogoria Biega paid
49 Stolarz Wojciech Mysłowice Bieg Główny 10km paid
50 Biały Kamil Siewierz Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ paid
51 Wąsowicz Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10km paid
52 Wąsowicz Sławomir Jaworzno Bieg Główny 10km paid
53 Żaba Marek Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli / Triathlon X-Team paid
54 Lubas Grzegorz Zawiercie Bieg Główny 10km Leśni Olimpijczycy paid
55 Smaczyński Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km paid
56 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Bieg Główny 10km paid
57 Prukop Anna Katowice Bieg Główny 10km paid
58 Vykhopen Iurii Kyiv Bieg Główny 10km SC BIG-TIME RIVNE limit reached
59 Gęgotek Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
60 Wywiał Kacper Wojkowice Bieg Główny 10km paid
61 Partyka Ernest Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
62 Szczepanek Łukasz Libiąż Bieg Główny 10km Warchlaki Adelajdy paid
63 SZCZESZAK TOMASZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Ewsasz Team paid
64 Witor Tobiasz Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
65 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit reached
66 Derejczyk Adrianna Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
67 Jachimowicz Jakub Ruda Śląska Bieg Główny 10km Lokostar Team paid
68 Labiak Krystian Katowice Bieg Główny 10km paid
69 Maciejewski Michał Poczesna Bieg Główny 10km Sportczesna / Press Glass Biegamy i Wspieramy paid
70 Gargol Aleksandra Katowice Bieg Główny 10km paid
71 Pasek Damian Bytom Bieg Główny 10km TEAM PASEK paid
72 Pasek Magdalena Bytom Bieg Główny 10km TEAM PASEK paid
73 Pawlik Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km limit reached
74 Haik Aneta Rędziny Bieg Główny 10km paid
75 PAPESZ TOMASZ Ruda Śląska Bieg Główny 10km OPEL ACTIVE TEAM paid
76 Baran Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Ruszamy Dąbrowę paid
77 Seweryn Natalia Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland paid
78 Ślęzak Sylwia Jaworzno Bieg Główny 10km CKS Budowlani paid
79 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg Główny 10km Pogoria Biega paid
80 Geletukha Tatiana Czestochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Czestochowa Kalinowski TIME paid
81 Bryś Krzysztof Piekary Ślaskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś limit reached
82 Balicka Anna Poraj Bieg Główny 10km limit reached
83 Pachurka Ewa Jarocin Bieg Główny 10km paid
84 Książek Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe paid
85 Haładus Marcin Miłość Bieg Główny 10km BREMBO limit reached
86 Orzechowski Adam Katowice Bieg Główny 10km Mysłowicki Klub Biegacza No.1 paid
87 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO Bieg Główny 10km paid
88 Dymek Orestes Jaworzno Bieg Główny 10km paid
89 Wyjadłowska Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km limit reached
90 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km FitOlaa limit reached
91 Kawczynski Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE paid
92 Jaroń Bartłomiej Sosnowiec Bieg Główny 10km paid
93 Wzorek Ilona Kielce Bieg Główny 10km paid
94 kasprzyk wiesław sosnwiec Bieg Główny 10km paid
95 Romańska Klaudia Dabrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit reached
96 Olszenko Andrzej Będzin Bieg Główny 10km ABB Sp. z o.o. paid
97 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km paid
98 Gramatyka Paweł Kraków Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED paid
99 Jas Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km paid
100 Flisiński Łukasz Flisiński Sosnowiec Bieg Główny 10km paid


Views: 33224

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ