# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mamcarz Jarosław Tczew START WOPR paid on-line
2 Treć Leon Sztum START LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
3 Redzimski Piotr Gdańsk START MaratonyPolskie.PL TEAM paid on-line
4 Leszczyński Roman Ostrołęka START so-biebie-gam 40.00 PLN
5 Gałka Grzegorz Gdańsk START paid on-line
6 Chlebicz Paweł Sieradz START paid on-line
7 Plutowski Marcin Tczewskie Łąki START Biegający Tczew 40.00 PLN
8 Gontarczyk Dawid Gdynia START paid on-line
9 Urbaniak Daniel Gdynia START paid on-line
10 Kucharska Natalia Tczew START Dovista Active Team paid on-line
11 Zawacki Daniel Tczew START paid on-line
12 Ruchlewicz Urszula Sztum START 40.00 PLN
13 Stanuch Damian Tczew START paid on-line
14 Jaroński Janusz Tczew START paid on-line
15 Gering Adam Gering Zajączkowo START 40.00 PLN
16 Galikowski Adrian Tczew START paid on-line
17 Werra Maciej Rumia START Runeda paid on-line
18 Werra Patrycja Rumia START Runeda paid on-line
19 Dywelski Mirosław Tczew START Biegający Tczew paid on-line
20 Łaska Kazimierz Gniew START paid on-line
21 Kida Krzysztof Elbląg START paid on-line
22 Orlikowska Joanna Tczew START paid on-line
23 Pijanowski Jan Tczew START Biegający Tczew paid on-line
24 Pijanowski Wojciech Tczew START BASE Group / Sowiński Team paid on-line
25 Rogocki Jarosław Tczew START paid on-line
26 Chylińska Dagmara Tczew START Biegający Tczew paid on-line
27 Chyliński Dariusz Tczew START Biegający Tczew paid on-line
28 Paul Krzysztof Starogard Gdański START TRI Starogard Gdański paid on-line
29 Zimna Agnieszka Tczew START SowińskiTeam paid on-line
30 WABNIC JAN GDAŃSK START paid on-line
31 Niewiadomski Patryk Czarlin START Biegający Tczew / Sowiński Team paid on-line
32 Dydymski Krzysztof Rumia START paid on-line
33 Dydymska Monika Rumia START paid on-line
34 Ścisłowski Andrzej Tczew START Biegający Tczew paid on-line
35 Cichońska-Bazak Marzena Bydgoszcz START Czarne Stopy. SM paid on-line
36 Bazak Cezary Bydgoszcz START Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych paid on-line
37 Jaskot Piotr Gościszewo START paid on-line
38 Guz Klaudia Subkowy START Niepubliczna Szkoła im. Św. Ojca Pio paid on-line
39 Piechowski Piotr Tczew START Niepubliczna Szkoła im. Św. Ojca Pio paid on-line
40 Koska-Czapiewska Emilia Zabagno START SKL Filippides/BBL Starogard Gd paid on-line
41 Nowak Grzegorz Tczew START paid on-line
42 Nowak Katarzyna Tczew START paid on-line
43 Kaczyński Daniel Starogard Gdański START Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo paid on-line
44 Matyszewski Marcin Tczew START paid on-line
45 Frankiewicz Andrzej Tczew START Biegający Tczew paid on-line
46 Mąkosa Martyna Tczew START Biegający Tczew 40.00 PLN
47 Dubiela Halina Tczew START Biegający Tczew paid on-line
48 Gibas Lucyna Tczew START paid on-line
49 Trzebiatowski Jerzy Gdynia START Biegamyrazem.pl paid on-line
50 Zieliński Maciej Tczew START Biegający Tczew paid on-line
51 Skweres Adriana Pelplin START Ada biega paid on-line
52 Skalska Anna Bytonia START KS SOKÓŁ ZBLEWO paid on-line
53 Grzonka Kamila Bytonia START KS Sokół Zblewo paid on-line
54 Szwedowski Łukasz Kulice START paid on-line
55 Żurawski Mariusz Tczew START Team Tapflo paid on-line
56 Szymański Artur Gdańsk START LOTOS TEAM paid on-line
57 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie START LKS Zantyr Sztum paid on-line
58 Andryskowski Zdzislaw Lębork START Kolarz-Pol paid on-line
59 Jakubowski Marek Pszczółki START SPRINT S.A. paid on-line
60 Gajda Maciej Gdynia START MAM TĘ MOC TEAM paid on-line
61 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg START ETT - Elbląg Triathlon Team. paid on-line
62 Bzowski Przemysław Tczew START Intel Runners paid
63 Matyskiel Anita Gdańsk START ETT - Elbląg Triathlon Team paid on-line
64 Zabrocki Łukasz Tczew START PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / Sowiński Team paid on-line
65 Jagodda Adam Tczew START CFMT paid on-line
66 Steinka Mateusz Tczew START Team Tapflo paid on-line
67 Rataj Jędrzej Rataj Tczew START paid on-line
68 Michalak Marek Tczew START paid on-line
69 Kamińska Daniela Tczew START SportLevel Tczew paid on-line
70 Trzciński Krzysztof Tczew START SowińskiTeam paid on-line
71 Pańka Marcin Elbląg START 40.00 PLN
72 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG START ZKS OLIMPIA ELBLĄG paid on-line
73 Derlaga Kamil Szymankowo START NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY paid on-line
74 JANIK Roman KWIDZYN START KWIDZYN BIEGA paid on-line
75 Angielczyk Adam Gdańsk START reaktywuj sie w maratonie paid on-line
76 Trygalska Paulina Pinczyn START KS Sokół Zblewo 40.00 PLN
77 Szabłowska Iwona Juszkowo START Pruszcz Biega paid on-line
78 Puczyński Karol Tczew START paid on-line
79 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański START Pruszcz Biega paid on-line
80 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański START Pruszcz Biega "SHOW MUST GO ON" paid on-line
81 Lisiecki Jakub Gdańsk START Wkurw_team paid on-line
82 Niechoćko Agata Gdańsk START paid on-line
83 Charkiewicz Monika Straszyn START paid on-line
84 Statkiewicz Agnieszka Malbork START Nyborg-Mawent 40.00 PLN
85 Piekut Anna Tczew START CrossElite paid on-line
86 Puczyńska Anna Rajkowy START Reebok Run Crew Tczew paid on-line
87 Drewa Tomasz Gdynia START paid on-line
88 Chabowski Tomasz Tczew START Biegający Tczew paid on-line
89 Moszyński Marek Tczew START Biegający Tczew paid on-line
90 Szlija Natalia Tczew START CrossElite/SowińskiTeam paid on-line
91 Cieślik Marta Pruszcz Gdański START Pruszcz Biega Show Must Go On paid on-line
92 Grucza Karolina Pruszcz Gdański START Pruszcz Biega paid on-line
93 Przybyś Agnieszka Łęgowo START Eaton Running Team / Pruszcz Biega paid on-line
94 BOGUSZEWSKI Bartosz Tczew START paid on-line
95 Zimna Anna Tczewskie Łąki START Biegający Tczew, SowińskiTeam paid on-line
96 Kwapisz Wigna Gdańsk START paid on-line
97 Niemiałkowski Aleksander Gdańsk START paid on-line
98 Kobyliński Michał Ostróda START paid on-line
99 Markiewicz Paweł Elbląg START paid on-line
100 Lunk Krzysztof Puck START LIVESTRONG 40.00 PLN


Views: 2390

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ