# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Grzesiak Zdzisław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Bigam bo lubię 40.00 PLN
2 Górski Antoni Lębork START (Bieg główny 6000 m) 40.00 PLN
3 Terman Dariusz Lubowidz START (Bieg główny 6000 m) 40.00 PLN
4 Armatowski Piotr Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
5 Hendrich kamil Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
6 Dramczyk Błażej Lębork START (Bieg główny 6000 m) Wataha paid
7 MACIEJEWSKI RAFAŁ Strzepcz START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino paid
8 Jankowski Sebastian Luzino START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino paid
9 Glezman Dorota Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork paid
10 Glezman Marcin Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork paid
11 Bach Karol Łęczyce START (Bieg główny 6000 m) paid
12 Olszewski Karol Olszewski Kębłowo START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino paid
13 Nowicki Artur Malczyce START (Bieg główny 6000 m) 1bz Lębork paid
14 Waldach Daniel Janowice START (Bieg główny 6000 m) paid
15 Waldach Bogumiła Janowice START (Bieg główny 6000 m) paid
16 Buś Aleksander Mosty START (Bieg główny 6000 m) paid
17 Buś Kamilla Mosty START (Bieg główny 6000 m) paid
18 Litwin Tomasz Lebork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork paid
19 Durzyński Tomasz Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork paid
20 Andryskowski Marek Lębork START (Bieg główny 6000 m) Stowarzyszenie 42.2 Lębork paid
21 Wątroba Marek Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork paid
22 Kożyczkowski Marcin Mosty START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork paid
23 Jabłonowski Wojciech Lębork START (Bieg główny 6000 m) Fm2012 /klub 42,2 paid
24 Miszke Zygmunt Darżewo START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork paid
25 Młyński Karol Wicko START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork paid
26 Grajewski Piotr Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
27 Kwidzyńska Anna Lędziechowo START (Bieg główny 6000 m) paid
28 Ponarad Magdalena Lubowidz START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork paid
29 Cała Małgorzata Bytów START (Bieg główny 6000 m) paid
30 Cała Bartosz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina paid
31 Glinka Agnieszka Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
32 Roszkowska Małgorzata Borkowo START (Bieg główny 6000 m) paid
33 Zblewski Leszek Skorzewo START (Bieg główny 6000 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo paid
34 Pek Daniel Skorzewo START (Bieg główny 6000 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo paid
35 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK START (Bieg główny 6000 m) paid
36 Kęsik Agnieszka Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
37 Szadrin Andrej Bytów START (Bieg główny 6000 m) paid
38 kamionka henryk lebork START (Bieg główny 6000 m) paid
39 Wasilka Sławomir Wejherowo START (Bieg główny 6000 m) Hermes paid
40 Witka Piotr Garczegorze 2/2 START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland paid
41 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland paid
42 SZRAMA Marian Lębork START (Bieg główny 6000 m) BAZA 44 paid
43 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
44 Orliński Przemysław Lędziechowo START (Bieg główny 6000 m) paid
45 Orliński Ryszard Lędziechowo START (Bieg główny 6000 m) paid
46 Peplińska Iwona Lębork START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland paid
47 PEPLIŃSKI PIOTR LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland paid
48 Pacan Bartosz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
49 Pacan Mira Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina paid
50 Domaszk Zbigniew Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina paid
51 Muszyński Jacek Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
52 Napiontek Elżbieta Koszalin START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
53 Brovchenko Jurii Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
54 Brovchenko Sylwia Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
55 Solak Halina Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
56 Rembalska - Matysiak Anna Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
57 Rembalski Piotr Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
58 Jakubek Patryk Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
59 Garski Kryspin Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
60 Garska Joanna Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
61 Hołubasz Paweł Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
62 KILAR Tomasz Koszalin START (Bieg główny 6000 m) Kilar Team paid
63 Polinceusz Małgorzata Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) paid
64 Polinceusz Adam Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) paid
65 Grudziński Marcin Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
66 Nagórek Krzysztof Słupsk START (Bieg główny 6000 m) TUPOT Ustka paid
67 Malek Andrzej Koscierzyna START (Bieg główny 6000 m) Atlas Running Team paid
68 Treder Roman Kębłowo Nowowiejskie 43 START (Bieg główny 6000 m) paid
69 Kozioł Krzysztof Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
70 Konkol Krystyna Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork paid
71 Cirocka Małgorzata Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork paid
72 Mazur Aleksandra Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork paid
73 Mazur Paweł LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork paid
74 Sałabon Grzegorz Lębork START (Bieg główny 6000 m) WT Lębork paid
75 JÓSKOWSKA Beata Rekowo START (Bieg główny 6000 m) REKOWO BIEGA paid
76 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO START (Bieg główny 6000 m) REKOWO BIEGA paid
77 Koiszewski Krzysztof Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42.2 Lębork paid
78 Heyka Ireneusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) paid
79 Heyka Jarosław Lębork START (Bieg główny 6000 m) Morska Jednostka Rakietowa paid
80 Gliszczyński Łukasz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina paid
81 Hincka Marzena Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) paid
82 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) paid
83 Jankowski Grzegorz BYTÓW START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina paid
84 Pawłowski Mirosław Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) paid
85 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) paid
86 Wroński Mateusz Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) TPL paid
87 Roszkowski Zdzisław Borkowo START (Bieg główny 6000 m) paid
88 Lipski Jan Domoinik Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB im BRACI PETK paid
89 Cuber Wojciech Złotów START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą paid
90 KRASKA Wlodzimierz krakow START (Bieg główny 6000 m) paid
91 Becker Wioletta Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland paid
92 Szymański Adam Lębork START (Bieg główny 6000 m) Lębork Biegacze paid
93 Konkel Andrzej Władysławowo START (Bieg główny 6000 m) Biegamy Razem Władysławowo paid
94 Stenka Marcin LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork paid
95 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska START (Bieg główny 6000 m) paid
96 Włusek Monika Włusek Łebień START (Bieg główny 6000 m) paid
97 Szopa Marek Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runeda paid
98 Szopa Małgorzata Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runeda paid
99 Pietrzycka Renata Reda START (Bieg główny 6000 m) Runeda paid
100 pietrzycki slawek Reda START (Bieg główny 6000 m) Runeda paid


Views: 1234

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ