# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szymański Adam Lębork START (Bieg główny 6000 m) Lębork Biegacze free participation
2 Konkel Andrzej Władysławowo START (Bieg główny 6000 m) Biegamy Razem Władysławowo free participation
3 Stenka Marcin LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork free participation
4 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska START (Bieg główny 6000 m) free participation
5 Włusek Monika Włusek Łebień START (Bieg główny 6000 m) free participation
6 Szopa Marek Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runeda free participation
7 Szopa Małgorzata Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runeda free participation
8 Pietrzycka Renata Reda START (Bieg główny 6000 m) Runeda free participation
9 pietrzycki slawek Reda START (Bieg główny 6000 m) Runeda free participation
10 Radomska Joanna Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) STEP BY STEP TRÓJMIASTO free participation
11 Panek Aneta Gdynia START (Bieg główny 6000 m) free participation
12 Jackiewicz Monika Kazanice START (Bieg główny 6000 m) free participation
13 Wójcik Damian Darłowo START (Bieg główny 6000 m) Runnerswalde Darłowo free participation
14 Ostrówka Waldemar Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB im BRACI PETK free participation
15 czech roman slupsk START (Bieg główny 6000 m) goch bytów free participation
16 Gomółka-Bigus Monika Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Step by Step Trójmiasto free participation
17 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) JW 5718 free participation
18 Wenta Brygida Łebunia START (Bieg główny 6000 m) free participation
19 Wenta Piotr ŁEBUNIA START (Bieg główny 6000 m) free participation
20 Wenta Adrian Łebunia START (Bieg główny 6000 m) Niezniszczalni Cewice free participation
21 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska START (Bieg główny 6000 m) free participation
22 Kulczyk Katarzyna Sławsko START (Bieg główny 6000 m) free participation
23 Olek Jarosław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) BigYellowFoot Adventure Team free participation
24 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia START (Bieg główny 6000 m) UltraŻółwik free participation
25 Głombiowska Zuzanna Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runpassion.pl TEAM free participation
26 Burzyński Aleksander Słupsk START (Bieg główny 6000 m) STOPA Słupsk free participation
27 Labudda Wojciech Puck START (Bieg główny 6000 m) LKS Puck free participation
28 Jaffke Jarosław Łebcz START (Bieg główny 6000 m) jaffi z łebcza free participation
29 Lunk Krzysztof Puck START (Bieg główny 6000 m) LIVESTRONG free participation
30 Fierka Tomasz Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork free participation
31 Marczak Małgorzata Żelkowo START (Bieg główny 6000 m) free participation
32 WIśniewski Mieczysław Słupsk START (Bieg główny 6000 m) free participation
33 Garski Dawid Bytów START (Bieg główny 6000 m) MLKS Baszta Bytów free participation
34 Śrutkowski Sylwester Sztum START (Bieg główny 6000 m) free participation
35 Ruchlewicz Natalia Sztum START (Bieg główny 6000 m) free participation
36 Żdanuk Wojciech Lębork START (Bieg główny 6000 m) free participation
37 Andryskowski Zdzislaw Lębork START (Bieg główny 6000 m) Kolarz-Pol free participation
38 Paprocki Krzysztof luzino START (Bieg główny 6000 m) free participation
39 Paprocka Ewelina Luzino START (Bieg główny 6000 m) free participation
40 Łukaszewicz Barbara Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) free participation
41 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) free participation
42 Szpyra Edward Gdynia START (Bieg główny 6000 m) free participation
43 Witt Henryk Sopot START (Bieg główny 6000 m) Norbsoft.pl free participation
44 Witt Grażyna Sopot START (Bieg główny 6000 m) MaratonyPolskie.PL TEAM free participation
45 Paczuła Urszula Cewice START (Bieg główny 6000 m) free participation
46 Paczuła Stanisław Cewice START (Bieg główny 6000 m) free participation
47 Stolzenburg Honorata Lębork START (Bieg główny 6000 m) free participation
48 Głuchaczka Justyna Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork free participation
49 Bojanowski Michał Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork free participation
50 Labuda Marek Lębork START (Bieg główny 6000 m) free participation
51 Paczuła Wioleta Lębork START (Bieg główny 6000 m) free participation
52 Paczuła Ireneusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) free participation
53 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) MIŚ Biega free participation
54 Naczk Wiktoria Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB .im Braci Petk free participation
55 naczk leonard lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB .im Braci Petk free participation


Views: 375

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ