Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żołnowska Bożena Gdynia 1963 m paid on-line
2 Januka Zdzisław Gdynia 1963 m paid on-line
3 Januka Justyna Gdynia 1963 m paid on-line
4 Januka Adrian Rumia 1963 m paid on-line
5 Fobke Karolina Rumia 1963 m paid on-line
6 Bartelke Piotr Rumia 1963 m Rumia paid on-line
7 Schwan Mateusz Rumia 1963 m Mati paid on-line
8 Schwan Agnieszka Rumia 1963 m Mati paid on-line
9 Zbucki Radosław Rumia 1963 m paid on-line
10 Zbucki Nikodem Rumia 1963 m SP9 Rumia paid on-line
11 Zbucka Anna Rumia 1963 m paid on-line
12 Zbucka Lena Rumia 1963 m paid on-line
13 Mazurczak Daniel Gdynia 1963 m paid on-line
14 Rybacki Igor Rumia 1963 m SP4 Rumia 20.00 PLN
15 Rybacka Wiktoria Rumia 1963 m SP4 Rumia 20.00 PLN
16 Rybacka Karolina Rumia 1963 m 20.00 PLN
17 Rybacki Krystian Rumia 1963 m 20.00 PLN
18 Kozłowski Marcin Rumia 1963 m paid on-line
19 Prus Piotr Wejherowo 1963 m paid on-line
20 Bizior Paulina Bizior Rumia 1963 m paid on-line
21 Musial Żaklin Rumia 1963 m KOMANDO FLAKI 20.00 PLN
22 Wyszecki Jacek Rumia 1963 m 20.00 PLN
23 Szwagrowska Joanna Rumia 1963 m paid on-line
24 Musiał Michał Rumia 1963 m 20.00 PLN
25 Hinz Rafał Rumia 1963 m Hinz Team 20.00 PLN
26 Hinz Kamil Rumia 1963 m Hinz Team 20.00 PLN
27 Dobrodziej Michał Gdańsk 1963 m paid on-line
28 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański 1963 m paid on-line
29 Januszkiewicz Jakub Rumia 1963 m paid on-line
30 Januszkiewicz Anita Januszkiewicz Rumia 1963 m paid on-line
31 Pączkowski Piotr Rumia 1963 m Salezjanie Biegają paid on-line
32 Puckowska - Pociask Ilona Rumia 1963 m 4Adrenaline paid on-line
33 Białas Rafał Reda 1963 m 4Adrenaline paid on-line
34 Antczak Marta Rumia 1963 m SP9 Rumia paid on-line
35 Antczak Szymon Rumia 1963 m SP9 Rumia paid on-line
36 Antczak Magdalena Rumia 1963 m paid on-line
37 Machaliński Andrzej Rumia 1963 m paid on-line
38 Sawicki Patryk Kniewo 1963 m 20.00 PLN
39 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia 1963 m paid on-line
40 Baszanowski Dariusz Rumia 1963 m 20.00 PLN
41 Baszanowska Luiza Rumia 1963 m 20.00 PLN
42 Chabowska Sara Rumia 1963 m Słoneczna Jedynka 20.00 PLN
43 Chabowska Barbara Rumia 1963 m 20.00 PLN
44 Skóra Małgorzata Rumia 1963 m paid on-line
45 Skóra Zuzanna Rumia 1963 m paid on-line
46 Skóra Jakub Rumia 1963 m paid on-line
47 Skocka Anna Rumia 1963 m 20.00 PLN
48 Wicki Dariusz Rumia 1963 m paid on-line
49 Blumkowska Karolina Rumia 1963 m 20.00 PLN
50 Pociask Krzysztof Rumia 1963 m 4Adrenaline paid on-line
51 Merecka Anna Rumia 1963 m paid on-line
52 Dawidowski Bartosz Rumia 1963 m paid on-line
53 Nakoneczna Monika Rumia 1963 m paid on-line
54 nowicki tomasz rumia 1963 m 20.00 PLN
55 Smolarczyk Natalia Rumia 1963 m 20.00 PLN
56 Smolarczyk Magdalena Rumia 1963 m 20.00 PLN
57 Naczk Karolina Lębork 1963 m paid on-line
58 Naczk Michał Lębork 1963 m paid on-line
59 Kreft Dawid RUMIA 1963 m KOMANDO FLAKI 20.00 PLN
60 Trella Nikola Rumia 1963 m 20.00 PLN
61 Marzejon Grzegorz Rumia 1963 m 20.00 PLN
62 Marzejon Katarzyna Rumia 1963 m 20.00 PLN
63 Mackiewicz Piotr Reda 1963 m 20.00 PLN
64 Lenart Dominika Marta Reda 1963 m 20.00 PLN
65 Żelewska Paulina Rumia 1963 m paid on-line
66 Żelewska Aleksandra Rumia 1963 m SP9 Rumia paid on-line
67 Żelewski Dariusz Rumia 1963 m Wataha łączy nas bieganie paid on-line
68 Pobłocka Patrycja Rumia 1963 m SP9 Rumia paid on-line
69 Pobłocki Adrian Rumia 1963 m paid on-line
70 Rudek Małgorzata Rumia 1963 m 20.00 PLN
71 Toporek Aleksandra Gdynia 1963 m Elite Team 20.00 PLN


Views: 461

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ