# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filipczak Ewelina | Lwówek Śląski | Polska | 5 km | paid on-line | |
2 | Zdziechowicz Jakub | Złotoryja | Polska | 10 km | Nowa Wieś Złotoryjska | paid on-line |
3 | WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ | ŚWIĘTOSZÓW | Polska | 5 km | paid on-line | |
4 | Siemieniec Natalia | Złotoryja | Polska | 10 km | paid on-line | |
5 | Pokrywka Piotr | Złotoryja | Polska | 10 km | KGHM ZG RUN | paid on-line |
6 | TRZEBSKI GRZEGORZ | Żarów | Polska | 5 km | Żarowski Biegoholik | paid on-line |
7 | Masłowska Martyna | Iłowa | Polska | 5 km | paid on-line | |
8 | Jaworowska Aneta | Złotoryja | Polska | 5 km | Olaws Zlotoryja | paid |
9 | Orzechowska Krystyna | Zgorzelec | Polska | 5 km | paid on-line | |
10 | Orzechowska Natalia | Zgorzelec | Polska | 5 km | Niepubliczne Gimnazjum Łużyckie w Zgorzelcu | paid on-line |
11 | Zięba Małgorzata | Marciszów | Polska | 5 km | paid on-line | |
12 | Tschirch Krzysiek | Jelenia Góra | Polska | 5 km | Karkonosz Running Team | paid |
13 | RAPACKI WŁODZIMIERZ STANISŁAW | LEGNICA | Polska | 5 km | KB LEW LEGNICA | paid on-line |
14 | Zelenka Jiri | Mimon | Czechy | 5 km | Mimon 696 Ralsko | paid |
15 | Stykała Anna | Chojnów | Polska | 10 km | rozbiegani Chojnów | paid on-line |
16 | Szafrańska Edyta | Bolesławiec | Polska | 10 km | paid on-line | |
17 | Tokarczyk Mariusz | Legnica | Polska | 10 km | Feniks Legnica | paid on-line |
18 | Czernik Barbara | Milików | Polska | 5 km | Cross Trening Box Bolesławiec | paid |
19 | Krawczyk Jolanta | Bolesławiec | Polska | 5 km | paid on-line | |
20 | Rabenda Marcin | Pielgrzymka | Polska | 10 km | Olaws Zlotoryja | paid |
21 | Kisiel Jakub | Złotoryja | Polska | 5 km | OLAWS Złotoryja | paid |
22 | Kurek Ewa | Złotoryja | Polska | 5 km | OLAWS Złotoryja | paid on-line |
23 | Jonak Milan | Mimon | Polska | 5 km | Mimon 696 Ralsko | paid |
24 | Frolik Jiri | Mimon | Czechy | 5 km | Mimon 696 Ralsko | paid |
25 | Frei Jaroslav | Mimon | Czechy | 5 km | Mimon 696 Ralsko | paid |
26 | Termyna Grzegorz | Złotoryja | Polska | 5 km | ZSZ Złotoryja klasa mundurowa | paid |
27 | Nowak Bartłomiej | Złotoryja | Polska | 5 km | ZSZ Złotoryja klasa mundurowa | paid |
28 | Kraska Miłosz | Złotoryja | Polska | 5 km | ZSZ Złotoryja klasa mundurowa | paid |
29 | Kłosowska Aneta | Złotoryja | Polska | 5 km | ZSZ Złotoryja klasa mundurowa | paid |
30 | Kołodziejska Monika | Złotoryja | Polska | 5 km | ZSZ Złotoryja klasa mundurowa | paid |
31 | Hasiuk Paweł | Sulików | Polska | 10 km | paid on-line | |
32 | Malina Damian | Jawor | Polska | 10 km | paid | |
33 | Kramek Mariusz | Złotoryja | Polska | 5 km | paid | |
34 | Stypulkowska Malwina | legnica | Polska | 5 km | paid on-line | |
35 | Pancerz Dawid | Myślibórz | Polska | 10 km | Ks Active Uran | paid on-line |
36 | Mazur Jakub | Muchów | Polska | 10 km | paid on-line | |
37 | Tycel Kamil | Świerzawa | Polska | 10 km | paid on-line | |
38 | Gajda Tomasz | Jawor | Polska | 10 km | paid on-line | |
39 | Wysoczańska Ewelina | Złotoryja | Polska | 10 km | paid on-line | |
40 | Odziemek Karol | Złotoryja | Polska | 5 km | paid on-line | |
41 | Mogielnicki Kacper | Nowa Wieś Złotoryjska | Polska | 5 km | paid on-line | |
42 | Mrozek Anna | Nowa Wieś Złotoryjska | Polska | 5 km | paid on-line | |
43 | Michałków Michał | Szklarska Poręba | Polska | 5 km | Karkonosz Running Team | paid on-line |
44 | Lupa Beata | Wilkowo Stare | Polska | 10 km | Karkonosz Running Team | paid on-line |
45 | Kutko Anna | Nowy Kościół | Polska | 5 km | paid on-line | |
46 | Łukasik Izabela | Niedaszów | Polska | 5 km | paid on-line | |
47 | Hreczany Janusz | Legnica | Polska | 5 km | JANOSPORT TEAM LEGNICA | paid on-line |
48 | Mowna Dorota | Złotoryja | Polska | 5 km | paid on-line | |
49 | Wojciechowski Krzysztof | Jawor | Polska | 5 km | Borgers Polska | paid on-line |
50 | Dygudaj Jerzy | Bieniowice | Polska | 10 km | KB LEW LEGNICA | paid on-line |
51 | Jeka Piotr | Gołaczów 25a | Polska | 10 km | paid on-line | |
52 | Cieślak Adrian | Żary | Polska | 10 km | paid | |
53 | Hubisz Tomsza | Radwanice | Polska | 10 km | paid on-line | |
54 | KUŻAJ Grzegorz | PRZEJĘSŁAW | Polska | 10 km | MAKOŚ TEAM | paid on-line |
55 | Traczyński. Daniel | Świdnica | Polska | 10 km | Biegowa Świdnica | paid on-line |
56 | Traczyński Daniel | Świdnica | Polska | 5 km | Biegowa Świdnica | paid on-line |
57 | Włodarczyk Grzegorz | Czaple | Polska | 10 km | Biegusy Czaple | paid on-line |
58 | Tkaczyszyn - Kałużna Daria | Chojnów | Polska | 10 km | Rozbiegani Chojnów | paid |
59 | Wierzbicka Agata | Wrocław | Polska | 10 km | paid on-line | |
60 | Zarzycka-Szczerbaty Elżbieta | Zgorzelec | Polska | 5 km | LAMAGI | paid on-line |
61 | Szczerbaty Mateusz | Zgorzelec | Polska | 5 km | LAMAGI | paid on-line |
62 | Jakubowska Basia | Legnica | Polska | 5 km | paid on-line | |
63 | Majewska Aleksandra | Bolesławiec | Polska | 10 km | paid on-line | |
64 | Sachse Lutz | Pulsnitz | Niemcy | 10 km | HSV 1923 Pulsnitz e.V | paid |
65 | LERIAN MARIUSZ | LUBAŃ | Polska | 10 km | TEAM LUBAŃ | paid |
66 | Cebula Grzegorz | Iwiny | Polska | 10 km | paid on-line | |
67 | Budynkiewicz Paweł | Złotoryja | Polska | 10 km | paid on-line | |
68 | Szewczenko Agnieszka | Bolesławiec | Polska | 10 km | Cross Trening Box Bolesławiec | paid on-line |
69 | Sadowska Grażyna | Wroclaw | Polska | 5 km | paid on-line | |
70 | Bomersbach Rafał | Lwówek Śląski | Polska | 10 km | KS Pławna | paid on-line |
71 | Lasok Marek | Wągrodno | Polska | 5 km | Szkoła Podstawowa w Wagrodnie | paid on-line |
72 | Wolniak Sylwester Wolniak | Sieroszowice | Polska | 10 km | paid on-line | |
73 | Grosicki Wit | Legnica | Polska | 5 km | Fitness Piekary Legnica | paid on-line |
74 | Rabiej-Olszewska Hanna | Chojnów | Polska | 10 km | Rozbiegani Chojnów | paid on-line |
75 | Kocyła Jakub | Złotoryja | Polska | 5 km | OLAWS Złotoryja | paid |
76 | CUKROWSKI ANDRZEJ | Złotoryja | Polska | 5 km | ZLB ZŁOTORYJA | paid on-line |
77 | Lachowski Przemysław | Bolesławiec | Polska | 10 km | 23 spa | paid on-line |
78 | Lachowska Monika | bolesławiec | Polska | 10 km | Klub Biegacza Bolesławiec | paid on-line |
79 | Samolak Maciek | Wałbrzych | Polska | 10 km | PREDATORS WAŁBRZYCH | paid on-line |
80 | Kudelski Ireneusz | Osetnica | Polska | 10 km | Rozbiegani Chojnów | paid |
81 | Chołota. Marek | Piła | Polska | 10 km | Biegowy Świat | paid on-line |
82 | Sycz Paweł | Wądroże Wielkie | Polska | 10 km | paid on-line | |
83 | Chołota Marek | Piła | Polska | 5 km | Biegowy Świat | paid on-line |
84 | Andrzejewski Michał | Bielawa | Polska | 10 km | paid on-line | |
85 | Wojtanowska Paulina | Bielawa | Polska | 10 km | paid on-line | |
86 | Wojdyno Tomasz | Zlotoryja | Polska | 10 km | Olaws Złotoryja | paid on-line |
87 | Kostanowicz Marek | Lubin | Polska | 10 km | Ekipa biegowa | paid on-line |
88 | Kalemba Paweł | Legnica | Polska | 10 km | paid on-line | |
89 | KAPŁON MARCIN | SOBOTA | Polska | 10 km | paid | |
90 | Oleszczak Marcin | LUBIN | Polska | 10 km | paid on-line | |
91 | Nocuń Krzysiek | Lubin | Polska | 10 km | paid on-line | |
92 | Nocuń Iwona | Lubin | Polska | 10 km | paid on-line | |
93 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10 km | paid on-line | |
94 | Dudkowska Monika | Jawor | Polska | 10 km | JKS Salamandra | paid on-line |
95 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | 10 km | Wybiegani Bądzów | paid on-line |
96 | Niedziółka Monika | Grzmiąca | Polska | 5 km | PREDATORS WAŁBRZYCH | paid on-line |
97 | Dumin Marzena | Pisarzowice | Polska | 5 km | paid on-line | |
98 | Dumin Natalia | Pisarzowice | Polska | 10 km | paid on-line | |
99 | Nizio Artur | Sułów | Polska | 10 km | paid on-line | |
100 | Chrzanowski Patryk | Bielawa | Polska | 10 km | Pasja Chrzanka Running Team | paid on-line |
Views: 22308