XI Elbląski Bieg Piekarczyka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kazimierowicz Sylwia Elblag Bieg główny (10 km) FLSmidth MAAG Gear 30.00 PLN
2 Burakiewicz Marcin Gdynia Bieg główny (10 km) Gdynia paid on-line
3 Borowski Krzysztof Elbląg Bieg główny (10 km) FLSmidth MAAG Gear 30.00 PLN
4 Bogusławski Maciej Elbląg Bieg główny (10 km) Szwagry Team paid on-line
5 Benke Adam Gdańsk Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
6 LISIECKI SŁAWOMIR ELBLĄG Bieg główny (10 km) paid on-line
7 Strumiński Waldemar Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
8 Saleem Monika Gdańsk Bieg główny (10 km) WATAHA - łaczy nas bieganie paid on-line
9 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) WATAHA - łaczy nas bieganie paid on-line
10 pogorzelski slawomir elblag Bieg główny (10 km) greensky 30.00 PLN
11 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
12 Guzowski Grzegorz Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
13 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
14 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
15 Tramita Gusztav Elblag Bieg główny (10 km) paid on-line
16 Kucharczyk Adam Kmiecin Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
17 Kosiacki Radosław Kosiacki Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
18 Szultka Damian Elbląg Bieg główny (10 km) 50.00 PLN
19 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg główny (10 km) 50.00 PLN
20 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg główny (10 km) 50.00 PLN
21 Jeziorski Robert Elbląg Bieg główny (10 km) Autos paid on-line
22 Jezierski Michał Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
23 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Bieg główny (10 km) Pruszcz Biega paid on-line
24 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
25 Sawicki Wojciech Elbląg Bieg główny (10 km) JW 4808/ 2.edplot 50.00 PLN
26 Wąsik Darek Pruszczu gdański Bieg główny (10 km) Pruszcz Biega 30.00 PLN
27 Czerwiński Janusz Sztutowo Bieg główny (10 km) Błękitny Patrol WWF 50.00 PLN
28 Kondrusiewicz Natalia Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
29 Skrzypecka Wiktoria Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
30 Guz Klaudia Subkowy Bieg główny (10 km) Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio paid on-line
31 Piechowski Piotr Tczew Bieg główny (10 km) Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio paid on-line
32 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg główny (10 km) paid on-line
33 Łukomski Andrzej sztum Bieg główny (10 km) LKS Zantyr Sztum paid on-line
34 Janiszewski Bartosz ELBLĄG Bieg główny (10 km) paid on-line
35 Szot-Czetowicz Marzena Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
36 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg główny (10 km) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA paid on-line
37 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg główny (10 km) Koty3! paid on-line
38 Skrzypecki Jacek Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
39 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny (10 km) paid on-line
40 Sobczyński Piotr Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
41 Żuraw Paweł Poznań Bieg główny (10 km) paid on-line
42 Smentoch Karolina Gdańsk Bieg główny (10 km) nieDZIELNI biegacze paid on-line
43 Tomiałojć Andrzej Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
44 Przyborski Adrian Przyborski Wiślinka Bieg główny (10 km) paid on-line
45 Dymski Krzysztof Malbork Bieg główny (10 km) paid on-line
46 Dymska Iwona Malbork Bieg główny (10 km) paid on-line
47 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork 30.00 PLN
48 Robak Krzysztof Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
49 orzoł katarzyna elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
50 Janik Wojciech Elbląg Bieg główny (10 km) YanikY paid on-line
51 Janik Dorota Elbląg Bieg główny (10 km) YanikY paid on-line
52 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg główny (10 km) MOS ZATOKA paid on-line
53 Klucznik Krzysztof Klucznik Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
54 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Bieg główny (10 km) paid on-line
55 Bertolassi Rafał Bertolassi Elblag Bieg główny (10 km) FLSmith Maag Gear 30.00 PLN
56 Chwieckowicz Karolina Elblag Bieg główny (10 km) paid on-line
57 Stando Jacek Stando Elblag Bieg główny (10 km) paid on-line
58 Mikulski Tomasz elblag Bieg główny (10 km) stella green paid on-line
59 Pawlyta Weronika Elbląg Bieg główny (10 km) wikingowie.elblag.pl paid on-line
60 Pawlyta Jerzy Elbląg Bieg główny (10 km) wikingowie.elblag.pl paid on-line
61 Kowalczyk Marcin Kwietnik Bieg główny (10 km) GE Power Team paid on-line
62 Wójcik Roman Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
63 Górny Bogdan Studzienice Bieg główny (10 km) paid on-line
64 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny (10 km) paid on-line
65 Sambor Elżbieta Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
66 Tkacz Jacek Olsztyn Bieg główny (10 km) Team Kopeć paid on-line
67 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
68 Łowczak Wiesław Elbląg Bieg główny (10 km) Team Karaś -Elbląg paid on-line
69 Matuszak Jacek ELbląg Bieg główny (10 km) SSW Fighter Elblag paid on-line
70 Budka Tomasz Marzewo Bieg główny (10 km) Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg paid on-line
71 STAŃCZAK PRZEMYSŁAW ELBLĄG Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
72 Janaszkiewicz Kamilla Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
73 Rokita Jan Elbląg Bieg główny (10 km) GE Power Team paid on-line
74 Rokita Robert Elbląg Bieg główny (10 km) GE Power Team paid on-line
75 Świędrych Marek Czermna Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
76 Świędrych Marek Czermna Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
77 Piotrowski Wojciech Orneta Bieg główny (10 km) paid on-line
78 Angielczyk Adam Gdańsk Bieg główny (10 km) TEAM ANGIELCZYK paid on-line
79 Czerniewska Marcelina Górowo Iławeckie Bieg główny (10 km) paid on-line
80 Czerniewski Mariusz Górowo Iławeckie Bieg główny (10 km) paid on-line
81 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny (10 km) paid on-line
82 Szukała - Nowak Ilona London Bieg główny (10 km) paid on-line
83 Suchecki Maciej Braniewo Bieg główny (10 km) MOS ZATOKA paid on-line
84 Frankowski Łukasz Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
85 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Dovista active team paid on-line
86 karpowicz artur elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
87 Prokop Anna Elbląg Bieg główny (10 km) PROKOPKI paid on-line
88 Justyński Aleks Elbląg Bieg główny (10 km) Liceum Ogólnokształcące nr III im. Jana Pawła II 50.00 PLN
89 SANGOWSKI Andrzej Tolkmicko Bieg główny (10 km) paid on-line
90 Kowalczyk Adam Grudziądz Bieg główny (10 km) paid on-line
91 Demczuk Andrzej Elbląg Bieg główny (10 km) Klub Biegowy Tadeusza paid on-line
92 Podgórska Aleksandra Bardyny Bieg główny (10 km) paid on-line
93 Baniel Dawid Baniel Słobity Bieg główny (10 km) paid on-line
94 Wojtas Marcin Borkowo Bieg główny (10 km) paid on-line
95 szelski krystian Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
96 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg główny (10 km) paid on-line
97 Karpiuk Paweł Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
98 Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
99 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg główny (10 km) paid on-line
100 LASKOWSKA KATARZYNA ELBLĄG Bieg główny (10 km) paid on-line


Views: 7160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ