Impreza na Orientację Front Wschodni 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łysoń Grzegorz Ignatki Osiedle Trasa piesza 5 km Breakout House paid
2 Szmyt Barbara Warszawa Trasa piesza 50 km Klub InO STOWARZYSZE paid
3 BOROWIEC Krzysztof GDAŃSK Trasa piesza 100 km BORÓWKI
4 Poniatowski Krzysztof Warszawa Trasa piesza 25 km Rodzinna Grupa Rowerowa paid
5 Walesiuk Piotr Białystok Trasa piesza 25 km triflex paid
6 Sadura Marian Warszawa Trasa piesza 25 km Klub Wesołego Szampana paid
7 Sadura Kinga Warszawa Trasa piesza 25 km Klub Wesołego Szampana paid
8 Krochmal Adam Warszawa Trasa piesza 25 km paid
9 MALANOWSKA ANNA MALANOWSKA Warszawa Trasa piesza 25 km paid
10 Sieniucz Marta Sokółka Trasa rowerowa 50 km
11 Kawecki Marek Niewodnica Nargilewska Trasa piesza 100 km paid
12 Szymczak Andrzej Ciechanów Trasa piesza 50 km paid
13 Szwarc Michał Białystok Trasa rowerowa 100 km Żona mnie wysłała
14 Prądzyńska Sylwia Ełk Trasa piesza 50 km GeoOrient Ełk paid
15 Prądzyński Jarosław Ełk Trasa piesza 50 km GeoOrient Ełk paid
16 Sawicki Jerzy Elk Trasa piesza 50 km paid
17 Wągrodzki Marek Górzno Trasa piesza 50 km paid
18 Wąsik Jacek Lublin Trasa piesza 50 km cbfs paid
19 Powichrowska Gabriela Białystok Trasa piesza 5 km Breakout House paid
20 Szyrenos Mateusz Szyrenos Białystok Trasa piesza 5 km Breakout House paid
21 Hippner Marcin Gdańsk Trasa piesza 100 km Morenka Team paid
22 Wysocki Kamil Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
23 Łazowska Sylwia Warszawa Trasa piesza 50 km Łaziki paid
24 Łazowski Krzysztof Warszawa Trasa piesza 50 km Łaziki paid
25 Drewniak Wiesław Bolków Trasa piesza 25 km Wiesiek sam w lesioe paid
26 Pełszyński Szymon EŁK Trasa piesza 25 km paid
27 Kwitowski Piotr Warszawa Trasa piesza 50 km Mazurskie Tropy paid
28 Hadyś Maciej Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
29 Kotowski Józef Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
30 Maruszak Grzegorz Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
31 Sejbuk Anna Siedlce Trasa piesza 50 km
32 Jarnot Oskar Toruń Trasa piesza 25 km
33 Makoś paweł Kętrzyn Trasa piesza 100 km 11 Pułk Artylerii paid
34 Olbrycht Janusz Warszawa Trasa rowerowa 50 km OLBnO paid
35 Pałat Paweł Węgorzewo Trasa piesza 100 km 11 Pułk Artylerii paid
36 Witczak Przemysław Warszawa Trasa piesza 100 km Dreamtime Trails paid
37 Leszczyński Krzysztof Białystok Trasa piesza 50 km Bo żona kazała...
38 Jedynak Sandra Toruń Trasa piesza 25 km Żółtodzioby z Torunia
39 Packiewicz Paweł Białystok Trasa rowerowa 100 km Grzmot Podlasie paid
40 PEŁSZYŃSKI Mariusz PEŁSZYŃSKI EŁK Trasa piesza 50 km 15 BZ paid
41 Milczarek Dorota Lidzbark Warmiński Trasa piesza 100 km 1 batalion 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej paid
42 Gorczyca Roman Ełk Trasa piesza 50 km paid
43 Karpińska Beata Ryn Trasa piesza 5 km paid
44 Marcińczyk Natalia Suwałki Trasa piesza 25 km paid
45 Sowulewska Gabriela Suwałki Trasa piesza 25 km paid
46 Sawicka Katarzyna Suwałki Trasa piesza 25 km paid
47 Kasprzyk Radosław Dąbrowa gm. Dopiewo Trasa piesza 100 km paid
48 Pietrasz Jolanta Sokółka Trasa piesza 50 km 3T Białystok
49 Nicewicz Elwira Ostrołęka Trasa piesza 5 km paid
50 Wianecka Katarzyna Ostrołęka Trasa piesza 5 km paid
51 Pietrasz Jolanta Sokółka Trasa piesza 5 km 3T Białystok limit reached
52 Guzowski Stanisław Białystok Trasa piesza 5 km Klub Sportowy Bagnówka limit reached
53 Dynnik Walenty Białystok Trasa piesza 5 km UJB limit reached


Views: 5596

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ