Impreza na Orientację Front Wschodni 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łysoń Grzegorz Ignatki Osiedle Trasa piesza 5 km Breakout House paid
2 Szmyt Barbara Warszawa Trasa piesza 50 km Klub InO STOWARZYSZE paid
3 Poniatowski Krzysztof Warszawa Trasa piesza 25 km Rodzinna Grupa Rowerowa paid
4 Walesiuk Piotr Białystok Trasa piesza 25 km triflex paid
5 Sadura Marian Warszawa Trasa piesza 25 km Klub Wesołego Szampana paid
6 Sadura Kinga Warszawa Trasa piesza 25 km Klub Wesołego Szampana paid
7 Krochmal Adam Warszawa Trasa piesza 25 km paid
8 MALANOWSKA ANNA MALANOWSKA Warszawa Trasa piesza 25 km paid
9 Kawecki Marek Niewodnica Nargilewska Trasa piesza 100 km paid
10 Szymczak Andrzej Ciechanów Trasa piesza 50 km paid
11 Prądzyńska Sylwia Ełk Trasa piesza 50 km GeoOrient Ełk paid
12 Prądzyński Jarosław Ełk Trasa piesza 50 km GeoOrient Ełk paid
13 Sawicki Jerzy Elk Trasa piesza 50 km paid
14 Wągrodzki Marek Górzno Trasa piesza 50 km paid
15 Wąsik Jacek Lublin Trasa piesza 50 km cbfs paid
16 Powichrowska Gabriela Białystok Trasa piesza 5 km Breakout House paid
17 Szyrenos Mateusz Szyrenos Białystok Trasa piesza 5 km Breakout House paid
18 Hippner Marcin Gdańsk Trasa piesza 100 km Morenka Team paid
19 Wysocki Kamil Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
20 Łazowska Sylwia Warszawa Trasa piesza 50 km Łaziki paid
21 Łazowski Krzysztof Warszawa Trasa piesza 50 km Łaziki paid
22 Drewniak Wiesław Bolków Trasa piesza 25 km Wiesiek sam w lesioe paid
23 Pełszyński Szymon EŁK Trasa piesza 25 km paid
24 Kwitowski Piotr Warszawa Trasa piesza 50 km Mazurskie Tropy paid
25 Hadyś Maciej Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
26 Kotowski Józef Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
27 Maruszak Grzegorz Pruszków Trasa rowerowa 100 km Szalone naleśniki paid
28 Makoś paweł Kętrzyn Trasa piesza 100 km 11 Pułk Artylerii paid
29 Olbrycht Janusz Warszawa Trasa rowerowa 50 km OLBnO paid
30 Pałat Paweł Węgorzewo Trasa piesza 100 km 11 Pułk Artylerii paid
31 Witczak Przemysław Warszawa Trasa piesza 100 km Dreamtime Trails paid
32 Packiewicz Paweł Białystok Trasa rowerowa 100 km Grzmot Podlasie paid
33 PEŁSZYŃSKI Mariusz PEŁSZYŃSKI EŁK Trasa piesza 50 km 15 BZ paid
34 Milczarek Dorota Lidzbark Warmiński Trasa piesza 100 km 1 batalion 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej paid
35 Gorczyca Roman Ełk Trasa piesza 50 km paid
36 Karpińska Beata Ryn Trasa piesza 5 km paid
37 Marcińczyk Natalia Suwałki Trasa piesza 25 km paid
38 Sowulewska Gabriela Suwałki Trasa piesza 25 km paid
39 Sawicka Katarzyna Suwałki Trasa piesza 25 km paid
40 Kasprzyk Radosław Dąbrowa gm. Dopiewo Trasa piesza 100 km paid
41 Nicewicz Elwira Ostrołęka Trasa piesza 5 km paid
42 Wianecka Katarzyna Ostrołęka Trasa piesza 5 km paid


Views: 7688

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ