Stacja Pogodne Suwałki - Zimowa piątka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ogórkis Dariusz Sejny Zimowa Piątka www.fizjoterpia-suwalki.pl
2 Drażba Łukasz Suwałki Zimowa Piątka www.fizjoterpia-suwalki.pl
3 Ciszewska Anna Maria Przejma Mała Zimowa Piątka
4 Drażba Dominik Ełk Zimowa Piątka Team Kopeć
5 Krupiński Marcin Suwałki Zimowa Piątka Biegacze Z Północy
6 Wabich Maria KOWALE OLECKIE Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki"
7 Paszkowska Sabina Suwałki Zimowa Piątka
8 Brynda Marcin Olecko Zimowa Piątka Olecko Biega/Team Kopeć
9 safianowski mateusz suwałki Zimowa Piątka
10 safianowski stanisław Suwałki Zimowa Piątka
11 Sowul Szymon Suwalki Zimowa Piątka
12 Sowa Sebastian Suwalki Zimowa Piątka
13 Świerzbińska Anita Goldap Zimowa Piątka JW 4808 Gołdap
14 Kwiatkowski Karol Suwałki Zimowa Piątka
15 Barwicka Izabela Suwałki Zimowa Piątka
16 Miłowicki Krzysztof Ełk Zimowa Piątka MIRAZ RACE TEAM
17 beldyga natalia suwalki Zimowa Piątka
18 BUDNIK SŁAWOMIR GOŁDAP Zimowa Piątka JW 4808 GOŁDAP
19 Wandzioch Krzysztof Suwałki Zimowa Piątka Wandzioch Team
20 Maziliauskas Vytautas Vilnius Zimowa Piątka
21 Kubiś Przemysław Suwałki Zimowa Piątka
22 Świacka Agnieszka Suwałki Zimowa Piątka
23 Suchodolska Edyta Olecko Zimowa Piątka Olecko Biega
24 Suchodolski Paweł Olecko Zimowa Piątka Olecko Biega
25 Kotowicz Grzegorz Budry Zimowa Piątka
26 KOLENKIEWICZ PRZEMYSŁAW WARSZAWA Zimowa Piątka
27 Buczyłowska Monika Augustów Zimowa Piątka
28 Derencz Joanna Gołdap Zimowa Piątka 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
29 Waszkiewicz Marta Mrozy Wielkie Zimowa Piątka
30 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Zimowa Piątka
31 Bielawska Magdalena Augustów Zimowa Piątka
32 GICZEWSKa Janina Suwałki Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki"
33 GICZEWSKI Stanisław sUWAŁKI Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki" ,,
34 GICZEWSKI PAWEŁ Suwałki Zimowa Piątka ,,
35 Nawrocki Sławomir Gołdap Zimowa Piątka JW 4808
36 Nawrocki Michał Gołdap Zimowa Piątka
37 Chomiczewski Jacek Gołdap Zimowa Piątka jw 4808
38 Karpowicz Karolina Suwałki Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki"
39 Karpowicz Szymon Suwałki Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki"
40 Karpowicz Marta Suwałki Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki"
41 Czaplejewicz Marta Ełk Zimowa Piątka Olecko Biega
42 Obrycki Paweł Grajewo Zimowa Piątka Grajewo
43 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Zimowa Piątka
44 Pojawis Emilia Suwałki Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki"
45 Baranowska Katarzyna Augustów Zimowa Piątka
46 Maksimowski Krzysztof Augustów Zimowa Piątka ACE
47 Rutkowski Stanisław Augustów Zimowa Piątka
48 Rutkowska Katarzyna Augustów Zimowa Piątka ATP Augustów
49 Sienko Justyna Støren Zimowa Piątka
50 Sadowska Natalia Suwałki Zimowa Piątka
51 Dembowski Mariusz Lidzbark Zimowa Piątka H+H Polska
52 Bogdan Tomasz Suwałki Zimowa Piątka
53 Ruszewski Bartosz Suwałki Zimowa Piątka
54 Wasilewski Leszek Suwałki Zimowa Piątka
55 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Zimowa Piątka
56 Zabłocki Jacek GIŻYCKO Zimowa Piątka Zdz Giżycko
57 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Zimowa Piątka
58 Ruszewski Jakub Suwałki Zimowa Piątka
59 Ruszewska Anna Suwałki Zimowa Piątka
60 Polkowski SYLWESTER Polkowski SUWAŁKI Zimowa Piątka Reso Suwałki Team
61 Ruszewski Jarosław Suwałki Zimowa Piątka
62 Tombacher Krzysztof Ełk Zimowa Piątka Miraz Race Team
63 Gajewski Szymon Suwałki Zimowa Piątka
64 Kasjan Andrzej Suwalki Zimowa Piątka Calypso Team
65 Waszkiewicz Jakub Suwałki Zimowa Piątka
66 Przekop Natalia Przekop Suwałki Zimowa Piątka
67 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI Zimowa Piątka
68 Samsonowicz Paweł Suwałki Zimowa Piątka
69 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Marsz Nordic Walking - "Pogodne Suwałki"
70 Sznejder Anita Suwałki Zimowa Piątka
71 Krzywicki Leszek Suwałki Zimowa Piątka
72 Kamiński Lech Suwalki Zimowa Piątka
73 Putra Tadeusz Suwałki Zimowa Piątka
74 Kamińska Zuzanna Suwalki Zimowa Piątka
75 Kamiński Karol Suwalki Zimowa Piątka
76 Putra - Kaminska Anna Suwalki Zimowa Piątka
77 Grabala DARIUSZ BIAŁYSTOK Zimowa Piątka 3T RUNNERS TEAM
78 Wandzioch Monika Suwałki Zimowa Piątka Wandzioch Team
79 Bartosz Robert Suwałki Zimowa Piątka
80 Sztukowski Rafał Suchowola Zimowa Piątka
81 Pałkiewicz Patryk Suwałki Zimowa Piątka
82 Nowicki Michał Raczki Zimowa Piątka
83 FLANK PAWEŁ WROCŁAW Zimowa Piątka
84 Płaczek Artur Giżycko Zimowa Piątka Grądzki Team
85 Mościński Łukasz Suwalki Zimowa Piątka
86 Mościński Kamil Suwałki Zimowa Piątka
87 Mościński Karol Suwałki Zimowa Piątka
88 Mościński Bogdan Suwałki Zimowa Piątka
89 Mościńska Elzbieta Suwałki Zimowa Piątka
90 Stankiewicz Marek Raczki Zimowa Piątka
91 Raczkiel Judith Suwałki Zimowa Piątka
92 Mościńska Martyna Suwałki Zimowa Piątka
93 Mościńska Kamila Suwałki Zimowa Piątka
94 Kibitlewska Emilia Suwalki Zimowa Piątka
95 Gliniecki Jakub Raczki Zimowa Piątka
96 Górski Krzysztof Raczki Zimowa Piątka
97 RUKŚĆ KATARZYNA SUWAŁKI Zimowa Piątka
98 Walendzewicz Małgorzata Suwałki Zimowa Piątka Klub Rowerowy MTB Suwałki
99 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Zimowa Piątka BEGIMO KLUBAS
100 Bielenica Beata Wydminy Zimowa Piątka BBL WYDMINY


Views: 6322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ