# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wieczorek Wiktor Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
2 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
3 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
4 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole paid
5 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
6 Stróżykowska Maja Gliwice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
7 Oleszek Cezary Czeladź Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
8 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) JagodowyTeam paid
9 Białek Maja Gliwice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Let's Dance paid
10 Mastej Damian Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
11 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
12 Sakwerda Hanna Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP 25 Ruda SLaska paid
13 Karaś Jakub Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
14 Kubacka Marta Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP nr 2 Katowice paid
15 WÓJCIK Wiktoria Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 13 paid
16 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
17 Opiłek Maja Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Euvic paid
18 Pawlik Kacper Zabrze Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
19 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
20 Filipek Krzysztof Tychy Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec paid
21 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) TelegilixTeam paid
22 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
23 GOGOLA KAROL Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
24 MUSZER POLA KATOWICE Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP Nr 52 Katowice paid
25 Kaszuba Lilianna Czeladź Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) #czeladzbiega paid
26 Pietrzyk Vanessa Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
27 Niski Adrian Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
28 Krupa Zuzanna Radzionków Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
29 Polański Stanisław Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
30 Skutnik Zuzanna Mysłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
31 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
32 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
33 Kozioł Antonina Boguszyce Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
34 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid
35 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) paid


Views: 3373

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ