Szybka Piątka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chałubinski Karol Chałubinski słupsk Bieg 5km paid on-line
2 Patyna Paweł SŁUPSK Bieg 5km 35.00 PLN
3 Basarab Piotr Potęgowo Bieg 5km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
4 Waluś Szczepan Słupsk Bieg 5km paid on-line
5 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Bieg 5km paid on-line
6 Wilk Mateusz Koszalin Bieg 5km paid on-line
7 CICHAŁA Marcel Słupsk Biegi dzieci free participation
8 CICHAŁA Alan Słupsk Biegi dzieci free participation
9 CICHAŁA Damian Słupsk Bieg 5km paid on-line
10 Szudarski Marek Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk paid on-line
11 Szudarski Edward Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk paid on-line
12 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic Walking 5km Dwa Kije Słupsk paid on-line
13 Chlebowska Amelia Kobylnica Biegi dzieci free participation
14 Chlebowski Tomasz Kobylnica Biegi dzieci free participation
15 Cholewiński Filip Słupsk Biegi dzieci Sprint Team free participation
16 Cholewińska Laura Słupsk Biegi dzieci Sprint Team free participation
17 Cholewiński Artur Słupsk Bieg 5km Decathlon Power Słupsk paid on-line
18 Linkiewicz Paweł Słupsk Bieg 5km paid on-line
19 Szyc Krystyna Miastko Bieg 5km MTS Hamer Miastko paid on-line
20 Młyński Karol Wicko Bieg 5km Klub 42,2 Lębork paid on-line
21 Pepliński Marek Elbląg Bieg 5km Biegacze Wolności paid on-line
22 Miszke Zygmunt Darżewo Bieg 5km Klub 42,2 Lębork paid on-line
23 Metel Izabela Bytów Bieg 5km Runtastyczni Team Bytów paid on-line
24 Cała Dawid Bytów Biegi dzieci Świat Płytek u Kryspina free participation
25 Cała Lena Bytów Biegi dzieci Świat Płytek u Kryspina free participation
26 Cała Małgorzata Bytów Bieg 5km paid on-line
27 Cała Bartosz Bytów Bieg 5km Świat Płytek u Kryspina paid on-line
28 Domańska Wiktoria Skórowo Biegi dzieci free participation
29 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica free participation
30 Szycko Radek Kobylnica Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica free participation
31 Niemiec Ewa Słupsk Bieg 5km 35.00 PLN
32 Nowicki Mateusz Ustka Bieg 5km Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej paid on-line
33 Downar-Zapolski Paweł Słupsk Bieg 5km paid on-line
34 Grabowska Anna Koczała Bieg 5km paid on-line
35 Kluk Sylwia Kępice Bieg 5km paid on-line
36 Gusmann Zbigniew Słupsk Bieg 5km paid on-line
37 Medwid Michal Globino Bieg 5km Batalion Ochrony Bazy paid on-line
38 Zarzycki Mariusz Gdynia Nordic Walking 5km Motywatornia Team paid on-line
39 Piwońska Beata Widzino Nordic Walking 5km - Gmina Kobylnica free participation
40 Laskowska Katarzyna Sławno Nordic Walking 5km paid on-line
41 Furman Tomasz Słupsk Bieg 5km Stopa Słupsk 35.00 PLN
42 Konaszewski Konrad Słupsk Bieg 5km paid on-line
43 Szrywer Daniel Bytów Bieg 5km Świat Płytek u Kryspina paid on-line
44 Piwoński Robert Słupsk Bieg 5km CSMW USTKA paid on-line
45 Ciesielski Krzysztof 62-200 Gniezno Bieg 5km paid on-line
46 Zielińska Danuta Ustka Bieg 5km USB Ustka 35.00 PLN
47 Śmietański Ireneusz Słupsk Bieg 5km CSMW Ustka 35.00 PLN
48 Janus Anna Słupsk Bieg 5km paid on-line
49 BORK KAROLINA Słupsk Bieg 5km 35.00 PLN
50 Pagórek Beata Kępice Bieg 5km paid on-line
51 Czepiel Iwona Kępice Bieg 5km paid on-line
52 Dzięcielska Agnieszka Poznań Bieg 5km 35.00 PLN
53 Brodacka Katarzyna Słupsk Bieg 5km I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku paid on-line
54 Kleba Katarzyna Lębork Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku free participation
55 Kleba Weronika Lębork Biegi dzieci Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku free participation
56 Wojewoda Maciej Wojewoda Jezierzyce Bieg 5km Vege Runners 35.00 PLN
57 Nizioł Marcin Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica Best Beasts free participation
58 Nizioł Małgorzata Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica Best Beasts free participation
59 Nizioł Patryk Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica Best Beasts free participation
60 Konkel Joanna Sławno Bieg 5km MKS "Święc" Sławno paid on-line
61 Krawczyk Dorota Słupsk Bieg 5km Vacu Activ GYM paid on-line
62 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg 5km 35.00 PLN
63 Zięba Joanna Kościerzyna Nordic Walking 5km paid on-line
64 Pawelec Eduta Karlino Bieg 5km paid on-line
65 Głowacki Łukasz Jerzy REBLINKO Bieg 5km paid on-line
66 Perlik Katarzyna Miastko Bieg 5km MTS HAMER MIASTKO paid on-line
67 Perlik Tomasz Miastko Bieg 5km MTS HAMER MIASTKO paid on-line
68 Jurczyszyn Rafał Łysomiczki Bieg 5km paid on-line
69 Szlachetka Zofia Słupsk Biegi dzieci free participation
70 Szlachetka Maksymilian Słupsk Biegi dzieci free participation
71 Szlachetka Piotr Słupsk Bieg 5km paid on-line
72 Szlachetka Małgorzata Słupsk Bieg 5km paid on-line
73 Gontek Łukasz Słupsk Bieg 5km VWBATORY 35.00 PLN
74 Zduńska Monika Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica free participation
75 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg 5km Best Beasts paid on-line
76 Kapczyński Damian Maszewo Lęborskie Bieg 5km Best Beasts paid on-line
77 LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTA MASZEWO LĘBORSKIE Bieg 5km Best Beasts paid on-line
78 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 5km Lęborskie Lwy 30.00 PLN
79 Maciejewski Tomasz Ustka Nordic Walking 5km paid on-line
80 TOMCZAK Sebastian Ustka Bieg 5km Ustka paid on-line
81 Tomczak Dominik Słupsk Bieg 5km Night Runners Słupsk paid on-line
82 Sychla Mateusz Łosino Bieg 5km - Gmina Kobylnica Vacu Activ GYM free participation
83 Sychla Monika Łosino Bieg 5km - Gmina Kobylnica Vacu Activ GYM free participation
84 Zalewski Grzesiek Ustka Bieg 5km W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA 35.00 PLN
85 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic Walking 5km Elite Team 30.00 PLN
86 Stefański Ksawery Darżyno Biegi dzieci SP Potęgowo free participation
87 Stefańska Eliza Darżyno Biegi dzieci SP Potęgowo free participation
88 Wiesiolek Urszula Słupsk Bieg 5km Osoba prywatna paid on-line
89 Grajczak Dagmara Słupsk Bieg 5km Parafia Ewangelicko-Augsburska w Słupsku paid on-line
90 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 5km Babillonia Babieniec paid on-line
91 Dutkiewicz Maria Słupsk Bieg 5km paid on-line
92 Turzyńska Beata Gdynia Bieg 5km 35.00 PLN
93 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic Walking 5km Elite Team paid on-line
94 Małecki Tomasz Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica Vacu Activ free participation
95 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica Vacu Activ GYM free participation
96 Słomski Zenon Korzybie Bieg 5km paid on-line
97 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg 5km - Gmina Kobylnica VACUACTIVGYM free participation
98 Walczak Paweł Gdynia Bieg 5km 35.00 PLN
99 Pawelec Elwira Słupsk Bieg 5km paid on-line
100 Mrugalski Stanisław Miastko Bieg 5km MTS Hamer Miastko paid on-line


Views: 1719

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ