Szybka Piątka
Bieg 5km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Biegański Wiesław Konopki Bieg 5km ZEGA GABINET SŁUPSK paid on-line
2 Hejza Leszek Obłęże Bieg 5km paid on-line
3 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg 5km Decathlon Power Słupsk paid on-line
4 Duda Róża Słupsk Bieg 5km Best Beasts paid
5 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg 5km Night Runners Słupsk paid on-line
6 Wiśniewski Patryk Słupsk Bieg 5km paid on-line
7 Spychalski Artur GARDNA Wielka Bieg 5km paid on-line
8 Grachel Przemysław Damnica Bieg 5km NaTrasieTeam
9 Hałka ARKADIUSZ Łobez Bieg 5km LŁKB ,,Trucht'' Łobez
10 Hałka Justyna Łobez Bieg 5km LŁKB ,,Trucht'' Łobez
11 Wawrzyniak Anna Grąsino Bieg 5km paid on-line
12 Kamiński Marcin Smołdzino Bieg 5km paid on-line
13 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Bieg 5km paid on-line
14 Smolińska Edyta Głobino Bieg 5km Smolińscy TEAM paid on-line
15 Smoliński Krzysztof Głobino Bieg 5km Smolińscy TEAM paid on-line
16 Szyca Renata Bytów Bieg 5km paid on-line
17 Piłat Kacper Włynkowo Bieg 5km Best Beasts paid
18 Piłat Paweł Włynkowo Bieg 5km Best Beasts paid
19 Gajlewicz Dominik Miastko Bieg 5km MTS HAMER
20 Kalinowska Wioletta Słupsk Bieg 5km Best Beasts paid
21 Sobolewski Tomasz Strzelino Bieg 5km paid on-line
22 Jakubowska-Szmajda Małgorzata Słupsk Bieg 5km
23 SZMIGIERO Agnieszka Słupsk Bieg 5km paid on-line
24 SZMIGIERO Sebastian Słupsk Bieg 5km paid on-line
25 Szałankiewicz Magdalena Słupsk Bieg 5km USB Ustka paid on-line
26 Benka Jakub Goręczyno Bieg 5km Akademia Biegowa Kiełpino
27 Kostrzewa Łukasz Słupsk Bieg 5km paid on-line
28 Król Dominika Król Miastko Bieg 5km indywidualnie paid on-line
29 Janta-Lipińska Justyna Bytów Bieg 5km Runtastyczni Team Bytów paid on-line
30 Seweryn Tomasz Bukowka Bieg 5km paid on-line
31 Zega-Bieganska Anna Słupsk Bieg 5km ZEGA GABINET SŁUPSK paid on-line
32 Bieganski Pawel Slupsk Bieg 5km ZEGA GABINET SŁUPSK paid on-line
33 Usowicz Łukasz Słupsk Bieg 5km paid on-line
34 Cemerys Karol Siemirowice Bieg 5km Siemirowice Biegają! paid on-line
35 Banach Kacper Słupsk Bieg 5km Akademia Pomorska w Słupsku paid on-line
36 Włodarczyk Marta Słupsk Bieg 5km Stopa Słupsk
37 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Bieg 5km JW 3775
38 Andryskowski Marek Lębork Bieg 5km Stowarzyszenie 42.2 Lębork paid on-line
39 Fruba Karina Słupsk Bieg 5km STOPA Słupsk paid
40 Lewandowska Beata Słupsk Bieg 5km Stopa Słupsk paid
41 Żylicz Paweł Słupsk Bieg 5km STOPA Słupsk / USB Ustka paid
42 Nagórek Kamil Słupsk Bieg 5km Stopa Słupsk paid
43 Ciżmowska Barbara Kępice Bieg 5km MTS-HAMER MIASTKO paid on-line
44 Skuza Grzegorz Kobylnica Bieg 5km paid on-line
45 Jura Kazimierz Miastko Bieg 5km MTS Hamer Miastko paid on-line
46 Szczęk Małgorzata Bytów Bieg 5km
47 Tyrka Małgorzata Tyrka Kępice Bieg 5km paid on-line
48 Kmiecik Joanna Starkowo Bieg 5km paid on-line
49 Agapow Emilia Słupsk Bieg 5km Best Beasts paid on-line
50 Pająk Michał Słupsk Bieg 5km paid on-line
51 Stefanowski Krzysztof Słupsk Bieg 5km paid on-line
52 Wilusz Krzysztof Słupsk Bieg 5km STOPA Słupsk paid on-line
53 Figiel Dominika Słupsk Bieg 5km Night Runners Słupsk paid on-line
54 Szymański Adam Lębork Bieg 5km Lębork Biegacze
55 Chałubinski Karol Chałubinski słupsk Bieg 5km paid on-line
56 Patyna Paweł SŁUPSK Bieg 5km
57 Basarab Piotr Potęgowo Bieg 5km SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
58 Waluś Szczepan Słupsk Bieg 5km paid on-line
59 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Bieg 5km paid on-line
60 Wilk Mateusz Koszalin Bieg 5km paid on-line
61 CICHAŁA Damian Słupsk Bieg 5km paid on-line
62 Cholewiński Artur Słupsk Bieg 5km Decathlon Power Słupsk paid on-line
63 Linkiewicz Paweł Słupsk Bieg 5km paid on-line
64 Szyc Krystyna Miastko Bieg 5km MTS Hamer Miastko paid on-line
65 Młyński Karol Wicko Bieg 5km Klub 42,2 Lębork paid on-line
66 Pepliński Marek Elbląg Bieg 5km Biegacze Wolności paid on-line
67 Miszke Zygmunt Darżewo Bieg 5km Klub 42,2 Lębork paid on-line
68 Metel Izabela Bytów Bieg 5km Runtastyczni Team Bytów paid on-line
69 Cała Małgorzata Bytów Bieg 5km paid on-line
70 Cała Bartosz Bytów Bieg 5km Świat Płytek u Kryspina paid on-line
71 Niemiec Ewa Słupsk Bieg 5km paid
72 Nowicki Mateusz Ustka Bieg 5km Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej paid on-line
73 Downar-Zapolski Paweł Słupsk Bieg 5km paid on-line
74 Grabowska Anna Koczała Bieg 5km paid on-line
75 Kluk Sylwia Kępice Bieg 5km paid on-line
76 Gusmann Zbigniew Słupsk Bieg 5km paid on-line
77 Medwid Michal Globino Bieg 5km Batalion Ochrony Bazy paid on-line
78 Furman Tomasz Słupsk Bieg 5km Stopa Słupsk paid
79 Konaszewski Konrad Słupsk Bieg 5km paid on-line
80 Szrywer Daniel Bytów Bieg 5km Świat Płytek u Kryspina paid on-line
81 Piwoński Robert Słupsk Bieg 5km CSMW USTKA paid on-line
82 Ciesielski Krzysztof 62-200 Gniezno Bieg 5km paid on-line
83 Zielińska Danuta Ustka Bieg 5km USB Ustka
84 Śmietański Ireneusz Słupsk Bieg 5km CSMW Ustka
85 Janus Anna Słupsk Bieg 5km paid on-line
86 BORK KAROLINA Słupsk Bieg 5km paid on-line
87 Pagórek Beata Kępice Bieg 5km paid on-line
88 Czepiel Iwona Kępice Bieg 5km paid on-line
89 Dzięcielska Agnieszka Poznań Bieg 5km
90 Brodacka Katarzyna Słupsk Bieg 5km I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku paid on-line
91 Wojewoda Maciej Wojewoda Jezierzyce Bieg 5km Vege Runners
92 Konkel Joanna Sławno Bieg 5km MKS "Święc" Sławno paid on-line
93 Krawczyk Dorota Słupsk Bieg 5km Vacu Activ GYM paid on-line
94 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg 5km paid on-line
95 Pawelec Eduta Karlino Bieg 5km paid on-line
96 Głowacki Łukasz Jerzy REBLINKO Bieg 5km paid on-line
97 Perlik Katarzyna Miastko Bieg 5km MTS HAMER MIASTKO paid on-line
98 Perlik Tomasz Miastko Bieg 5km MTS HAMER MIASTKO paid on-line
99 Jurczyszyn Rafał Łysomiczki Bieg 5km paid on-line
100 Szlachetka Piotr Słupsk Bieg 5km paid on-line


Views: 6776

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ