# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ROMKI | |
2 | Wrzesińska Maria | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" | |
3 | Wrzesińska Barbara | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Katolickie Publiczne Przedszkole "Pod Aniołem Stróżem" | |
4 | Frąckowiak Alan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
5 | Kwiatkowski Igor | Powałkowice | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
6 | Kunecki Jan | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
7 | Pietrzak Michał | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | LKS Vectra Włocławek | |
8 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ANWILTEAM | |
9 | Woźniak Marek | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr 12 | |
10 | Galczak Konrad | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP 14 | |
11 | Galczak Ewa | Janikowo | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
12 | Sieczka Paweł | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
13 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
14 | WOJCIECHOWSKI ARTUR | TORUŃ | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
15 | Cybulski Adam | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
16 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Maratonka | |
17 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Polska | Bieg główny - 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
18 | Kudła Anastazja | Bydgoszcz | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
19 | Piotrowski Damian | Krzewie | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP Krzewie | |
20 | Gdańska Aneta | Kowal | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | PARAKULOS - KOWAL | |
21 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Wika Polska | |
22 | KRUSINOWSKI MATEUSZ | WLOCLAWEK | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | LKS Vectra Włocławek | |
23 | Pietrzak Weronika | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
24 | Przybylski Rafał | Kutno | Polska | Bieg główny - 5 km | Przybyl-Kutno | |
25 | Kędzierski Patryk | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP DLUGOSZ | |
26 | Wojciechowska-lamsallak Joanna | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | LKS Vectra Włocławek | |
27 | Wojciechowska-lamsallak Marysia | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | LKS Vectra Włocławek | |
28 | Lipiński Leon | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Żłobek Żytnia Włocławek | |
29 | Lipiński Tymoteusz | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | Przedszkole Akademickie przy PWSZ | |
30 | Lipińska Lena | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | SP 20 Włocławek | |
31 | Jasinska Krystyna | Kowal | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | PARAKULOS - KOWAL | |
32 | ROSIŃSKA WIESŁAWA | KOWAL | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal | |
33 | BAZELA HENRYKA | Kowal | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal | |
34 | Zieliński Oskar | Rakutowo | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
35 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | Pulp Fiction | |
36 | Kotfas Piotr | Grodno | Polska | Bieg główny - 5 km | OSP GRODNO | |
37 | Mroczyński Marek | Włocławek | Polska | Bieg główny - 5 km | ||
38 | ŁADOŃ Julia | Inowrocław | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
39 | Szepski Tomasz | Włocławek | Polska | Bieg dzieci i młodzieży | ||
40 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Parakulos Kowal |
Views: 7773