Ladies Run
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łakomiec Katarzyna Jantar 4 km (18:15) paid on-line
2 Parandyk Marlena Juszkowo 4 km (18:15) 49 Baza Lotnicza 39.00 PLN
3 Nowicka Mirela Gdańsk 4 km (18:15) paid on-line
4 Zielke Anna Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club paid on-line
5 Sieracka Aga Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club paid on-line
6 Jakubowska Basia Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club paid on-line
7 Piórko Ewa Gdańsk 4 km (18:15) Aktywuj się w Maratonie paid on-line
8 Klosinska Magdalena Gdynia 4 km (18:15) M&MM's team paid on-line
9 Hoffmann Natalia Dzierzgoń 4 km (18:15) paid on-line
10 Karpińska Karolina Cieplewo 4 km (18:15) paid on-line
11 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk 4 km (18:15) Żarta Wataha paid on-line
12 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk 4 km (18:15) paid on-line
13 Pawłowska Maria Gdynia 4 km (18:15) paid on-line
14 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański 4 km (18:15) paid on-line
15 Leginowska-Koitalla Iwona Otomin 4 km (18:15) 39.00 PLN
16 Grabowska Marzena Gdansk 4 km (18:15) 39.00 PLN
17 Marczak Renata Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz Biega paid on-line
18 Jereczek Adrianna Gdańsk 4 km (18:15) paid on-line
19 Karolewska Anna Wejherowo 4 km (18:15) 39.00 PLN
20 Haligowska Agnieszka Gdansk 4 km (18:15) paid on-line
21 KOLODZIEJCZYK KATARZYNA KOLODZIEJCZYK GDANSK 4 km (18:15) paid on-line
22 Mikołajczyk Anna Rotmanka 4 km (18:15) paid on-line
23 Młyńska Monika Sierakowice 4 km (18:15) paid on-line
24 swietlicka paulina gdansk 4 km (18:15) paid on-line
25 Jamróz Renata GDYNIA 4 km (18:15) Big Yelow Food Adventure Team paid on-line
26 Puzdrowska Dominika Gdańsk 4 km (18:15) paid on-line
27 Bollin Wiesława Władysławowo 4 km (18:15) Greif Team Władysławowo paid on-line
28 Zielińska Adrianna Sopot 4 km (18:15) paid on-line
29 Kollek Anna Władysławowo 4 km Biegamy Razem Władysławowo / ART paid on-line
30 Richert Danuta Tuchom 4 km Motywatornia Team paid on-line
31 Wolska Aleksandra Mosty 4 km paid on-line
32 Bąkowska Alicja Gdańsk 4 km 39.00 PLN
33 Wilkowska Magdalena Gdańsk 4 km (18:15) 39.00 PLN
34 Zięba Natalia Zięba Gdańsk 4 km Iron team paid on-line
35 Prokorym Monika Sopot 4 km (18:15) paid on-line
36 Miłkowska Jolanta Gdynia 4 km deaf team paid on-line
37 Biełous Lucyna GDAŃSK 4 km (18:15) paid on-line
38 Chruścik Sylwia Gdańsk 4 km (18:15) paid on-line
39 Jagoda Anna Rumia 4 km (18:15) BigYellowFoot Adventure Team 39.00 PLN
40 Zielińska Małgorzata Elbląg 4 km (18:15) 39.00 PLN
41 Kluge Barbara Gdynia 4 km (18:15) paid on-line
42 Kluge Wiktoria Gdynia 4 km (18:15) Różowe Tygryski paid on-line
43 Grabowska Jagoda TCZEW 4 km (18:15) paid on-line
44 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk 4 km (18:15) TeamAshaki paid on-line
45 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 4 km (18:15) paid on-line
46 Leliwa Sylwia Gdańsk 4 km (18:15) Run Beach Morning paid on-line
47 Rybaczek Monika Reda 4 km (18:15) paid on-line
48 Bednarska Marta Rumia 4 km (18:15) paid on-line
49 Łuszcz Dominika Gdynia 4 km (18:15) paid on-line
50 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk 4 km (18:15) paid on-line
51 Obuchowska Agnieszka Gdańsk 4 km (18:15) 39.00 PLN
52 Banaszewska Barbara Gdańsk 4 km (18:15) paid on-line
53 Rutkowska Karolina Gdańsk 4 km (18:15) Gazele Team paid on-line
54 Felendzer Beata Gdańsk 4 km (18:15) Gazele Team paid on-line
55 Pawłowska Aleksandra Gdańsk 4 km paid on-line
56 Stańczyk Agnieszka Gdańsk 4 km paid on-line
57 Chomnicka Anna Gdańsk 4 km paid on-line
58 Gadomska Zuzanna Gdansk 4 km paid on-line
59 Bzden Renata Gdańsk 4 km paid on-line
60 Dobies-Turulska Malgorzata Gdańsk 4 km paid on-line
61 Baturo Ewa GDAŃSK 4 km paid on-line
62 Cudera Joanna Gdańsk 4 km paid on-line
63 Sadowska Alicja Pruszcz Gdański 4 km paid on-line
64 Nowak Anna Nowak Gdynia 4 km paid on-line
65 Chalecka JOLANTA Braniewo 4 km paid on-line
66 Abryszyńska Karolina Tczew 4 km CrossElite paid on-line
67 Sidorowicz Anna Stogi 4 km paid on-line
68 Kutniewska Maria Żukowo 4 km Face Nordic Walking Team paid on-line
69 Paczkowska Małgorzata Gdańsk 4 km O-SOWA BIEGA paid on-line
70 Sliwińska Edyta Kosakowo 4 km Team Deaf paid on-line
71 Cichewicz Małgorzata Brodnica 4 km GosiaSamosia paid on-line
72 Połom Kinga Gdańsk 4 km paid on-line
73 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA 4 km paid on-line
74 Szymaniuk Małgorzata Sopot 4 km paid on-line
75 Czechlewska Iwona Gdańsk 4 km paid on-line
76 Gorząd Sylwia Gdańsk 4 km paid on-line
77 Hoppe Ewelina Sominy 4 km paid on-line
78 Sińczuk Patrycja Tczew 4 km xRunners paid on-line
79 Piekarska Justyna Gdynia 4 km paid on-line
80 Gołębiowska Agata Gdynia 4 km paid on-line
81 Konieczna Alekasandra Sztum 4 km paid on-line
82 Górska Weronika Malbork 4 km paid on-line
83 Gasperowicz Jadwiga Gdańsk 4 km paid on-line
84 Blumkowska Karolina Gdynia 4 km paid on-line
85 Dąbrowska Anna Gdańsk 4 km paid on-line
86 Miechówka Irena Gdańsk 4 km paid on-line
87 Remisz Ewa Remisz Gdańsk 4 km paid on-line
88 Rybicka - Gornowicz Joanna BORKOWO 4 km paid on-line
89 Abramik Maria Gdańsk 4 km paid on-line
90 Buko Kaja Sopot 4 km paid on-line
91 Jankowicz Małgorzata Gdynia 4 km paid on-line
92 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot 4 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
93 BRYŚ JADZIA Kraków 4 km paid on-line
94 Jędrys Małgorzata Gdynia 4 km paid on-line
95 Podlacha Izabela Rumia 4 km Navigium Runners paid on-line
96 Piwowarczyk Anna Gdynia 4 km paid on-line
97 Miłoś Barbara Gdynia 4 km paid on-line
98 Jankowska Sylwia Gdańsk 4 km paid on-line
99 Lipińska Justyna Gdańsk 4 km paid on-line
100 Perszyńska Wioletta Stężyca 4 km paid on-line


Views: 3070

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ