# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dziekański Marcin Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem paid
2 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem paid
3 Szymańska Dominika Katowice Małżeństwa paid
4 Szymański Filip Tychy Małżeństwa paid
5 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy paid
6 JĘDYCZEK EWA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy paid
7 Michalska Bożena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
8 Milkowski Jan Świętochłowice Pozostali uczestnicy paid
9 Kaszewski Igor Katowice Pozostali uczestnicy paid
10 Kuś Tomasz Świętochłowice Pozostali uczestnicy MIRAZ RACE TEAM paid
11 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
12 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
13 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa paid
14 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa paid
15 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostali uczestnicy paid
16 Rolnik Bartosz MIKOŁÓW Pozostali uczestnicy paid
17 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy paid
18 Moskwa Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy paid
19 Długokęcka Alina Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
20 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy
21 Jadwiszczok Jolanta Chorzów Pozostali uczestnicy paid
22 Wolny Maciej Katowice Pozostali uczestnicy paid
23 TUREK Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat paid
24 TUREK Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina paid
25 Szatniewska Agnieszka Będzin Małżeństwa owocowa kraina paid
26 Krzyżowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy paid
27 Kokot Teresa Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
28 Parcer Michał Katowice Pozostali uczestnicy paid
29 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
30 Nowakowski Aleksander Katowice Pozostali uczestnicy paid
31 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA paid
32 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
33 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
34 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
35 Wojciechowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa paid
36 Wojciechowska Joanna Chorzów Małżeństwa paid
37 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Runonline Team paid
38 Rola Sławek Bytom Małżeństwa BTM Runners paid
39 Dombrowska Renata Bytom Małżeństwa BTM Runners paid
40 Nowakowski Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy paid
41 Kwiatek Ireneusz Będzin Pozostali uczestnicy IRU75 paid
42 Waszczyszyn Agnieszka Katowice Pozostali uczestnicy #redlips paid
43 Serda Maja Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat #redlips paid
44 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy paid
45 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa paid
46 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa paid
47 Wieczorek Zbigniew Dobieszowice Małżeństwa Gazeta Nad Brynicą paid
48 Wieczorek Liliana Dobieszowice Małżeństwa KST Dwójka paid
49 Postolski Paweł Zabrze Pozostali uczestnicy
50 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat paid
51 Baran Roman Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy paid
52 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team paid
53 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team paid
54 Kotowska Karolina Gliwice Pozostali uczestnicy Etisoft Running Team paid
55 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Pozostali uczestnicy Grzybowa Biega paid
56 Antosiewicz Kamil Tychy Pozostali uczestnicy paid
57 Usowicz Dawid Katowice Pozostali uczestnicy Rozbiegana Ligota paid
58 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat paid
59 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa paid
60 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa paid
61 Jaworska Ewa Mikołów Małżeństwa paid
62 Kondziołka Zbigniew Katowice Małżeństwa paid
63 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka paid
64 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na Kijach paid
65 Ćwiek Janusz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach paid
66 Sobczyk Dawid Sobczyk Brynek Pozostali uczestnicy Davids CamStudio paid
67 Nowak Sebastian Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
68 PETER MARCIN Katowice Pozostali uczestnicy paid
69 Szewior Sebastian Katowice Pozostali uczestnicy paid
70 Osadnik Adam Bytom Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach paid
71 Linca Marzena Zabrze Pozostali uczestnicy paid
72 Wiener Marcin Katowice Pozostali uczestnicy paid
73 Krukówka Emilia Orzesze Dzieci i młodzież do 18 lat paid
74 Krukówka Bogdan Orzesze Małżeństwa paid
75 Krukówka Lucyna Orzesze Małżeństwa paid
76 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa paid
77 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa paid
78 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy Silesia Nordic Team paid
79 Żak Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy HURAGAN LIGOTA paid
80 Ganszczyk Barbara Katowice Małżeństwa .WG paid
81 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy paid
82 Waźbiński Łukasz Katowice Pozostali uczestnicy paid
83 Zgoda Joanna Siemianowice Slaskie Małżeństwa paid
84 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie Małżeństwa paid
85 Loska Iwona Katowice Małżeństwa paid
86 Loska Romuald Katowice Małżeństwa paid
87 Buchta Marcin ruda śląska Pozostali uczestnicy paid
88 Stachowiak Sebastian Katowice Małżeństwa paid
89 Machajska Patrycja Katowice Pozostali uczestnicy paid
90 Stachowiak Beata Katowice Małżeństwa paid
91 WYWALEC IRENA MYSŁOWICE Małżeństwa
92 WYWALEC WOJCIECH MYSŁOWICE Małżeństwa
93 BOBER TOMASZ MYSŁOWICE Małżeństwa paid
94 Wywalec-Bober Katarzyna Mysłowice Małżeństwa paid
95 Kluska Kazimierz Katowice Pozostali uczestnicy paid
96 Siara Bartosz Sosnowiec Pozostali uczestnicy
97 Malinowska Aneta Cieszyn Pozostali uczestnicy Olza Cieszyn paid
98 KRASOŃ ANNA KATOWICE Pozostali uczestnicy paid
99 Koszuta Justyna Przeczyce Pozostali uczestnicy paid
100 Świercz Adam Myslowice Pozostali uczestnicy paid


Views: 6005

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ