# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Świercz Adam Myslowice Pozostali uczestnicy
2 Chrubasik Mariola Zabrze Pozostali uczestnicy paid
3 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa Nowakowscy paid
4 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa Nowakowscy paid
5 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
6 Wojtowicz Iwona Bielsko-Biała Pozostali uczestnicy Freelancer
7 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat paid
8 WYWALEC IRENA Myslowice Małżeństwa paid
9 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat paid
10 WYWALEC WOJCIECH Myslowice Małżeństwa paid
11 BOBER TOMASZ Myslowice Małżeństwa paid
12 Wyród Monika Tychy Małżeństwa paid
13 Wywalec-Bober Katarzyna Mysłowice Małżeństwa paid
14 Wyród Karol Tychy Małżeństwa paid
15 Sobczyk Dawid Brynek Pozostali uczestnicy Davids CamStudio paid
16 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team paid
17 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team paid
18 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa paid
19 Lara Izabela Katowice Małżeństwa paid
20 Rola Sławomir Bytom Małżeństwa btm runners
21 Dombrowska Renata Bytom Małżeństwa btm runners
22 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa paid
23 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa Augusteam paid
24 POGORZELSKA WIESŁAWA GORZYCE Pozostali uczestnicy paid
25 Osadnik Adam Bytom Pozostali uczestnicy Ekipa na Kijach paid
26 PIŁAT JAROSŁAW Ruda Śląska Pozostali uczestnicy KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska paid
27 BUJOCZEK Milena Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
28 BUJOCZEK Piotr Bytom Małżeństwa paid
29 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy paid
30 Ganszczyk Barbara Katowice Małżeństwa .WG paid
31 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa paid
32 Bienek Lila Katowice Pozostali uczestnicy paid
33 Gogolin Jerzy Zabrze Pozostali uczestnicy paid
34 Ganszczyk Wojciech Katowice Małżeństwa .WG paid
35 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA paid
36 Ptasik Agnieszka Koziegłowy Pozostali uczestnicy Uniwersytet Wrocławski paid
37 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina paid
38 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina paid
39 Szatniewska Agnieszka Będzin Małżeństwa owocowa kraina paid
40 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
41 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
42 Rakuś Anna Katowice Pozostali uczestnicy paid
43 ZYDROŃ Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze paid
44 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy paid
45 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy paid
46 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy paid
47 Mizera Iwona Katowice Pozostali uczestnicy #redlips paid
48 Szuster Miłosz Sosnowiec Małżeństwa paid
49 Skoczyński Szymon Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
50 Pawlik Arkadiusz KATOWICE Małżeństwa paid
51 Grolik Piotr Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
52 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostali uczestnicy paid
53 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
54 Wojciechowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa paid
55 Wojciechowska Joanna Chorzów Małżeństwa paid
56 Krzyżowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy paid
57 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa paid
58 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa paid
59 Branny Halina Sosnowiec Małżeństwa paid
60 Branny Honorata Sosnowiec Małżeństwa paid
61 Michalska Bożena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
62 Drzał Konrad Gliwice Pozostali uczestnicy SLAYER ADVENTURE TEAM GLIWICE
63 Orczykowski Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy ANTOM Team - salonantom.pl paid
64 Morys Joanna Katowice Pozostali uczestnicy
65 Starikova Anastazja Katowice Pozostali uczestnicy paid
66 Nowak Sebastian Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
67 Wolny Barbara Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski paid
68 Wolny Leszek Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski paid
69 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy paid
70 Domagała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy paid
71 Krasnodębski Adam Warszawa Pozostali uczestnicy paid
72 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka paid
73 Osojca Mariusz Ornontowice Małżeństwa Zabiegani Nauczyciele paid
74 Paruzel-Osojca Joanna Ornontowice Małżeństwa paid
75 Kotowska Karolina Gliwice Pozostali uczestnicy Etisoft Running Team paid
76 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy paid
77 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega paid
78 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega paid
79 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
80 Wiszniewski Dariusz Tychy Małżeństwa paid
81 Wiszniewska Magdalena Tychy Małżeństwa paid
82 Laksa Marlena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
83 Słota Justyna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA paid
84 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Pozostali uczestnicy KS FORMA Wodzisław paid
85 Janowski Franciszek Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat S.P.34 paid
86 Janowski Jan Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat S.P.34 paid
87 Szkamruk Bogusława Gliwice Małżeństwa paid
88 Szkamruk Janusz Gliwice Małżeństwa paid
89 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
90 Smołka Wojciech Mikołów Małżeństwa paid
91 Smołka Katarzyna Mikołów Małżeństwa paid
92 szkuta Bogdan Tychy Małżeństwa Leica Geosystems
93 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
94 szkuta izabela Tychy Małżeństwa Leica Geosystems
95 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
96 Matyjaszczyk Sławomir Katowice Małżeństwa paid
97 Gurczyński Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy paid
98 Gurczyńska Emilia KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat paid
99 Gurczyńska Zuzanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
100 Gurczyńska Monika KATOWICE Małżeństwa paid


Views: 4159

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ