# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żukow Kinga Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat BTM Runners paid
2 Żukow Radosław Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat BTM Runners paid
3 Żukow Emilia Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
4 Jędyczek Ewa Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
5 Żukow Igor Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
6 Jędyczek Marcin Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
7 Żukow Jarosław Bytom Pozostali uczestnicy BTM RUNNERS paid
8 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa paid
9 Lara Izabela Katowice Małżeństwa paid
10 Wywalec Wojciech Mysłowice Małżeństwa paid
11 Wywalec Irena Mysłowice Małżeństwa paid
12 Bober Tomasz Mysłowice Małżeństwa paid
13 Wywalec-Bober Katarzyna Mysłowice Małżeństwa paid
14 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Pozostali uczestnicy Pogoria biega
15 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
16 Wojciechowski Krzysztof Chorzów Pozostali uczestnicy paid
17 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
18 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy
19 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy silesia running team paid
20 Chruściel Donata Katowice Pozostali uczestnicy paid
21 Więcek Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
22 Łączek Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy paid
23 Usowicz Dawid Katowice Pozostali uczestnicy rozBiegana Ligota paid
24 SZYDŁO Maciej Katowice Pozostali uczestnicy Opel Active Team paid
25 ZYDROŃ Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze paid
26 Gacek Marcelina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice paid
27 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy paid
28 Gacek Matylda Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Pałac Młodzieży Katowice paid
29 Kwiatkowska Małgorzata katowice Małżeństwa paid
30 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Pozostali uczestnicy paid
31 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa paid
32 Laksa Marlena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA paid
33 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa paid
34 Słota Justyna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA paid
35 Sobczyk Dawid Brynek Pozostali uczestnicy Davids CamStudio paid
36 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy paid
37 Gałązka Adrian Świętochłowice Pozostali uczestnicy paid
38 Skowron Joanna Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki paid
39 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy paid
40 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
41 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
42 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa paid
43 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa paid
44 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina paid
45 Turek Agnieszka Będzin Małżeństwa owocowa kraina paid
46 Turek Rafał Będzin Małżeństwa owocowa kraina paid
47 Kwiatek Ireneusz Będzin Pozostali uczestnicy IRU75 paid
48 Zmyślony Tomasz Katowice Małżeństwa Gang Dzikich Wieprzy paid
49 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
50 Kotucz Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Pałac Młodzieży Katowice paid
51 Zmyślony Dominika Katowice Małżeństwa Gang DzikichWieprzy paid
52 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA paid
53 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa paid
54 Owczarek Aleksander Sosnowiec Pozostali uczestnicy paid
55 Kowal Dariusz Olkusz Małżeństwa paid
56 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
57 JELEŃ ANNA Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy paid
58 Ryszka Karol Katowice Pozostali uczestnicy CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM paid
59 Urlik Piotr Katowice Pozostali uczestnicy paid
60 Iwanyszyn Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Parkrun Katowice paid
61 Herman Anna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy 1976 paid
62 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy paid
63 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy paid
64 Wiesner Tomasz Katowice Małżeństwa paid
65 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
66 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa paid
67 Magielewski Sylwester Mikołów Małżeństwa paid
68 Magielewska Joanna Mikołów Małżeństwa paid
69 Nec Dominika Mysłowice Małżeństwa Wkurw team paid
70 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega paid
71 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega paid
72 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka paid
73 Kaszewski Igor Katowice Pozostali uczestnicy paid
74 Kuś Jarosław Sosnowiec Pozostali uczestnicy
75 Dombrowska Renata Bytom Pozostali uczestnicy BTM Runners
76 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy paid
77 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa paid
78 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa paid
79 Rzeszutko-Szubert Ewa Myszkowice Pozostali uczestnicy paid
80 Faj Sylwia Katowice Małżeństwa paid
81 Życinski Dawid Katowice Pozostali uczestnicy Browar Domowy Garaż paid
82 Dziekański Gustaw Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem paid
83 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem paid
84 Dziekański Marcin Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem paid
85 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem paid
86 Latko Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy paid
87 Pohl Barbara Katowice Pozostali uczestnicy paid
88 Siek Andrzej Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy paid
89 Furmanek Ela Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota paid
90 Grabowski Piotr KATOWICE Pozostali uczestnicy paid
91 Wójtowicz Marek Katowice Pozostali uczestnicy paid
92 ŁUSZCZ ZBIGNIEW bytom Małżeństwa paid
93 Łuszcz Magdalena Bytom Małżeństwa BTM Runners paid
94 Komar Aleksandra Chorzów Pozostali uczestnicy paid
95 HEFEMAN EWA KATOWICE Pozostali uczestnicy paid
96 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat paid
97 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa paid
98 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa AugusTeam paid
99 Gniadek Anna Katowice Pozostali uczestnicy paid
100 Hartel Henryk Chorzów Małżeństwa paid


Views: 5382

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ