# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalamarz Kosma | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | KAMIL NV TEAM | paid |
2 | Życińska Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Browar domowy Garaż | paid |
3 | Życinski Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Browar domowy Garaż | paid |
4 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
5 | Zdebel NATALIA | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
6 | Zdebel Wojtek | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
7 | Zdebel Joanna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
8 | Dziekański Marcin | Będzin | Polska | Małżeństwa | 1977 | paid |
9 | Dziekańska Marta | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | paid |
10 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
11 | Jarasz Alan | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
12 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
13 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
14 | Komuda Justyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | paid | |
15 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Małżeństwa | paid | |
16 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
17 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
18 | Dobek Agata | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
19 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | paid |
20 | Skrzypiec Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | paid |
21 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
22 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
23 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | paid |
24 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
25 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
26 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
27 | Švach Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
28 | Švach Janusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Browar domowy Garaż | paid |
29 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | GBK Sarenki | paid |
30 | Frelek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PwC SDC Runners Team | paid |
31 | Kuś Tomasz Kuś | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | MIRAZ RACE TEAM | paid |
32 | Urban Renata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | paid |
33 | Koziarski Maciek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | paid |
34 | Binasik Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | paid |
35 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | paid | |
36 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | paid | |
37 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | paid |
38 | Laksa Marlena | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
39 | Słota Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | paid |
40 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
41 | Ćwiek Janusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | paid |
42 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | paid |
43 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | paid |
44 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | paid |
45 | Żywica Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | paid |
46 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | paid |
47 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
48 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
49 | Strzelczyk Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | HURAGAN Ligota | paid |
50 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
51 | Wyród Monika | Tychy | Polska | Małżeństwa | paid | |
52 | Wyród Karol | Tychy | Polska | Małżeństwa | paid | |
53 | Furich Dariusz | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid |
54 | Kowal Dariusz | Olkusz | Polska | Małżeństwa | Saint-Gobain SQUAD | paid |
55 | Kowal Anna | Olkusz | Polska | Małżeństwa | paid | |
56 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Małżeństwa | paid | |
57 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
58 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | paid |
59 | Hartel Henryk | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
60 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
61 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | paid | |
62 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | paid | |
63 | Moskwa Karolina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Batory Loto | paid |
64 | Kantorosiński Jan | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
65 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | paid |
66 | Koziołek Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
67 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | paid |
68 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | paid |
69 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | paid |
70 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | paid | |
71 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
72 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | paid | |
73 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | paid |
74 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | paid |
75 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | paid |
76 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
77 | Cielica Anna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid |
78 | Szymura Kamil | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | paid |
79 | Szymura Izabela | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | paid |
80 | Szymura Wojciech | Rybnik | Polska | Małżeństwa | Decathlon Rybnik & Przyjaciele | paid |
81 | Jóskowski Kacper | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
82 | Holecka Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
83 | Holecki Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
84 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
85 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | HURAGAN LIGOTA | paid |
86 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | paid |
87 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | paid |
88 | Liptak Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | paid | |
89 | Goryczka Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubię Burpees'y | paid |
90 | Kokot Teresa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
91 | Parcer Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
92 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | paid |
93 | Nowak Iwona | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
94 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Rock Area Fans | paid |
95 | Rams-Stypka Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
96 | Stypka Maciej | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | paid | |
97 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
98 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Augusteam | paid |
99 | Gałązka Marek | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
100 | Wieczorek Michał | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | paid |
Views: 13258