IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic Walking Team Deaf paid on-line
2 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf paid on-line
3 Góźdź Aleksandra Gdańsk Nordic Walking paid on-line
4 Saniuk Edward Gdańsk Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM paid on-line
5 Braun Alicja Skarszewy Nordic Walking paid on-line
6 Peplińska Arletta Elbląg Nordic Walking Biegacze Wolności paid on-line
7 Pepliński Marek Elbląg Bieg Biegacze Wolności paid on-line
8 Garski Jacek orle Nordic Walking paid on-line
9 Garska Brygida Orle Nordic Walking paid on-line
10 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking Elite Team paid on-line
11 Kostencka Aga Banino Nordic Walking Elite Team paid on-line
12 Benka Jakub Goręczyno Bieg Akademia Biegowa Kartuzy paid on-line
13 Gruchała Julia Goręczyno Bieg Akademia Biegowa Kartuzy paid on-line
14 Wojciechowski Adam Tczew Bieg paid on-line
15 Janusz-Wejer Monika Skarszewy Bieg Skarszewy Cycle Team Morsy Skarszewy paid on-line
16 Wejer Mateusz Skarszewy Bieg Skarszewy Cycle Team Morsy Skarszewy paid on-line
17 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg paid on-line
18 Singer Katarzyna starogard gdański Nordic Walking paid on-line
19 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking paid on-line
20 Hering Maciej Krag Bieg TRI Starogard Gdański paid on-line
21 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking paid on-line
22 Czarnecka Agnieszka Malbork Nordic Walking paid on-line
23 Mąder Bogdan Malbork Nordic Walking PTTK Malbork paid on-line
24 Kąkolewski Paweł Starogard Gdański Bieg paid on-line
25 Legaszewski Roman Skórcz Bieg RRT/MX Skórcz paid on-line
26 Dylewska Ewa Gdynia Nordic Walking paid on-line
27 Przybylska Dominika Stobno Bieg UKS Buk Stobno paid on-line
28 Niewińska Beata Gdańsk Bieg paid on-line
29 Derdowski Michał Mirotki Bieg LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz paid on-line
30 Eggert Michał Starogard Gdański Bieg 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej paid on-line
31 Loose Bartosz Zblewo Bieg KS Sokół Zblewo paid on-line
32 Steffanowski Maria Essen Nordic Walking paid on-line
33 Miler Monika Starogard Gdański Nordic Walking Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo paid on-line
34 Halmann Mirek Wejherowo Bieg PGB sportowa paczka
35 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg
36 Jarzebowska Wiesława Pruszcz Gdanski Nordic Walking paid on-line
37 Stachowski Marek Pruszcz Gdanski Nordic Walking paid on-line
38 Mikuś Marcin Pelplin Bieg Eaton Running Team paid on-line
39 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking Face Nordic Walking Team paid on-line
40 Morglin-Żuralska Beata Starogard Gdański Nordic Walking paid on-line
41 Malecka Grażyna Starogard Gdański Nordic Walking paid on-line
42 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking paid on-line
43 Jerzyk Paweł Wiśliny Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
44 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking Team Deaf paid on-line
45 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Nordicowie Lęborskie Lwy paid on-line
46 Włoch Tomasz Drzycim Bieg paid on-line
47 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking Elite Team paid on-line
48 Kłos Klaudiusz Skórcz Bieg Wilk Kociewski
49 pawłowski andrzej gdynia Nordic Walking paid on-line
50 Pawłowska Maria Gdynia Nordic Walking paid on-line
51 Baczewski Robert Tczew Bieg Latif Team paid on-line
52 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg Latif Team paid on-line
53 Szarmach Anna Lubichowo Bieg Szarmach Team paid on-line
54 Szarmach Grzegorz Ocypel Bieg Szarmach Team paid on-line
55 Szarmach Sylwia Ocypel Bieg Szarmach Team paid on-line
56 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking paid on-line
57 Ankiewicz Andrzej Pruszcz Gdański Nordic Walking paid on-line
58 Ankiewicz Małgorzata Pruszcz Gdański Nordic Walking paid on-line
59 Jedwabski Michał Starogard Gdański Bieg 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej paid on-line
60 Guz Szymon Tczew Bieg paid on-line
61 GUZ Robert Tczew Bieg paid on-line
62 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg paid on-line
63 Osowicki Ireneusz Starogard Gdański Bieg Kociewski Klub Biegacza/Zespół Szkół Zawodowych paid on-line
64 MISZTAL KRZYSZTOF BORKOWO Nordic Walking paid on-line
65 MISZTAL JUSTYNA BORKOWO Nordic Walking paid on-line
66 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic Walking Elite Team paid on-line
67 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg Oracz z Kociewia paid on-line
68 Wojtasik Mateusz Starogard Gdański Bieg paid on-line
69 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg paid on-line
70 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking Elite Team paid on-line
71 Bury Marcin Starogard Gdański Bieg ŻEBY CI SIĘ CHCIAŁO paid on-line
72 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega paid on-line
73 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
74 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking
75 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA paid on-line
76 Romanowska-Nitka Halina Otomin Nordic Walking paid on-line
77 Nitka Wacław Otomin Nordic Walking paid on-line
78 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid on-line
79 Sobuś Tomasz Tczew Bieg paid on-line
80 Czapiewski Michał Gdańsk Bieg paid on-line
81 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg KS Sokół Zblewo paid on-line
82 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg ROCOCO paid on-line
83 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski Bieg paid on-line
84 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Bieg paid on-line
85 Piesik Krystian Starogard Gdański Bieg Sławomir biega paid on-line
86 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg Babillonia Babieniec paid on-line
87 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg Drzewiarz Szlachta paid on-line
88 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg S...K...S paid on-line
89 Ałanowska Anna Kamienna Karczma Bieg niezrzeszona paid on-line
90 Zaręba Beata Kaliska Bieg niezrzeszona paid on-line
91 Paradowski Krystian Kulice Bieg paid on-line
92 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański Bieg
93 Hernik Michał Skarszewy Bieg paid on-line
94 Grolewska Anita Starogard Gd. Nordic Walking paid on-line
95 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid on-line
96 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Bieg paid on-line
97 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg Morsy Skarszewy paid on-line
98 kitowski krzysztof pruszcz gdański Bieg U-LONG Team paid on-line
99 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic Walking New Village Team
100 Kulla Katarzyna Kulla Pinczyn Nordic Walking paid on-line


Views: 7738

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ