Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Oleniak Martyna Włodawa 1963 m 12.00 PLN
2 Oleniak Ryszard Włodawa 1963 m 12.00 PLN
3 Oleniak Małgorzata Oleniak Włodawa 1963 m 12.00 PLN
4 Kwiatkowska Diana Włodawa 1963 m Publiczne Gimnazjum nr2 we Włodawie 12.00 PLN
5 Tyrawa Milena Suszno 1963 m 12.00 PLN
6 Tyrawa Wojciech Suszno 5 km 12.00 PLN
7 Kuna Marika Kuna Wola Zgłobieńska 5 km Politechnika Rzeszowska 12.00 PLN
8 Nahuluk Paulina Orchówek 1963 m 12.00 PLN
9 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 1963 m 12.00 PLN
10 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5 km 12.00 PLN
11 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5 km 12.00 PLN
12 ZK Zakład Karny Włodawa 5 km 12.00 PLN
13 Włodawa Zakład Karny Włodawa 5 km 12.00 PLN
14 ZK ZK Włodawa 5 km 12.00 PLN
15 Włodawa ZK Włodawa 5 km 12.00 PLN
16 ZK Włodawa Włodawa 5 km 12.00 PLN
17 Głab Aleksander HAŃSK PIERWSZY 1963 m 12.00 PLN
18 Głab Aleksandra HAŃSK PIERWSZY 1963 m 12.00 PLN
19 Głab Lesya HAŃSK PIERWSZY 1963 m 12.00 PLN
20 Głab Marek HAŃSK PIERWSZY 1963 m 12.00 PLN
21 Pawłowski Tomasz Lack 5 km 12.00 PLN
22 Szydłowski Piotr Ożarów Mazowiecki 5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega 12.00 PLN
23 Jurczuk Katarzyna Orchówek 5 km KB Ożarów Mazowiecki Biega 12.00 PLN
24 Kratiuk Andrzej Orchówek 1963 m 12.00 PLN
25 Kratiuk Weronika Orchówek 1963 m 12.00 PLN
26 Benabderrahmane Adam Wyryki-Połód 1963 m 12.00 PLN
27 Benabderrahmane Lena Wyryki-Połód 1963 m 12.00 PLN
28 Benabderrahmane Marta Wyryki-Połód 1963 m 12.00 PLN
29 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m 12.00 PLN
30 Torbicz Mirosław Wyryki-Adampol 1963 m 12.00 PLN
31 Leśniak Piotr Włodawa 5 km DAS Team 12.00 PLN
32 Drozd Wiktoria Lublin 5 km AZS UMCS Lublin 12.00 PLN
33 kotyra Mikołaj Żłobek 5 km AZS UMCS Lublin 12.00 PLN
34 Gromysz Agnieszka Podedwórze 1963 m 12.00 PLN
35 Gromysz Monika Podedwórze 1963 m 12.00 PLN
36 Ptaszyński Konrad Włodawa 1963 m 12.00 PLN
37 Stupka Małgorzata Włodawa 5 km KS TĘCZA WŁODAWA 12.00 PLN
38 Stupka Piotr Włodawa 5 km KS TĘCZA WŁODAWA 12.00 PLN
39 Chudaś Weronika Hańsk Pierwszy 1963 m 12.00 PLN
40 Żyszkowski Kamil Dubeczno 1963 m 12.00 PLN
41 Olszewski Wojciech włodawa 1963 m 12.00 PLN
42 BRUCHACKA KAROLINA WŁODAWA 1963 m 12.00 PLN
43 BRUCHACKI OLIWIER WŁODAWA 1963 m 12.00 PLN
44 BRUCHACKA Maria WŁODAWA 1963 m 12.00 PLN
45 BRUCHACKI TOMASZ WŁODAWA 1963 m 12.00 PLN
46 Osieleniec Szymon Łomnica 1963 m 12.00 PLN
47 Sobiecka Zuzanna Rybnik 1963 m 12.00 PLN
48 Sobiecka Alicja Włodawa 1963 m 12.00 PLN
49 Sobiecki Marek Włodawa 1963 m 12.00 PLN
50 RADZICHOWSKA PATRYCJA WARSZAWA 5 km 12.00 PLN
51 GIL Wiktoria Komarów-Osada 1963 m 12.00 PLN
52 ŁOBOCKA Paulina Komarów-Osada 1963 m 12.00 PLN
53 ŁOBOCKA Daria Komarów-Osada 1963 m 12.00 PLN
54 ŁOBOCKA Sandra Komarów-Osada 1963 m 12.00 PLN
55 ŁOBOCKI Tomasz Komarów-Osada 5 km 12.00 PLN
56 Koperski Kacper Różanka 5 km 12.00 PLN
57 Koperski Tadeusz Różanka 5 km 12.00 PLN
58 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m 12.00 PLN
59 Bielecki Konrad Włodawa 5 km 12.00 PLN
60 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5 km 12.00 PLN
61 Piwoński Cezary Włodawa 5 km KS TĘCZA WŁODAWA 12.00 PLN
62 Lisiecki Łukasz Włodawa 5 km 12.00 PLN
63 Klepacka Ola LUBLIN 5 km CrossfitZ16 12.00 PLN
64 Zańko Mariusz Włodawa 1963 m 12.00 PLN


Views: 713

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ