# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MINI 23 km MTB MAJS 40.00 PLN
2 Tomiałojć Andrzej Elbląg MEGA 43 km 40.00 PLN
3 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór MINI 23 km NORDA ACTIVE TEAM 40.00 PLN
4 Politowski Krzysztof Warszawa MINI 23 km Polski Klub MTB / Trenujemy z Sercem dla Kuby 40.00 PLN
5 Fira Adam Gdańsk MEGA 43 km Schneider Electric MTB 40.00 PLN
6 Kubicki Patryk Długa Szlachecka MEGA 43 km Allianz Partners MTB paid
7 Gortatowska Marlena Olsztyn MEGA 43 km Akademia Kolarstwa Olsztyn 40.00 PLN
8 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń MINI 23 km MTB DZIERZGOŃ 40.00 PLN
9 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG MEGA 43 km ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 40.00 PLN
10 Bagiński Roman Kwidzyn MINI 23 km 40.00 PLN
11 Tamiła Rafal Kwidzyn MINI 23 km 40.00 PLN
12 Żuralski Rafał Elbląg MINI 23 km 40.00 PLN
13 Nawrocka Joanna Bydgoszcz MINI 23 km VauPe Team 40.00 PLN
14 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz MEGA 43 km VauPe Team 40.00 PLN
15 Parcheta Andrzej Stare Jabłonki MINI 23 km paid
16 Łopatek Kamil Olsztyn MEGA 43 km Cryospace Olsztyn paid
17 Wołosiuk Jarosław Olsztyn MEGA 43 km Cryospace Olsztyn 40.00 PLN
18 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MEGA 43 km TA KO Team 40.00 PLN
19 Oleszkiewicz Karol Elbląg MEGA 43 km paid
20 Socha Piotr Zajezierze MINI 23 km paid
21 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MINI 23 km Bursztyn pizza cycling team 40.00 PLN
22 Siebert Krzysztof Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ 40.00 PLN
23 Guzewicz Artur Olsztyn MEGA 43 km Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team paid
24 Ryciuk Tomasz Warszawa MINI 23 km Airbike.pl paid
25 Rolbiecka Alicja Reda MEGA 43 km LUK CONNECT RACING TEAM 40.00 PLN
26 Szczygielski Pawel gdansk MINI 23 km the Barbers Gdansk 40.00 PLN
27 Kruba Emil Dobre Miasto MEGA 43 km Cryospace Olsztyn paid
28 Kruba Beata Dobre Miasto MINI 23 km Cryospace Olsztyn paid
29 Kołatka Ania Iława MINI 23 km Cryospace Olsztyn 40.00 PLN
30 jagodzinski tomasz kwidzyn MINI 23 km Gkw 40.00 PLN
31 Laskowski Dariusz Łomianki MEGA 43 km Finisher.pl 40.00 PLN
32 Laskowska Kasia Łomianki MEGA 43 km Finisher.pl 40.00 PLN
33 Jarczyk Tomasz Olsztyn MEGA 43 km RDLP Olsztyn MTB Team 40.00 PLN
34 Skawiński Tomasz Gdynia MEGA 43 km NEXUS Team 40.00 PLN
35 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki MINI 23 km paid
36 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI 23 km 40.00 PLN
37 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI 23 km TA KO TEAM 40.00 PLN
38 Marowski Mariusz Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM 40.00 PLN
39 Turoń Bartosz Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM 40.00 PLN
40 Gizela Michał Kartuzy MINI 23 km 40.00 PLN
41 Białkowska Marta Elbląg MINI 23 km paid
42 Bronowski Tomasz Frombork MINI 23 km paid
43 Zaleś Roman Elbląg MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ paid
44 Galicki Bartłomiej Galicki Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM 40.00 PLN
45 Żemojdzin Michał Dzierzgoń MINI 23 km MTB DZIERZGOŃ 40.00 PLN
46 Kamińska Izabela Piaseczno MEGA 43 km IM Logistics Rafbike Cycling Team paid
47 Kowalczyk Wojciech Susz MINI 23 km Komobike Scott 40.00 PLN
48 Kołatka Danuta Iława MINI 23 km IŁAWA BIEGA 40.00 PLN
49 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg MEGA 43 km Elbląg paid
50 Włodarczyk Mariusz Olsztyn MEGA 43 km Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team paid
51 Niżnik Mariusz Elbląg MINI 23 km EUS - Elbląskie Ustawki Szosowe paid
52 MĘZIŃSKI BARTEK OLSZTYN MEGA 43 km FINISHER.PL WARMIA MTB 40.00 PLN
53 Syrocki Sylwester Elbląg MINI 23 km 40.00 PLN


Views: 1797

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ