VI Pasłęcki MTB Maraton
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stankiewicz Beata Pasłęk MEGA 43 km Team Mustang Pasłęk paid
2 Syrwid Wojciech Olsztyn MEGA 43 km paid
3 Judycki Marcin Różnowo MINI 23 km KRAMER S.A. paid
4 Grabowska Eliza Leśniewo MINI 23 km LUK CONNECT RACING TEAM paid
5 Iwaniuk Bartosz Olsztyn MEGA 43 km Michelin Team
6 Tygielski Mateusz Gdańsk MEGA 43 km MH Automatyka paid
7 Konera Kacper Elbląg MINI 23 km MKS Truso Elbląg paid
8 Dembiński Henryk Iława MINI 23 km LKK Ziemia Lubawska
9 Kosobucki Łukasz Pasłęk MINI 23 km Team Mustang Pasłęk paid
10 Deptuła Jan Olsztyn MINI 23 km KRAMER S.A. paid
11 Judycki Maciej Różnowo MINI 23 km KRAMER S.A. paid
12 Grzyb Artur Olsztyn MINI 23 km paid
13 Pituch Sławomir Bytów MINI 23 km Ta Ko Team
14 Andrzejczyk Piotr Olsztyn MEGA 43 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team paid
15 Modlińska Beata Rumia MINI 23 km MajBIKE Team paid
16 Skalski Tomasz Piecki MEGA 43 km Renault Team paid
17 Kołatka Zbigniew Iława MINI 23 km paid
18 Michalczyk Przemek MRĄGOWO MEGA 43 km Renault Team paid
19 Brąszkowski Damian Grudziadz MINI 23 km SŁOWIK TEAM
20 Czetyrko Grzegorz Olsztyn MEGA 43 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team paid
21 Gurba Krystian Elbląg MEGA 43 km O2 Sun Forest
22 Piotrowicz Michał Pasłęk MINI 23 km paid
23 Stępka Bartosz Ostróda MINI 23 km paid
24 Szklarski Zdzisław Kadzidło MINI 23 km KK24H paid
25 Kulpiński Dariusz Pasłęk MINI 23 km paid
26 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 23 km paid
27 Podgórski Grzegorz Kwidzyn MINI 23 km Cyklo Kwidzyn paid
28 Jóźwiak Karol Sąpy MINI 23 km paid
29 Sypniewski Mariusz Koteże MINI 23 km GK STG paid
30 Szklarski Ireneusz Rumia MINI 23 km Norda Active Team paid
31 Szafrański Adrian Pasłęk MEGA 43 km Team Mustang Pasłęk paid
32 Leoniak Adam Dzierzgoń MINI 23 km DZIERZGOŃ TEAM paid
33 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko MINI 23 km OSP POGRODZIE
34 Klepando Filip Pasłęk MINI 23 km paid
35 Szauer Rafał Grabowo MINI 23 km LKK Ziemia Lubawska paid
36 Dianov Andrey Svetlogorsk MEGA 43 km AEON SCOTT TEAM
37 Zając Bartosz Kierzliny MINI 23 km BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo paid
38 Dobosik Damian Elbląg MEGA 43 km MORE 3athlete team paid
39 Jackowski Rafał Nowe MEGA 43 km Zadroga Racing Team paid
40 Kornak Łukasz Kornak Grudziądz MEGA 43 km Zadroga Racing Team
41 Romanowski Mateusz Stare Pole MEGA 43 km Bezpartyjny paid
42 Józefowicz Zbigniew Gronowo Elbląskie MINI 23 km BikEl MTB paid
43 Marzec Grzegorz PRUSZCZ GDAŃSKI MINI 23 km Rant Bartoszyce :: GK GRYF Tczew
44 Hanas Arkadiusz Olsztyn MEGA 43 km AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN paid
45 Tumaniec Dariusz Olsztyn MINI 23 km Cryospace Olsztyn
46 Strzelecki Paweł Lębork MEGA 43 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid
47 Więczkowska Monika Gdańsk MINI 23 km paid
48 Nalazek Bartłomiej RYBNO k. Mrągowa MINI 23 km
49 Marchlewski Marcin Lubawa MINI 23 km Komobike Scott paid
50 Szempliński Marek Gdynia MINI 23 km paid
51 Branecki Konrad Elbląg MINI 23 km MKS Truso Elbląg paid
52 Pieper Agnieszka Lębork MINI 23 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid
53 Luberadzka Monika Warszawa MEGA 43 km
54 Petka Arek Lębork MEGA 43 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid
55 Letachowicz Piotr Warszawa MINI 23 km paid
56 cisło Waldemar bądki MINI 23 km paid
57 Świątek Jaromir Olsztyn MINI 23 km paid
58 Ostrowska Anna Chorzele MEGA 43 km T4b team paid
59 Czerniel Piotr Elbląg MINI 23 km MKS Truso Elbląg paid
60 Kujawski Arkadiusz Iława MINI 23 km ZenoTeam paid
61 mieczkowski tomasz pasłęk MINI 23 km
62 Ostrowski Grzegorz Chorzele MEGA 43 km T4b team
63 Kruszczyński Marcin Kwidzyn MINI 23 km Cyklo Kwidzyn paid
64 Poczopko Andrzej Olsztyn MEGA 43 km CRYOSPACE Olsztyn paid
65 Orzechowski Alan Olsztyn MINI 23 km paid
66 Żułma Daniel Kwidzyn MINI 23 km Orbit One paid
67 Lichaczewski Zbigniew Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ paid
68 Błażewicz Krzysztof pasłęk MINI 23 km paid
69 Byszewski Łukasz Olsztyn MEGA 43 km Warmia MTB
70 Labuda Hubert Łęczyce MINI 23 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid
71 Pietrulewicz Arkadiusz Smolajny MINI 23 km paid
72 Fandrejewski Janusz Elbląg MINI 23 km paid
73 Pietrulewicz Grzegorz Elbląg MINI 23 km paid
74 Olewnik Piotr Elbląg MINI 23 km MTB Elbląg paid
75 Bońkowski Jarosław Gdańsk MEGA 43 km MH Automatyka paid
76 Ait Si Bayh Abdallah Olsztyn MEGA 43 km Michelin bloomnet team paid
77 Krajewski Jan elbląg MINI 23 km MKS Truso Elbląg paid
78 Czopek Jaroslaw EŁK MINI 23 km Maratonka paid
79 Jakubowski Dominik Brodnica MEGA 43 km Sunrace MossoPolska.pl
80 Dwojakowski Jan Elbląg MINI 23 km MKS Truso Elbląg paid
81 Chruszczyk Marcin Elblag MINI 23 km paid
82 Matulewicz Magdalena Elbląg MEGA 43 km More Women's Team
83 Kapuściński Krzysztof Olsztyn MINI 23 km AKJWM MTB TEAM paid
84 Maciejewski Sławomir Lębork MINI 23 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid
85 Synak Ksawery Elbląg MINI 23 km MKS Truso Elbląg paid
86 Grabowiecki Paweł Iława MINI 23 km ZenoTeam paid
87 Gliński Maciej Gliński Elbląg MINI 23 km paid
88 Romański Damian Pasłęk MINI 23 km paid
89 Wiżyń Patryk Rzędy MINI 23 km Junior Team paid
90 Blokowska Beata Kwidzyn MINI 23 km AKJ Kwidzyn paid
91 Wolanin Jakub Malbork MEGA 43 km GK Malbork
92 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie MINI 23 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK paid
93 Kotarski Jacek Gdańsk MINI 23 km paid
94 Hillar Jacek Kwidzyn MINI 23 km KWIDZYN BIEGA
95 Misiewicz Piotr Elbląg MINI 23 km
96 Ochrymczuk Anna Olsztyn MINI 23 km Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team paid
97 Klepacki Cezary Miłakowo MINI 23 km paid
98 Koperkiewicz Michał Elbląg MINI 23 km paid
99 Grędziński Bartosz Mława MINI 23 km Kross Staff Team paid
100 Heyda Piotr Ilawa MINI 23 km D312


Views: 7446

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ