# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pawska Danuta Chełmża 10 km PAWSKI TEAM 20.00 PLN
2 Lewandowski Sylwester Biskupice 10 km 20.00 PLN
3 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 21,097 km 40.00 PLN
4 Wojciechowski Sławomir Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży free participation
5 Pyrka Adam Toruń 10 km 20.00 PLN
6 Witt Katarzyna Toruń 21,097 km TOP CROSS TORUŃ 40.00 PLN
7 Kowalczyk Marek Bydgoszcz 21,097 km 40.00 PLN
8 Szlosek Sebastian Toruń 10 km Gumisie 20.00 PLN
9 Szlosek Zbigniew Toruń 10 km Gumisie 20.00 PLN
10 Bucholc Mateusz Skarszewy 21,097 km 40.00 PLN
11 Chmielarz Justyna Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM 20.00 PLN
12 Weiland Emila Unisław 21,097 km Drużyna Szpiku 40.00 PLN
13 Licznierski Marek Licznierski Plewiska 10 km Owoc Team 20.00 PLN
14 Parusinski Jan Gdańsk 21,097 km 40.00 PLN
15 Pawlak Magdalena Grudziądz 10 km 20.00 PLN
16 Sumisławski Edmund Gdańsk 21,097 - 70+ free participation
17 Lisius Tomasz Gdańsk 21,097 km 40.00 PLN
18 Biernacki Bartosz Gruczno 10 km 20.00 PLN
19 Tomaszewski Krzysztof Torun 10 km Husaria Race Team 20.00 PLN
20 Dejewski Michał Gdynia 21,097 km 40.00 PLN
21 Dundelski Jakub Chelmza 21,097 km 40.00 PLN
22 Witkowski Łukasz Gdańsk 10 km 20.00 PLN
23 Witkowski Robert Gdansk 10 km 20.00 PLN
24 Saletnik Tomasz Łążyn 21,097 km klub oczko 40.00 PLN
25 Ingram Jakub Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Chełmża free participation
26 Stachyra Przemysław Kończewice 10 km 20.00 PLN
27 Lis Krzysztof Dobrzyń nad Wisłą 21,097 km 40.00 PLN
28 Bartkowska Joanna Brzozówka 21,097 km KM UMK 40.00 PLN
29 Góralski Krzysztof Toruń 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń 40.00 PLN
30 Czacharowski Piotr Toruń 21,097 km 40.00 PLN
31 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski 21,097 km KM Truchcik Łubianka 40.00 PLN
32 Dombek Robert Toruń 21,097 km 40.00 PLN
33 Marcyjaniak Krzysztof Radziejów 21,097 km KS ZRYW RADZIEJÓW 40.00 PLN
34 Hebenstreit Lilianna Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży free participation
35 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski 21,097 km 40.00 PLN
36 Schulz Beata Lusówko 21,097 km 3:33 Team 40.00 PLN
37 Śrubas Paweł Radziejów 21,097 km Urząd Miasta Radziejów / KS ZRYW Radziejów 40.00 PLN
38 Stachowiak Danuta Rokietnica 10 km Rokietnica Biega/Owoc Team 20.00 PLN
39 Strzyżewski Mirosław Osiek n/Wisłą 21,097 km Edytorzy UMK 40.00 PLN
40 Drapiewska Marta Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży BBKTS free participation
41 Góralski Marcin Gdynia 21,097 km 40.00 PLN
42 Pawelec MAREK CHEŁMŻA 21,097 km- mieszkańcy Chełmży TTC free participation
43 Kowalski Krzysztof Kruszyn Krajeński 10 km Oceloty Kruszyn Krajeński 20.00 PLN
44 Jankiewicz Mateusz Gostkowo 10 km paid
45 Kruszyńska Magdalena Kruszyńska Toruń 10 km Morsy z Zalesia paid
46 Golla Justyna Golla Gdańsk 10 km 20.00 PLN
47 Bensz Sebastian Toruń 21,097 km paid
48 Gapys Dorota ŁÓDŹ 21,097 km AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź paid
49 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski 21,097 km paid
50 Szarszewski Witold nakło nad notecią 21,097 km paid
51 Opaciński Henryk Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży free participation
52 Kozaczyk Joanna Inowrocław 10 km Bbl Inowrocław paid
53 Rozmarynowicz Anna Dąbrowa Chełmińska 10 km Morsy z Zalesia 20.00 PLN
54 Masalski Romuald Masalski Czernikowo 21,097 km Zabiegani Czernikowo 40.00 PLN
55 Paprocka Dorota Warszawa 10 km paid
56 Madzińska Zuzanna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży free participation
57 FERENS Paweł Inowrocław 10 km BBL Inowrocław paid
58 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży free participation
59 Szymeczko Aleksandra CHEŁMŻA 10 km - mieszkańcy Chełmży Apator free participation
60 Foremski Sławomir Torun 21,097 km paid
61 Grodzicki Grzegorz Łysomice 21,097 km paid
62 Czuk Marek Toruń 21,097 km paid
63 Piwoński Robert Toruń 21,097 km paid
64 Siwińska Elżbieta Inowrocław 10 km BBL Inowrocław paid
65 Ćwiklińska Anna Poznań 21,097 km paid
66 Jankowska Barbara Poznań 21,097 km paid
67 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska 10 km ADS MASNA paid
68 Behounek Magdalena Zakopane 10 km TG Sokół Zakopane 20.00 PLN
69 Sołtys Maciej Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży SKARMAT free participation
70 Szymański Michał Toruń 10 km paid
71 Momot Tomasz Toruń 21,097 km paid
72 Opacińska Małgorzata Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży free participation
73 KAMINSKA MAGDALENA TORUN 21,097 km paid
74 Krzywdzinski Daniel Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży free participation
75 Majewski Zdzisław Majewski Toruń 21,097 km Parkrun Toruń paid
76 Nowak Jarosław Toruń 21,097 km spc paid
77 Musiałowski Kazimierz 87-125 Smogorzewiec ul. The Beatles 2 21,097 - 70+ Nordic Walking za Uśmiech free participation
78 Wilczewski Robert Toruń 10 km 1WSzP paid
79 KONIARSKI JANUSZ PRZYSIEK 21,097 km paid
80 Chabasiński Grzegorz Grudziądz 21,097 km Biegnij Tata Biegnij! paid
81 Wojnar Robert Toruń 21,097 km paid
82 Jaworski Marek Toruń 21,097 km paid
83 Chmielarz Krzysztof Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM paid
84 ŚLÓSAREK Piotr Toruń 21,097 km 40.00 PLN
85 Myślak Piotr Poznań 21,097 km TRIATHLONISTA.com #Owocbiega paid
86 Tyburska Aniela Sztum 10 km paid
87 Chojnicki Damian Głogowo 10 km GKS FABIANKI paid
88 Śliwiński Mariusz Toruń 10 km parkrun Toruń 20.00 PLN
89 Ziarnik Anna Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży #BBKTS free participation
90 Bodnar Jan Toruń 21,097 km paid
91 Majcher Jan Torun 10 km paid
92 Serocka Danuta Grudziądz 10 km Jagiellończycy Łasin 20.00 PLN
93 Serocki Zbigniew Grudziądz 21,097 km Jagiellończycy Łasin 40.00 PLN
94 SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA UNISŁAW 10 km paid
95 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW 10 km paid
96 Gawron Piotr Bytów 21,097 km KB GOCH Bytów 40.00 PLN
97 Piórkowski Aleksander TORUŃ 10 km Morsy z Zalesia paid
98 kanarkowski stanisław czarnowo 21,097 km niezrzeszony paid
99 majewski jan torun 21,097 - 70+ free participation
100 Lisewski Piotr Bydgoszcz 21,097 km BRAK paid


Views: 5015

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ