# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kosiński Zbigniew Poznań 21,097 km
2 Lewandowski Bartosz Torun 21,097 km paid
3 Huzarski Kamil Toruń 21,097 km
4 Majkowski Stanisław Bytów 10 km Klub Biegacza "Goch" Bytów paid
5 Szpeciński Przemek Rymań 10 km paid
6 Pawłowski Łukasz Toruń 10 km Klub Biegacza T2/4 paid
7 MARCHEWKA MAREK TORUŃ 21,097 km ANIRO RUN TEAM
8 Gawryszewski Piotr Toruń 21,097 km paid
9 Gedowski Arkadiusz Inowroclaw 21,097 km Arkadio RUN and Be Free paid
10 Żabiński Radosław włocławek 21,097 km Anwil Team paid
11 Gruszka Gracjan Bydgoszcz 10 km CWZS Zawisza Bydgoszcz paid
12 Depczyńska Violetta Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
13 Zglińska Anna Unislaw 10 km Przebiegli Unislaw paid
14 Wiśniewski Leszek Brzoza 21,097 km Brzoza Brzoza paid
15 Szwaja Aleksandra Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
16 Tomaszewska Malwina Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży #BBKTS
17 Kawecki Krzysztof Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży #BBKTS
18 Palacz Wioletta Bydgoszcz 21,097 km paid
19 Szarwiński Mariusz Toruń 21,097 km paid
20 Licznierska Alina Plewiska 10 km Owoc Team, gRUNwald Team Poznań paid
21 Urbański Bartłomiej Toruń 10 km Gumisie paid
22 Banaszek Marcin Świerczynki 10 km paid
23 Sawicka Monika Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
24 Grzegorzewski Rafal Niemcz 21,097 km paid
25 Łańska Anna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
26 Piotrkowska Zuzanna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Mrówka BHP
27 Piotrkowski Tomasz Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Mrówka BHP
28 Różyńska Ewa Chełmża 10 km paid
29 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka Rokietnica 21,097 km Rokietnica Biega paid
30 Majcher Paweł Pędzewo 21,097 km paid
31 Jagieło Sylwia Inowrocław 10 km #BBKTS paid
32 Kozaczyk Julia Inowrocław 10 km BBL Inowrocław paid
33 Arseniuk Anna Górsk, Zławieś Wielka 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń paid
34 Ferliński Michał Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży SKWARMAT
35 Pawska Danuta Chełmża 10 km PAWSKI TEAM paid
36 Lewandowski Sylwester Biskupice 10 km paid
37 Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 21,097 km paid
38 Wojciechowski Sławomir Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
39 Pyrka Adam Toruń 10 km paid
40 Witt Katarzyna Toruń 21,097 km TOP CROSS TORUŃ paid
41 Kowalczyk Marek Bydgoszcz 21,097 km paid
42 Szlosek Sebastian Toruń 10 km Gumisie paid
43 Szlosek Zbigniew Toruń 10 km Gumisie paid
44 Bucholc Mateusz Skarszewy 21,097 km paid
45 Chmielarz Justyna Kruszwica 10 km CHMIELARZ TEAM paid
46 Weiland Emila Unisław 21,097 km Drużyna Szpiku paid
47 Licznierski Marek Licznierski Plewiska 10 km Owoc Team paid
48 Parusinski Jan Gdańsk 21,097 km paid
49 Pawlak Magdalena Grudziądz 10 km paid
50 Sumisławski Edmund Gdańsk 21,097 - 70+
51 Lisius Tomasz Gdańsk 21,097 km paid
52 Biernacki Bartosz Gruczno 10 km paid
53 Tomaszewski Krzysztof Torun 10 km Husaria Race Team paid
54 Dejewski Michał Gdynia 21,097 km paid
55 Dundelski Jakub Chelmza 21,097 km paid
56 Witkowski Łukasz Gdańsk 10 km paid
57 Witkowski Robert Gdansk 10 km paid
58 Saletnik Tomasz Łążyn 21,097 km klub oczko paid
59 Ingram Jakub Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży Chełmża
60 Stachyra Przemysław Kończewice 10 km paid
61 Lis Krzysztof Dobrzyń nad Wisłą 21,097 km paid
62 Bartkowska Joanna Brzozówka 21,097 km KM UMK paid
63 Góralski Krzysztof Toruń 21,097 km T.S. Opatrunki Toruń paid
64 Czacharowski Piotr Toruń 21,097 km paid
65 Adamczyk Zbigniew Zamek Bierzgłowski 21,097 km KM Truchcik Łubianka paid
66 Dombek Robert Toruń 21,097 km paid
67 Marcyjaniak Krzysztof Radziejów 21,097 km KS ZRYW RADZIEJÓW paid
68 Hebenstreit Lilianna Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
69 Jarzab Piotr Jarzab Solec kujawski 21,097 km
70 Schulz Beata Lusówko 21,097 km 3:33 Team paid
71 Śrubas Paweł Radziejów 21,097 km Urząd Miasta Radziejów / KS ZRYW Radziejów paid
72 Stachowiak Danuta Rokietnica 10 km Rokietnica Biega/Owoc Team paid
73 Strzyżewski Mirosław Osiek n/Wisłą 21,097 km Edytorzy UMK paid
74 Drapiewska Marta Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży BBKTS
75 Góralski Marcin Gdynia 21,097 km paid
76 Pawelec MAREK CHEŁMŻA 21,097 km- mieszkańcy Chełmży TTC
77 Kowalski Krzysztof Kruszyn Krajeński 10 km Oceloty Kruszyn Krajeński
78 Jankiewicz Mateusz Gostkowo 10 km paid
79 Kruszyńska Magdalena Kruszyńska Toruń 10 km Morsy z Zalesia paid
80 Golla Justyna Golla Gdańsk 10 km paid
81 Bensz Sebastian Toruń 21,097 km paid
82 Gapys Dorota ŁÓDŹ 21,097 km AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź paid
83 Nędzusiak Dariusz Aleksandrów Kujawski 21,097 km paid
84 Szarszewski Witold nakło nad notecią 21,097 km paid
85 Opaciński Henryk Chełmża 21,097 km- mieszkańcy Chełmży
86 Kozaczyk Joanna Inowrocław 10 km Bbl Inowrocław paid
87 Rozmarynowicz Anna Dąbrowa Chełmińska 10 km Morsy z Zalesia paid
88 Masalski Romuald Masalski Czernikowo 21,097 km Zabiegani Czernikowo paid
89 Paprocka Dorota Warszawa 10 km paid
90 Madzińska Zuzanna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
91 FERENS Paweł Inowrocław 10 km BBL Inowrocław paid
92 Ziółkowska Katarzyna Chełmża 10 km - mieszkańcy Chełmży
93 Szymeczko Aleksandra CHEŁMŻA 10 km - mieszkańcy Chełmży Apator
94 Foremski Sławomir Torun 21,097 km paid
95 Grodzicki Grzegorz Łysomice 21,097 km paid
96 Czuk Marek Toruń 21,097 km paid
97 Piwoński Robert Toruń 21,097 km paid
98 Siwińska Elżbieta Inowrocław 10 km BBL Inowrocław paid
99 Ćwiklińska Anna Poznań 21,097 km paid
100 Jankowska Barbara Poznań 21,097 km paid


Views: 8747

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ