# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cieślik Ewa | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | karmelowe, jasne i miodowe | |
2 | Czyżak Anetta | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | karmelowe, jasne i miodowe | |
3 | Domalewska Teresa | Świnoujścia | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
4 | Piotrowska Marta Piotrowska | Szczecin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Wieczorne bieganie w Szczecinie | |
5 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
6 | Wolf Jan | Kamień Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
7 | Firlik Mirosław | Wrzosowo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
8 | Ling Robert | Goleniów | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
9 | Paczyńska Joanna | Goleniów | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
10 | Krajewska Paulina | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
11 | Krajewska Beata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
12 | Kucharczyk Małgorzata | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
13 | Kucharczyk Mariusz | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | UKS Chrobry Międzyzdroje | |
14 | Ronowicz Arkadiusz | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
15 | Józefowicz Marlena | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
16 | Lenda Natalia | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
17 | Duszkiewicz Dominika | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
18 | Demkowicz Ewelina | Skoszewo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
19 | Demkowicz Daniel | Skoszewo | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
20 | Manowiecki Marek | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
21 | Czmoch Konrad | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
22 | KowalskI Zdzisław | Kamien Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
23 | kowalska dorota | Kamien Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
24 | Śliwka Małgorzata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
25 | Wypych Zbigniew | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
26 | WYPYCH IWONA | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
27 | IGNACIUK JOANNA | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Morświny Świnoujście | |
28 | Ignaciuk Robert | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Aktywny Uznam | |
29 | Grzywacz Adrian | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
30 | Albański Piotr | Wolin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
31 | Laskowski Michał | Miedzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Golden Tulip Residence | |
32 | Mickiewicz Wojciech | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Hotel Amber Baltic | |
33 | Salamonik Maria | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
34 | Dąbal Krzysztof | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
35 | Niewiada Marek Niewiada | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
36 | Gryta Janina | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
37 | Gryta Dariusz | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
38 | Narloch Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
39 | Jankowska Emilia | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
40 | Ogrodowicz Katarzyna | Międzywodzie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Klub Biegacza Kamień Pomorski | |
41 | Sidorkiewicz Anna | Międzywodzie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
42 | Sajdyk Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
43 | Bogusz Paweł | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
44 | Karpis Mirosław | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
45 | Karpis Joanna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
46 | Krawczuk Amelia | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
47 | Elbińska-Krawczuk Monika | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
48 | Lewandowska Agnieszka | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
49 | Szafrańska Joanna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
50 | Zdroik Joanna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
51 | Michalska Agnieszka | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
52 | Pełka Agata | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
53 | Bobek Mateusz | miedzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
54 | WOJCIECHOWSKI JACEK | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
55 | Rumistrzewicz Robert | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KMP Świnoujście | |
56 | Górska Anna | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Mkl Maraton Świnoujscie | |
57 | Karczmarek Bartłomiej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
58 | Weremij Sławomir | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
59 | Wnuk Maciek | Międzyzdroje | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | PO-11 | |
60 | Gołębiowski Krzysztof | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
61 | Lange Magda | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Team Posejdona | |
62 | Lange Damian | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Team Posejdona | |
63 | Romańska Karolina Romańska | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
64 | Jankowska Renata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
65 | Gołębiowski Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
66 | Jankowski Piotr | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
67 | Chwiej Agata | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
68 | Chwiej Marcin | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
69 | Jędrzejak Maciej | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
70 | Barszczewski Stanisław | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
71 | Barszczewska Małgorzata | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
72 | Derda Robert | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | TT Szczecin | |
73 | Centkowska-Derda Anna | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
74 | Adamczyk Piotr | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
75 | Zienkiewicz Jan | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | Biegacze Świnoujście | |
76 | Bzdawka Joanna | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE | |
77 | Bzdawka Rafał | Świnoujscie | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KPW ŚWINOUJŚCIE | |
78 | Murawski Arkadiusz | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | SP1 Świnoujście | |
79 | Murawska Monika | Świnoujście | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
80 | Boruta Dominik | Szczecin | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
81 | SOMSKA MAŁGORZATA | ŚWINOUJŚCIE | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | ||
82 | BORYSIUK ARKADIUSZ | 72-400 | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy | KB Kamień Pomorski | |
83 | Szymański Marek | Kamień Pomorski | Polska | ok. 5000 m - bieg wyczynowy |
Views: 7748