Tczew na 5 z atestem PZLA
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gołąbek Mariusz Tczew 5 km paid on-line
2 Waśniewski Edward Pelplin 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka 25.00 PLN
3 Deik Elżbieta Przyjaźń 5 km paid on-line
4 Pałasz Edmund Rumia 5 km paid on-line
5 Ambroziak Sylwia Kowale 5 km Taka RYBA 25.00 PLN
6 Kamiński Adam Piaseczno 5 km paid on-line
7 Ambroziak Adam Kowale 5 km Taka RYBA 25.00 PLN
8 Chmielewicz Weronika Tczew 5 km paid on-line
9 Paluchowski Robert Tczew 5 km paid on-line
10 Chabowski Tomasz Tczew 5 km paid on-line
11 Chabowska Kamila Tczewq 5 km paid on-line
12 Nowak Grzegorz Tczew 5 km paid on-line
13 Nowak Katarzyna Tczew 5 km paid on-line
14 Statkiewicz Agnieszka Malbork 5 km Nyborg-Mawent 25.00 PLN
15 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia 5 km KUJAWSCY Runners paid on-line
16 Schramke Maciej Kokoszkowy 5 km paid on-line
17 Dudziak Mateusz Tczew 5 km Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew 25.00 PLN
18 Karlak Marlena Stare Pole 5 km 25.00 PLN
19 Sarach Karolina Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
20 RUTA MARCIN RUTA Karwia 5 km 25.00 PLN
21 Walentowicz Natalia Nowy Staw 5 km Nowy Staw Biega paid on-line
22 Wojciechowska Daria Kwidzyn 5 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid on-line
23 Dorszewski RAFAŁ Malbork 5 km Run4Fun paid on-line
24 Frankiewicz Żaneta Tczew 5 km Tczew paid on-line
25 Frankiewicz Andrzej Frankiewicz Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
26 Gdaniec Sławomir Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
27 Trapp Tomasz Starogard Gdański 5 km Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
28 Duszyńska Natalia Tczew 5 km 25.00 PLN
29 Ćwikliński Stanisław Rokitki 5 km paid on-line
30 Karlak Hanna Stare Pole 5 km 25.00 PLN
31 Jagodda Adam Tczew 5 km CFMT paid
32 Kumkowska Joanna Malbork 5 km Grupa Malbork 25.00 PLN
33 Laskowska Paulina Tczew 5 km paid on-line
34 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki 5 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW paid on-line
35 Zimna Anna Tczewskie Łąki 5 km SowinskiTeam paid on-line
36 Jerzyk Paweł Wiśliny 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
37 Jerzyk Paulina Wiśliny 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
38 Dąbrowski Paweł Toruń 5 km paid on-line
39 Janczynski Karol Dąbrówka 5 km 25.00 PLN
40 Czapiewski Stefan Pelplin 5 km paid on-line
41 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5 km paid on-line
42 Paradowski Krystian Kulice 5 km 25.00 PLN
43 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM 5 km LKS ,,Zantyr'' Sztum 25.00 PLN
44 Czapla Natalia Malbork 5 km 25.00 PLN
45 Derlaga Kamil Szymankowo 5 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA paid on-line
46 Ossowska Małgorzata Gdańsk 5 km Kobiety w biegu paid on-line
47 Grzyb Mateusz Rokitki 5 km 25.00 PLN
48 Chmura Ewa Grudziądz 5 km paid on-line
49 Chmura Tomasz Grudziądz 5 km paid on-line
50 Hulewicz Przemysław Tczew 5 km paid on-line
51 Hulewicz Grażyna Tczew 5 km paid on-line
52 Serafin Dorota Rokitki 5 km Biegający Tczew paid on-line
53 Siekierzyński Rafał Skarszewy 5 km PZU Sport Team 25.00 PLN
54 Ruchlewicz Natalia Sztum 5 km paid on-line
55 Ormianin Marcin Tczew 5 km Apator Metrix S.A. paid on-line
56 Żurawski Mariusz Tczew 5 km paid on-line
57 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 5 km paid on-line
58 Janas Anna Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
59 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km paid on-line
60 Spadik Mateusz Radostowo 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
61 Mroczkowski Tomasz Malbork 5 km GRUPA MALBORK paid on-line


Views: 797

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ