Tczew na 5 z atestem PZLA
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mosiński Paweł Mosiński Pelplin 5 km Pomerania Winter Swimming/Rehabilitacja Wierzyca paid on-line
2 Nowacki Mirosław Starogard Gd. 5 km paid on-line
3 Dmuchowski Adam Starogard Gdański 5 km Pomerania Winter Swimming/Rehabilitacja Wierzyca paid on-line
4 Serafiński Mirosław Poznań 5 km paid on-line
5 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 5 km LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża paid on-line
6 Kowalski Radosław Starogard Gd. 5 km BBL Starogard Gd. paid on-line
7 Murak Stefania Sadlinki 5 km paid on-line
8 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km paid on-line
9 Kwiatkowska Iwona Elbląg 5 km paid on-line
10 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 5 km paid on-line
11 Rudnik Tomasz Pszczółki 5 km Press Glass Biegamy i Wspieramy paid on-line
12 Czapiewski Marek Czarlin 5 km paid on-line
13 Gibowska Monika Czarlin 5 km paid on-line
14 karmanenko kateryna novomoskovsk 5 km Krysztofiak Team
15 bubniak iryna kijow 5 km Krysztofiak Team
16 Litewska Joanna Juszkowo 5 km Team Deaf paid on-line
17 Żywicka Roma Sarnowy 5 km paid on-line
18 Kruszyńska Barbara Tczew 5 km Biegający Tczew paid
19 Krawiecki Mateusz Targowisko Dolne 5 km Husaria Race Team paid on-line
20 Siatkowski Łukasz Gdańsk 5 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje paid on-line
21 Kucharska Natalia Tczew 5 km Dovista Active Team paid on-line
22 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5 km paid on-line
23 Rekowski Kazimierz Tczew 5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew paid on-line
24 Kaptur Roman Elbląg 5 km paid on-line
25 Bal Katarzyna Elblag 5 km ETT-Elbląg Triathlon Team paid on-line
26 Dietrich Weronika Dietrich Smetowo 5 km paid on-line
27 Jordan Dorota Smętowo Graniczne 5 km paid on-line
28 Hartuna zenon Piece 5 km Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia paid on-line
29 Serafin Dariusz Rokitki 5 km paid
30 Smoczyński Marcin Gniew 5 km
31 Dywelski Mirosław Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
32 Kopeć Bollin Anna Tczew 5 km paid on-line
33 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice 5 km paid on-line
34 Bollin Michał Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
35 Smoczyńska Barbara Gniew 5 km RulińskiRunningTeam
36 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram 5 km paid on-line
37 Osiak Tomasz Gniew 5 km RulińskiRunningTeam
38 Lasota Aleksandra Wielkie Walichnowy 5 km
39 Szymański Sebastian Szprudowo 5 km RulińskiRunningTeam
40 Zukowska Diana Malbork 5 km Leier Polska S.A paid on-line
41 Woron Aleksandra Malbork 5 km Leier Polska S.A paid on-line
42 Waruszewska Lucyna Tczew 5 km Biegający Tczew paid
43 Waruszewski Karol Tczew 5 km Biegający Tczew paid
44 Śrutkowski Sylwestr Sztum 5 km paid on-line
45 Jóźwik Justyna Tczew 5 km paid
46 Grucza Grzegorz Nowy Staw 5 km Biegam dla Zdrowia paid on-line
47 Andrzej Błaszkowski Tczew 5 km TCSiR paid
48 Bzowska Magdalena Tczew 5 km paid
49 Bzowski Przemysław Tczew 5 km Intel Runners paid
50 Czpiewska Martyna Brzuśce 5 km Sowiński Team paid
51 Czapiewski Wojciech Brzuśce 5 km paid
52 Prochna Krzysztof Frombork 5 km paid on-line
53 Ostrowski Piotr Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
54 Syldatk KATARZYNA TCZEW 5 km Kontener Formy paid on-line
55 Zawadka Mariusz Pszczółki 5 km 5-10-15
56 Szerszeń Michał Kwidzyn 5 km ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM paid on-line
57 Piekarska Anna Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
58 Piekarski Przemysław Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
59 Rezmer Ryszard Gniew 5 km tRUNsformacja Gniew paid on-line
60 Karczewski Maciej Tczew 5 km paid on-line
61 Karczewska Aleksandra Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
62 Jacyna Bartosz Tczew 5 km paid on-line
63 Połomski Jarosław Gniew 5 km paid on-line
64 Walas Damian Tczew 5 km CrossElite paid on-line
65 Bieńkowski Dawid Malbork 5 km paid on-line
66 Kukuła Janusz Tczew 5 km Biegający Tczew paid
67 Żywiecki Mikołaj Tczew 5 km paid on-line
68 Żywiecka Bożena Tczew 5 km paid on-line
69 Gnyp Daniel Różyny 5 km wkurw_team paid on-line
70 Sowa Sylwester Elbląg 5 km IKS ATAK ELBLĄG paid on-line
71 Szwedowski Łukasz Kulice 5 km paid on-line
72 Zadurska Paulina Tczew 5 km paid
73 Raińska Kornelia Dąbrówka Tczewska 5 km paid on-line
74 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn 5 km NOTOJO paid on-line
75 Gumiński Piotr Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo paid on-line
76 Jancen Kamil Grzybno 5 km paid on-line
77 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz paid on-line
78 Barcikowski Krzysztof Malbork 5 km GRUPA MALBORK paid on-line
79 Guz Szymon Tczew 5 km paid on-line
80 andrusyk oleksandr Luck 5 km Krysztofiak Team
81 Klimczewski Mirosław Malbork 5 km paid on-line
82 Dolynchuk Dmytro Luck 5 km Krysztofiak Team
83 marchuk Sergii Luck 5 km Krysztofiak Team
84 Vilisova Tatiana novomoskovsk 5 km Krysztofiak Team
85 Okseniuk Oksana Luck 5 km Krysztofiak Team
86 Górski Dawid Gniew 5 km tRUNsformacja Gniew paid on-line
87 Okseniuk Sergii Luck 5 km Krysztofiak Team
88 Skweres Adriana PELPLIN 5 km Ada biega paid on-line
89 Kulas Jan Tczew 5 km paid on-line
90 Kwiatkowska Anna Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
91 Mazella Monika Tczew 5 km Dovista Active Team paid on-line
92 Pazdykiewicz Justyna Nowy Dwór Gdański 5 km paid on-line
93 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański 5 km paid on-line
94 Ossowski Waldemar Żukowo 5 km paid on-line
95 Niespodziński Lesław Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
96 Kuczkowski Miłosz Koscierzyna 5 km KUKS Remus Kościerzyna paid on-line
97 Patelczyk Sławomir Demlin 5 km paid on-line
98 Majer Justyna Malbork 5 km paid on-line
99 Lewna kinga Kartuzy 5 km paid on-line
100 Cisowska Aleksandra Rumia 5 km paid on-line


Views: 7133

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ