Sopocki bieg im."Inki"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Król Michał Sopot START z Kartą Sopocką paid on-line
2 Drelicharz Marcin Bojano START 15.00 PLN
3 Jaffke Jarosław Łebcz START paid on-line
4 Hincka Jacek Gnieżdżewo START paid on-line
5 Hincka Marzena Gnieżdżewo START Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
6 Wapiński Maciej Sopot START z Kartą Sopocką paid on-line
7 Styk Edward Gdynia START paid on-line
8 Gumowski Marcin Gdansk START Guma Team paid on-line
9 Tokarska Wiktoria Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
10 Tokarska Laura Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
11 Czerwińska Agnieszka Gdańsk START 15.00 PLN
12 Kozlowski Roman Gdansk START 65+ free participation
13 Sulewska Monika Rusocin START paid on-line
14 Sulewski Olgierd Rusocin START paid on-line
15 Sulewska Beata Rusocin START paid on-line
16 Stachnik Paulina Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
17 Szymański Bartosz rumia START uks rumia 15.00 PLN
18 Stachnik Bartłomiej Sopot START z Kartą Sopocką Sopocki Klub Morsów paid on-line
19 Deik Elżbieta Przyjaźń START 65+ free participation
20 Pałasz Edmund Rumia START 65+ free participation
21 Jachimczyk Andrzej Sopot START LECHIA GDAŃSK paid on-line
22 Węglicka Anastazja Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
23 Węglicki Wilhelm Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
24 Cieślik Magdalena Cieślik Gdańsk START paid on-line
25 Lipska Urszula Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
26 Niwiński Stanisław Gdańsk START 65+ free participation
27 Karnat Jacek Gdańsk START 15.00 PLN
28 Olejniczak Paweł Gdynia START paid on-line
29 Wolska Aleksandra Mosty START paid on-line
30 ŁĘCKI JAN GDYNIA START z Kartą Sopocką ELITE TEAM paid on-line
31 Janeczko Małgorzata Elbląg START POBIEGANY paid on-line
32 Tekliński Adrian Grudziądz START POBIEGANY paid on-line
33 Szubartowicz Marek Gdynia START paid on-line
34 Węgrzyn Katarzyna Gdańsk START paid on-line
35 Dzióbek Lech Gdańsk START paid on-line
36 Antoniewicz Marcin Elbląg START paid on-line
37 Tałuć Łukasz Elbląg START paid on-line
38 Ostrowski Nathan Elbląga START dzieci i młodzież do 18 lat Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow free participation
39 Ostrowska Karolina Elbląga START paid on-line
40 Gitner Marcin Gdynia START Piękni i Bestie paid on-line
41 Reichstein Anna Gdynia START 15.00 PLN
42 Grądziel Lucyna Gdańsk START paid on-line
43 Kotrych Jarosław Ciechocinek START paid on-line
44 Moczyńska Malwina Ciechocinek START paid on-line
45 HOFMANN HEIKO ELBLĄG START 15.00 PLN
46 Turzyńska Beata Gdynia START paid on-line
47 Adamowski Andrzej Elbląg START paid on-line
48 Miłkowska Jolanta Gdynia START deaf team 15.00 PLN
49 Landowski Mateusz Gdynia START 49BLot paid on-line
50 Burzyński Jakub Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
51 Laskowska Nikola Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
52 Lipinski Mateucz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
53 Supiński Dawid Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
54 Teschner Marcel Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
55 Wrzesińska Adrianna Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej free participation
56 Szymkowiak Wojciech Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
57 Forst Matylda Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
58 Magierewicz Marcelina Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
59 Walichniewicz Nikolas Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
60 Szarkiel Oliwa Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
61 Roj Nadia Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
62 Zieńczuk Piotr Gdańsk START Nie marnuj tlenu GAiT paid on-line
63 Kottke Bartosz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej free participation
64 Malewicz Aleksander Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
65 Badowicz Oskar Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej free participation
66 Kreft Daria Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" free participation
67 Słowikowska Klaudia Gdańsk START Towarzystwi Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko" paid on-line
68 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT START z Kartą Sopocką paid on-line
69 Toporek Rafał Przodkowo START Nordicowie Lęborskie Lwy paid on-line
70 Hajduk Kamil Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
71 Hajduk Dariusz Gdańsk START paid on-line
72 Kamińska Joanna Malbork START 7PBOT 15.00 PLN
73 Grzywacz Karol Gdynia START paid on-line
74 Towarnicka Izabela Gdynia START Team Deaf 15.00 PLN
75 Szenk Szymon Kosakowo START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
76 Szenk Sebastian Kosakowo START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
77 Szenk Agnieszka Kosakowo START paid on-line
78 Szenk Artur Gdynia START paid on-line
79 Polikowski Patryk Sopot START z Kartą Sopocką paid on-line
80 KOWALSKI ANDRZEJ SOPOT START 65+ free participation
81 Wasilewski Michał Gdańsk START WATAHA paid on-line
82 Szymaniuk Małgorzata Sopot START z Kartą Sopocką paid on-line
83 Lorkowski Tadeusz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie free participation
84 Dzik Cezary Elblag START paid on-line
85 Dzik Ksawery Elbląg START dzieci i młodzież do 18 lat free participation
86 Rzepecka Aleksandra Elblag START paid on-line
87 Śliwińska Edyta Kosakowo START Team Deaf 15.00 PLN
88 Góra Beata Gdańsk START paid on-line
89 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK START 65+ STEP BY STEP TRÓJMIASTO free participation
90 Kołaczyńska Monika Pogórze START Step by Step Trójmiasto 15.00 PLN
91 Panek Aneta Gdynia START paid on-line
92 Gomółka Maria Gdynia START 65+ Step by step Trójmiasto free participation
93 Gomółka-Bigus Monika Gdynia START Step by step Trójmiasto paid on-line
94 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START paid on-line
95 Lendzion Alexander Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat Szkola nr 42 Gdańsk free participation
96 Kopicka Eliza Gdańsk START 15.00 PLN
97 Roszczyk Anna Warszawa START paid on-line
98 Sikora Daniel Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot free participation
99 Okoń Mateusz Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot free participation
100 Wietek Adrian Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot free participation


Views: 622

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ