IV   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Panchyrz Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Gibke Gizdy 30.00 PLN
2 Cyl Mc tarnowskie gory Bieg Główny 10km 30.00 PLN
3 Warcholińska Anna Racibórz Marsz NW 5km Eko-okna Runners 30.00 PLN
4 Klimasara Magdalena Katowice Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
5 Gaweł Artur Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
6 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 5km paid on-line
7 Malinowski Adrian Będzin Bieg Główny 10km #czeladzbiega 30.00 PLN
8 Osadnik Patryk Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 30.00 PLN
9 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg Główny 10km paid on-line
10 Krajewski Damian Świętochłowice Bieg Główny 10km Śląsk RUNNERS 30.00 PLN
11 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Osoby niepełnosprawne Lecymy Durś free participation
12 Małota Magdalena Piekary Śląskie Marsz NW 5km paid on-line
13 Rogowski Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
14 Muzyka Anna Piekary śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
15 Falana Marcin Piekary Ślaskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
16 Falana Agata Piekary Ślaskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
17 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg Główny 10km pobiega(l)niany paid on-line
18 Wyka Agnieszka Bytom Bieg Główny 10km 30.00 PLN
19 Wyka Jerzy Bytom Bieg Główny 10km 30.00 PLN
20 Krolikowski Miroslaw Katowice Marsz NW 5km Katowice paid on-line
21 Królikowska Gabriela Katowice Bieg Główny 10km KSM Józefinka paid on-line
22 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg Główny 10km Ślunskie ElwRUNery paid on-line
23 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 5km Lecymy Durś 30.00 PLN
24 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km 30.00 PLN
25 Małota Krystian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
26 Małka Irena Gliwice Marsz NW 5km 30.00 PLN
27 Małka Marian Gliwice Marsz NW 5km 30.00 PLN
28 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
29 JACH JOLANTA CZELADŹ Marsz NW 5km #czeladzbiega 30.00 PLN
30 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
31 Jajszczok Jolanta Piekary Śląskie Marsz NW 5km Lecymy durś 30.00 PLN
32 Jureczko Joanna Bytom Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
33 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
34 KOT LESZEK Strzybnica Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
35 Pyszkowska Katarzyna Bytom Marsz NW 5km paid on-line
36 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze 30.00 PLN
37 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega paid on-line
38 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Marsz NW 5km MK TEAM Siemianowice Śląskie 30.00 PLN
39 Wręczycki Robert Kalety Bieg Główny 10km O co biega w Kaletach paid on-line
40 Mrowiec Ilona Bytom Bieg Główny 10km 30.00 PLN
41 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
42 Miś Katarzyna Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 30.00 PLN
43 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Marsz NW 5km MK team 30.00 PLN
44 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 10km Runners Wojkowice Team 30.00 PLN
45 Nowicz Mariusz Księży Las Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
46 Ochman Katarzyna Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom 30.00 PLN
47 Ochman Marcin Radzionków Bieg Główny 10km 30.00 PLN
48 Mateja Sebastian Radzionków Bieg Główny 10km 30.00 PLN
49 Zajęcki Marek Bytom Bieg Główny 10km Cidry lotajom 30.00 PLN
50 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
51 Zawadzka Lilianna Bytom Marsz NW 5km CIDRY LOTAJOM paid on-line
52 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 5km 30.00 PLN
53 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW 5km LECYMY DURŚ 30.00 PLN
54 Hańczur Józef Bytom Bieg Główny 10km B T M Runners paid on-line
55 Dudek Jan KĘDZIERZYN-KOŹLE Marsz NW 5km KE-KO TEAM 30.00 PLN
56 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 5km KE-KO TEAM 30.00 PLN
57 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY 30.00 PLN
58 Wower Maria Katowice Marsz NW 5km 30.00 PLN
59 Białasik Krzysztof Ptakowice Marsz NW 5km paid on-line
60 Białasik Anna Ptakowice Marsz NW 5km paid on-line
61 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
62 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Marsz NW 5km SieChodzi 30.00 PLN
63 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 5km SieChodzi 30.00 PLN
64 Frenkiel - Zydek Ewa Dobieszowice Marsz NW 5km Bobry Walking 30.00 PLN
65 Orminska Lucyna Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
66 Gumulak Anna Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
67 Zielińska Grażyna Dobieszowice Osoby niepełnosprawne Bobry Walking free participation
68 Snochowski Mirek Bytom Bieg Główny 10km Ekipa Na Kijach paid on-line
69 Snochowska Agata Bytom Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach paid on-line
70 Hajda Justyna Radzionków Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry 30.00 PLN
71 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś/ OPP Katowice 30.00 PLN
72 Materny Anna Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega paid on-line
73 Krawiec Szymon Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
74 Wójcik Barbara Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Power Walk Team paid on-line
75 Szołtysik Bartosz Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
76 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
77 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach paid on-line
78 Zawadzki Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
79 Matysik Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lecymy Durś 30.00 PLN
80 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Marsz NW 5km 30.00 PLN
81 Piecuch Szymon Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś 30.00 PLN
82 Wicik Marcin Wicik Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś 30.00 PLN
83 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 5km 30.00 PLN
84 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg Główny 10km paid on-line
85 Szeremeta Grzegorz Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
86 Szymski Tomasz Bytom Bieg Główny 10km 30.00 PLN
87 Wachla Rafał Radzionków Bieg Główny 10km TourSport Running Team paid on-line
88 Pyclik-Kargól Katarzyna Radzionków Marsz NW 5km SieChodzi paid on-line
89 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km LOGTECH Team Radzionków paid on-line
90 Tworek Dawid Radzionków Bieg Główny 10km 30.00 PLN
91 Gowik Rafał Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 30.00 PLN
92 Łączyk Barbara Czeladź Marsz NW 5km 30.00 PLN
93 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 10km Socios Silesia 30.00 PLN
94 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz NW 5km 30.00 PLN
95 Korbela Krzysztof Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom 30.00 PLN
96 Nadolski Piotr Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line
97 Śliwa Sebastian Bytom Bieg Główny 10km 30.00 PLN
98 Hańczur Jan Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
99 Matuć Aleksandra Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa 30.00 PLN
100 Marędziak Magdalena Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line


Views: 954

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ