IV   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Cyl Joanna Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI Świerklaniec 35.00 PLN
2 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 5km Czeladzki Duch Harpagana paid on-line
3 Jureczko-Grzebiela Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica 35.00 PLN
4 Grzebiela Artur Tarnowskie Gory Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica 35.00 PLN
5 Grzenia Olivia Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
6 Grzenia Urszula Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
7 Wójcik Dariusz Żory Bieg Główny 10km RUNwDAL paid on-line
8 Musialik Sabina Piekary sl Marsz NW 5km Lecymy Durś 35.00 PLN
9 Breguła Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid on-line
10 Mika Tomasz Ruda śl Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach 35.00 PLN
11 hryndio jerzy katowice Marsz NW 5km STADION ŚLĄSKI 35.00 PLN
12 Tylka Edyta Racibórz Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid
13 Duda Łukasz Chorzów Bieg Główny 10km Śląsk Runners 35.00 PLN
14 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz NW 5km paid on-line
15 Przybyła Mateusz Czerwionka-Leszczyny Bieg Główny 10km Luxtorpeda Czerwionka paid on-line
16 Weiss Dominik Bytom Bieg Główny 10km paid on-line
17 Nowakowska Alina Żory Marsz NW 5km RUNwDAL paid on-line
18 Dobrzyńska Aldona Żory Marsz NW 5km RUNwDAL paid on-line
19 Małka Marian gliwice Osoby niepełnosprawne free participation
20 Romańska Katarzyna Katowice Marsz NW 5km #czeladzbiega paid on-line
21 Kaszuba Katarzyna Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega 35.00 PLN
22 Kaszuba Łukasz Czeladz Bieg Główny 10km #czeladzbiega 35.00 PLN
23 Pisarska Barbara Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
24 Mroziński Tadeusz Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
25 Bogucka Kamila Katowice Marsz NW 5km 35.00 PLN
26 Hoła Barbara Bytom Bieg Główny 10km paid on-line
27 Franki Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
28 Majza Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lecymy durś paid on-line
29 Goj Henryk Piekary śląskie Bieg Główny 10km MOSIR PIEKARY 35.00 PLN
30 Adamus Leszek Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line
31 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica 35.00 PLN
32 Kobiela Daria Częstochowa Marsz NW 5km KABEX Podkowa Janów paid on-line
33 STILLER KAROL Kusięta Marsz NW 5km KABEX Podkowa Janów paid on-line
34 Tobor Beata Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
35 Bielska-Wraży Marta Bielska-Wraży Piekary Śląskie Marsz NW 5km Cidry Lotajom 35.00 PLN
36 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
37 Hilgner Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 5km Nordicus Strzybnica paid on-line
38 Tumidajewicz Beata Zabrze Bieg Główny 10km Miraz Race Team paid on-line
39 Kowalski Marek Strzebiń Marsz NW 5km UNIA MIAST paid on-line
40 Marmura Marek CHORZÓW Bieg Główny 10km ChSBD 35.00 PLN
41 Ścisły Mateusz Świerklaniec Bieg Główny 10km UFOKI Świerklaniec paid on-line
42 Krol Artur Bytom Bieg Główny 10km NGK Running Team paid on-line
43 Tyczka Piotr Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
44 Radzionkowa Przyjaciel 5 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" paid
45 Radzionkowa Przyjaciel 4 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" paid
46 Radzionkowa Przyjaciel 3 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" paid
47 Radzionkowa Przyjaciel 2 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" paid
48 Radzionkowa Przyjaciel 1 Dobre Miasto Bieg Główny 10km Dobromiejski Klub Biegacza paid
49 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km 35.00 PLN
50 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska Marsz NW 5km Polskie Północne Pierze i Puch paid on-line
51 Cygoń Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km 35.00 PLN
52 Przyłucki Grzegorz Preczów Bieg Główny 10km paid on-line
53 Miśkowicz Anna Głogówek Marsz NW 5km Brak paid
54 Zawadzka-Kloska Marzena Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
55 Słupianek Sonia Katowice Marsz NW 5km 35.00 PLN
56 Darsicka-Mączka Roksana Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Team Urodzeni Biegacze paid on-line
57 Michalska-Ćwiek Joanna Ruda Śląska Bieg Główny 10km Ekipa Na Kijach paid on-line
58 Weber Dominik Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC paid on-line
59 BANEK KRZYSZTOF RADZIONKÓW Bieg Główny 10km TourSport Running Team paid on-line
60 Bożek Artur Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
61 Kandora Brygida Radzionków Marsz NW 5km paid on-line
62 Arendt Zdzisław Katowice Marsz NW 5km Stowarzyszenie Zakątek Dankowo paid on-line
63 Puskarz Angelika Balice Marsz NW 5km Włóczykij paid on-line
64 Niewiadomski Artur Radzionków Bieg Główny 10km Eko-Tech Triathlion Team paid on-line
65 Peteja Bartłomiej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid on-line
66 Wrodarczyk Łukasz Tworóg Bieg Główny 10km pieRUNy 35.00 PLN
67 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś paid on-line
68 Cichoń Anna Świerklaniec Bieg Główny 10km Appassionata paid
69 Hoła Paweł Bytom Bieg Główny 10km BTM Runners paid on-line
70 Jelonek Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Eko Tech Triathlion Team paid on-line
71 Zając Wojciech Radzionków Bieg Główny 10km Eko Tech Triathlion Team paid on-line
72 Rosłaniec Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Amator paid on-line
73 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km 35.00 PLN
74 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Osoby niepełnosprawne free participation
75 Jany Kamil Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid on-line
76 GÓRA MAREK Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid on-line
77 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Marsz NW 5km Tarnogórskie Łazęgi paid on-line
78 Mateja Agnieszka Radzionków Marsz NW 5km 35.00 PLN
79 Maryniak Ewelina BYTOM Bieg Główny 10km paid on-line
80 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durs 35.00 PLN
81 Cieszyński Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Ruch Radzionków paid on-line
82 Preficz Robert Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line
83 Bazan Arkadiusz Bytom Marsz NW 5km 35.00 PLN
84 Bazan Ilona Bytom Marsz NW 5km 35.00 PLN
85 Kafka Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km paid on-line
86 Wróbel Wojciech Bytom Bieg Główny 10km Szombierki Dream Team 35.00 PLN
87 Wojtasiński Robert Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
88 Skaczyński Marcin Bytom Bieg Główny 10km Energokontrakt sp. z o.o. paid on-line
89 Matuć Dariusz Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
90 Thomalla Bogdan Zabrze Marsz NW 5km Silesia Nordic Team 35.00 PLN
91 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Marsz NW 5km Lecymy Durś paid on-line
92 Gillner Klaudia Gliwice Bieg Główny 10km E_miasto paid on-line
93 Adamczyk Ryszard Bytom Bieg Główny 10km paid on-line
94 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW 5km paid on-line
95 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid on-line
96 Harwig Tomasz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
97 Harwig Patryk Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
98 Koloch Piotr Radzionków Bieg Główny 10km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW paid on-line
99 Gos Barbara MYSŁOWICE Bieg Główny 10km paid on-line
100 Orzechowski Arkadiusz Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line


Views: 5065

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ