Leśny Rajd na Orientację zButa XII edycja - jubileuszowa
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kazimierowicz Grzegorz sztum zButa paid
2 Troch Joanna malbork zButa
3 Sienkiewicz Władsław Gdynia zButa Sam w lesie paid
4 Piróg Arkadiusz Sztum zButa PISFAK
5 Pudełko Mieczysław Mikołajki Pomorskie zButa paid
6 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa paid
7 Bień Robert Sztum zButa
8 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork
9 WOJTAK JOANNA IŁAWA zButa ZenoTeam paid
10 Troć Anna Wejherowo zButa paid
11 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn paid
12 Żołnowski Edward Grudziądz zButa paid
13 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa ZenoTeam paid
14 Kamińska Anna Starogard Gdański zButa paid
15 Kamiński Jarosław starogard gdański zButa zygzak paid
16 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa paid
17 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa paid
18 Dobrzyński Kamil Sztum zButa paid
19 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa paid
20 Pomirska Monika Rumia zButa Mona Lisa paid
21 Pomirski Janusz Rumia zButa Mona Lisa paid
22 Dramiński Krystian Malbork zButa zButa paid
23 Rychlewski Adrian Czernin zButa zButa paid
24 Daniel Kacper Karpiny zButa TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
25 Łepek Agnieszka Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia paid
26 Borko Ryszard Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia paid
27 Laskowski Radosław Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia paid
28 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork
29 Wensker Grzegorz Gościszewo zButa paid
30 Kowalski Tomasz Bydgoszcz zButa Forest Gang paid
31 Rafalik Sławomir Pogorzała Wieś zButa paid
32 Cherek Małgorzata Osiek zButa zButa paid
33 Dudziński Tomasz Sztum zButa zButa paid
34 Sawaniewski Rafał Malbork zButa paid
35 Malinowski Marek Malbork zButa paid
36 Klonowski Łukasz Iława zButa ZenoTeam paid
37 Ołowski Kamil Dzierzgoń zButa paid
38 FRANKIEWICZ MACIEJ Malbork zButa GRUPA MALBORK
39 GRABOWIECKI ZENON IŁAWA zButa ZenoTeam paid
40 Janich-Kolas Justyna Gdańsk zButa paid
41 Kolas Marta Gdańsk zButa paid
42 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
43 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam paid
44 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam paid
45 CZERWIŃSKI RAFAŁ MALBORK zButa paid
46 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn
47 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam paid
48 Lewandowski Piotr Czernin zButa Grupa Kolarska Malbork


Views: 1098

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ