# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Praca Szymon Murowaniec Biegi młodzieżowe Uks czapla paid on-line
2 Stasiewski Mariusz Osówiec Bieg główny - 5 km TriSpace paid on-line
3 Musiał Adam Bydgoszcz Biegi młodzieżowe 5.00 PLN
4 Małecki Janusz Białe Błota Bieg główny - 5 km Idee Solidarności 81-89 paid on-line
5 Płaczkiewicz Robert Bydgoszcz Bieg główny - 5 km SOL3|SquadRUN paid on-line
6 Włoch Tomasz Drzycim Bieg główny - 5 km 50.00 PLN
7 włoch sylwester bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
8 Doman Janusz Brzoza Bieg główny - 5 km UKS Szabla Brzoza paid on-line
9 Korpal Emil Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ProNatura Bydgoszcz paid on-line
10 Zielińska Justyna SOLEC KUJAWSKI Bieg główny - 5 km paid on-line
11 WOLAN KRZYSZTOF BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km paid on-line
12 Wolan Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Amorek paid on-line
13 Grott Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
14 Kolmajer Rafał Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
15 Jankowski Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Budowlani paid on-line
16 Glaziński Waldemar Toruń Bieg główny - 5 km 81 blp paid on-line
17 Nurkiewicz Zofia Bydgoszcz Biegi młodzieżowe Kung fu Pandy 3 5.00 PLN
18 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kung fu Pandy 3 paid on-line
19 Haus Adam Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
20 Myszka Łukasz Nowa Wieś Wielka Bieg główny - 5 km paid on-line
21 Wnuk Sławomir Białe Błota Bieg główny - 5 km paid on-line
22 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoskie Okonie paid on-line
23 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Bieg główny - 5 km Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek paid on-line
24 Kwiatkowski Damian Bydgoszcz Bieg główny - 5 km RUN BYDGOSZCZ paid on-line
25 Białecki Remigiusz Bydgoszcz Biegi młodzieżowe paid on-line
26 Luzak Magdalena Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
27 Magdziarz Katarzyna Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Kancelaria HMM paid on-line
28 Młynarek Piotr Występ Bieg główny - 5 km paid on-line
29 Spychalski Lukasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81 blp paid on-line
30 Pawłowska Kamila Kurzętnik Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik 50.00 PLN
31 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny - 5 km Zamek Kurzętnik 50.00 PLN
32 Jankowski Dariusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
33 Czerniejewska Monika Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
34 Pawlaczyk Szymon Bydgoszcz Bieg główny - 5 km TriSpace paid on-line
35 Białek Dawid Nakło nad Notecią Bieg główny - 5 km LUKS Start Nakło paid on-line
36 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Czarne Stopy.SM paid on-line
37 Byrtek Grzegorz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
38 Bukowski Jakub Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
39 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
40 Luzak Mirosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km MWiK Bydgoszcz paid on-line
41 Piekarski Marek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Restauracja KING FU Bydgoszcz paid on-line
42 Święcicki Andrzej Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
43 LACHOWICZ ROBERT Bydgoszcz Bieg główny - 5 km ZAWISZA paid on-line
44 Aukunas Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy paid on-line
45 Małkowska Ewa Bydgoszcz Bieg główny - 5 km BulldogAcademy paid on-line
46 szplitt andrzej Mrocza Bieg główny - 5 km paid on-line
47 Radulski Tomasz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Rozbiegana Kruszwica paid on-line
48 Kadow Ryszard Bydgoszcz Bieg główny - 5 km TRISPACE / #B3K paid on-line
49 Sobczak Robert Szubin Bieg główny - 5 km paid on-line
50 Rydlewski Marek Ciele Bieg główny - 5 km RUN BYDGOSZCZ paid on-line
51 Konieczka Kacper Radojewice Biegi młodzieżowe SP Pieranie 5.00 PLN
52 Kopaczewska Agnieszka Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI paid on-line
53 Kopaczewski Marcin Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km SZKOŁA JAZDY KOPACZEWSKI paid on-line
54 Kutowski Przemysław Pruszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
55 Kempa Julia Bydgoszcz Biegi młodzieżowe paid on-line
56 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoskie Okonie paid on-line
57 Szweda Mirosława Toruń Bieg główny - 5 km DRUŻYNA SZPIKU paid on-line
58 Młynarek Mirosław Paterek Bieg główny - 5 km paid on-line
59 Durlak Damian Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
60 Młynarek Wojciech Łochowo Bieg główny - 5 km paid on-line
61 Jurek Piotr Szubin Bieg główny - 5 km BBL Szubin paid on-line
62 Nowak Mariola Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
63 Tylkowski Łukasz Piotr Inowrocław Bieg główny - 5 km paid on-line
64 Kuś Marcin Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
65 Jankowska Marika Lisi Ogon Biegi młodzieżowe Uks czapla 5.00 PLN
66 Jankowska Angelika Lisi Ogon Biegi młodzieżowe Uks czapla paid on-line
67 Gudaniec Aleksander Bydgoszcz Biegi młodzieżowe Przedszkole 66 paid on-line
68 Gudaniec Krzysztof Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81blp paid on-line
69 Brzuchalski Mateusz Bydgoszcz Bieg główny - 5 km paid on-line
70 GĄSIOROWSKA-ANGIELCZYK SYLWIA BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km 81 blp paid on-line
71 Gżyl Mikolaj Bydgoszcz Bieg główny - 5 km janusze triathlonu 'exodus' team 50.00 PLN
72 Obrzanowski Igor Zmość Biegi młodzieżowe Juventus 5.00 PLN
73 HAUS KATARZYNA SZUBIN Bieg główny - 5 km paid on-line
74 Borowiec Wioleta Kowalewo Bieg główny - 5 km paid on-line
75 Mrotek Patryk Kruszyn Krajeński Biegi młodzieżowe SP 56 paid on-line
76 Mrotek Katarzyna Kruszyn Krajeński Bieg główny - 5 km On The Move paid on-line
77 Tessa Karol Lisi Ogon Bieg główny - 5 km Bydgoszcz Fan Maraton paid on-line
78 Łojewski Mariusz Solec Kujawski Bieg główny - 5 km 1 Brygada Logistyczna paid on-line
79 Rybak Remigiusz Białe Błota Bieg główny - 5 km Bike U UP / keeeper paid on-line
80 Przeracki Mirosław Bydgoszcz Bieg główny - 5 km PGB Sportowa Paczka 50.00 PLN
81 Krzyżanowski Wojciech Bydgoszcz Bieg główny - 5 km AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy paid on-line
82 Kieliński Patryk Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 50.00 PLN
83 Nowacka Małgorzata BYDGOSZCZ Bieg główny - 5 km Brzoza Biega paid on-line
84 Jaruzal Julia Białe Błota Biegi młodzieżowe Szkola podstawowa 5.00 PLN
85 Bednarczyk Joanna Czarnowo Bieg główny - 5 km 50.00 PLN
86 Mika Oskar Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoscy Patrioci 50.00 PLN
87 KOWALSKI JAKUB Bydgoszcz Biegi młodzieżowe paid on-line
88 KOWALSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz Biegi młodzieżowe paid on-line
89 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA Bieg główny - 5 km Spójnia Białe Blota paid on-line
90 Moszczyński Wiktor Moszczyński Solec Kujawski Bieg główny - 5 km Cwzs zawisza Bydgoszcz Sl 50.00 PLN
91 ZABOROWSKl Marek Bydgoszcz Biegi młodzieżowe Przedszkole Radość paid on-line
92 Priewe Paweł Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Dynamo Skarpa paid on-line
93 Siekierski Damian solec kujawski Biegi młodzieżowe ProNatura Bydgoszcz paid on-line
94 Siekierski Tomasz Solec Kujawski Bieg główny - 5 km ProNatura Bydgoszcz paid on-line
95 Cytulska Zuzanna Bydgoszcz Biegi młodzieżowe paid on-line
96 Kujda Dorota Osielsko Bieg główny - 5 km paid on-line
97 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg główny - 5 km 1 Brygada Logistyczna paid on-line
98 Gralak Martyna Bydgoszcz Bieg główny - 5 km Bydgoski Klub Kyokushin Karate paid on-line
99 Gralak Jacek Bydgoszcz Bieg główny - 5 km 81 blp paid on-line
100 Kasprowicz Piotr Bydgoszcz Bieg główny - 5 km JW 1515 paid on-line


Views: 1679

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ