XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Makowski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
2 Śliwiński Marek Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
3 Pericacho Oscar Prostki Bieg główny (10 km) Szybcy i wściekli
4 Całus Sebastian Prostki Bieg główny (10 km) Szybcy i wściekli
5 Niedźwiecki Andrzej Ełk Bieg główny (10 km)
6 Lelmacher Andrzej Ełk Bieg główny (10 km)
7 Lelmacher Justyna Ełk Bieg główny (10 km) Akademia Marynarki Wojennej
8 Mioduszewska Joanna Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club paid
9 Kiluk Beata Grajewo Bieg główny (10 km) paid
10 Pskowska Monika GRAJEWO Bieg główny (10 km) paid
11 Pozdrawiam Mariusz Łomża Bieg główny (10 km) Biegamy dla Zdrowia
12 Wasilewska Ewa białystok Bieg główny (10 km) paid
13 Niemotko Piotr Białystok Bieg główny (10 km) paid
14 GOŁĄBEK PAWEŁ Krzątka Bieg główny (10 km) Zmitek Team Nowa Dęba paid
15 Falkowski Marek Białystok Bieg główny (10 km) paid
16 Sobolewski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) paid
17 Grzybowski Mariusz Mońki Bieg główny (10 km) Maniana paid
18 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg główny (10 km) paid
19 Ołdakowski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) paid
20 Grzegorczyk Piotr Rzeszów Bieg główny (10 km) paid
21 Grądzki Wojciech Giżycko Bieg główny (10 km) BBL Giżycko/ Entre.pl paid
22 SULEWSKI RYSZARD GRAJEWO Bieg główny (10 km) paid
23 Myszka Marcin Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka
24 Domurat Leszek Ruciane - Nida Bieg główny (10 km)
25 Guzowska Sylwia Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
26 Jasionowski Marek Białystok Bieg główny (10 km) 3T Białystok paid
27 Krysiak Sabina Giżycko Bieg główny (10 km) paid
28 Grygo Pawel Łomża Bieg główny (10 km) Grygo Team paid
29 Wojnar Dariusz Kruki Bieg główny (10 km)
30 Wojnar Barbara Kruki Bieg główny (10 km)
31 Zapolska Katarzyna Białystok Bieg główny (10 km) paid
32 Alicka Ewa Szczuczyn Bieg główny (10 km)
33 Derencz Joanna Gołdap Bieg główny (10 km) 15.pplot
34 Oleksiewicz Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) OIRP Gdansk paid
35 Siejda Tomasz Grajewo Bieg główny (10 km) paid
36 Muczyński Arkadiusz Woźnawieś Bieg główny (10 km) - paid
37 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo paid
38 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo paid
39 Sierocki Jan Augustów Bieg główny (10 km) ATP AUGUSTÓW
40 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg główny (10 km) ATP AUGUSTÓW paid
41 Czopek Jaroslaw EŁK Bieg główny (10 km) Maratonka
42 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo paid
43 Okurowski Jerzy Supraśl Bieg główny (10 km)
44 Supińska Paula Prostki Bieg główny (10 km) MTB EŁK PROSTKI paid
45 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
46 Zieniewicz Andrzej Kleosin Bieg główny (10 km) Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok
47 Sobociński Wojciech Rajgród Bieg główny (10 km) paid
48 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg główny (10 km) paid
49 Gronski Roman Giżycko Bieg główny (10 km) Masters
50 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg główny (10 km)
51 Wołodko Szymon Suwałki Bieg główny (10 km) Tottenham F.C.
52 Janicki Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) paid
53 Janicka Aleksandra Olsztyn Bieg główny (10 km) paid
54 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg główny (10 km) paid
55 Sysuła Janusz Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok
56 Janucik Tadeusz Łomża Bieg główny (10 km) Biegamy dla Zdrowia
57 Karmiłowicz Szymon Gołdap Bieg główny (10 km)
58 Bujak Lucjan Ełk Bieg główny (10 km) PLASTIMET EŁK
59 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok paid
60 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg główny (10 km)
61 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny (10 km) Palę Wrotki paid
62 Liniewski Jan Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo paid
63 Żabiński Olga Grajewo Bieg główny (10 km) KS Maratonka paid
64 Frejtag Dawid Giżycko Bieg główny (10 km) paid
65 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny (10 km)
66 Mościcki Zenon Rutki Bieg główny (10 km)
67 Mironova Irina Rossija Bieg główny (10 km)
68 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg główny (10 km) LA OSiR Gołdap
69 Koziejko Stanisław Białystok Bieg główny (10 km) Biegam dla Justysi paid
70 Skowera Krzysztof Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok
71 Ostapowicz Magdalena Wasilków Bieg główny (10 km) 3T Runners
72 Gużewski Marian Ełk Bieg główny (10 km)
73 Żelazny Rafał Grajewo Bieg główny (10 km)
74 Poniatowski Marek Bełda Bieg główny (10 km) paid
75 Poniatowski Adam Bełda Bieg główny (10 km) paid
76 Dąbrowski Bogumił Ełk Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo paid
77 Ignatowicz Radosław Ełk Bieg główny (10 km) paid
78 Juzonis Egidijus Litwa, Wilno Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
79 Opara Roman Czarna Wieś Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo
80 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO Bieg główny (10 km) SZARY WILK GIŻYCKO
81 Baltrusaitis Zydrunas Vilnius, Litwa Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
82 Szycik Waldemar Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo
83 Puchalski Wojciech Białystok Bieg główny (10 km) paid
84 Borawski Krzysztof Wojewodzin Bieg główny (10 km) KS Maratonka


Views: 2474

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ