# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jachymczyk Norbert Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKIS JAWORZNO paid
2 Orzełek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
3 Machlowska-Hulok Kasia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
4 KOWALSKI Zbigniew Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km 5.pułk chemiczny paid
5 Korczyński Tomasz Świętochłowice Bieg Główny 10km paid
6 Malinowski Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
7 Kosiak Maciej Gliwice Bieg Główny 10km paid
8 Wisniewska Aldona Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
9 Pietrucha Sonia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
10 Frączek Anna Radzionków Marsz NW 6,6km paid
11 Osada Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
12 Sygidus Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
13 Glanc Jan Strzebiń Bieg Główny 10km paid
14 Lasecki Robert Nakło Śląskie Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC paid
15 Zbijowska Magda Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km paid
16 Stachowiak Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
17 Bochnia Monika Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Wirtualna Asystentka paid
18 BOBEREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km POGORIA BIEGA paid
19 Gerlich Piotr Bytom Bieg Główny 10km CopyExpert paid
20 Mlak Dariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km GRUPA RODZINKA paid
21 Waligóra-Wylężek Monika Świerklaniec Bieg Główny 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC paid
22 Pijet Wojciech Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid
23 Woźniak Witold Tarnowskie góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km paid
24 Kiermaszek Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej paid
25 Trzeciak Karol Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej paid
26 Bakalorz Iwona Świętochłowice Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
27 Kaczmarek Renata Aleksandria Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
28 Kwiecień Zygmunt Hanusek Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
29 Kaczmarek Andrzej Aleksandria Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
30 Karcz Adam Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
31 Stanek Kasia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km GRUPA RODZINKA paid
32 Stanek Janusz Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
33 Gostevs Filips Skawina Bieg Główny 10km paid
34 Krzemińska Dorota Czeladź Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
35 Krzemiński Dariusz Czeladź Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
36 Stanek Jacek Bytom Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA paid
37 Michalik Krzysztof Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Chemet Team paid
38 Krawczyk Dawid Wiesiółka Bieg Główny 10km Chemet Team paid
39 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia paid
40 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW 6,6km PANCE paid
41 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW 6,6km PANCE paid
42 Reczkin Rafal Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej paid
43 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW 6,6km paid
44 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW 6,6km paid
45 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Nordicus Strzybnica paid
46 Pokluda Radosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Repecka Petarda ;-) paid
47 Burzyński Konrad Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
48 Rurański Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
49 Dworaźny Mateusz Nowe Chechło Bieg Główny 10km paid
50 Bodora Jacek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Polbruk paid
51 Waida Sebastian Radzionków Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE paid
52 Jarczewska Pola Bytom Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE paid
53 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg Główny 10km paid
54 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg Główny 10km tomkatotrening.pl paid
55 Magiera Stanisław Kalety Bieg Główny 10km paid
56 Skrodzki Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
57 Harwig Tomasz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry lotajom paid
58 Gromuł Artur Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
59 Plaza Łukasz Bytom Bieg Główny 10km paid
60 Żerko Edward Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
61 Rydzkowska Michalina Kalety Bieg Główny 10km paid
62 Matuszczyk Dorota Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi paid
63 Olbińska Wioletta Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi paid
64 Knop Andrzej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
65 Sobczyk Dawid Brynek Bieg Główny 10km Gibke Gizdy / Davids CamStudio paid
66 Hajda Marek Ptakowice Bieg Główny 10km paid
67 Pakuła Wojciech Radzionków Bieg Główny 10km TEAM 96 paid
68 Szastok Danuta Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi paid
69 Szmit Jerzy Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km paid
70 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi paid
71 Cieślik Julita Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
72 Cieślik Oktawiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
73 Skrzątek Piotr Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km paid
74 Skrzątek Lucyna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km paid
75 Sucheński Janusz Oleśnica Marsz NW 6,6km paid
76 Śleziak Kacper Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
77 Herman Anna Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Runonline Team paid
78 Wolańska Ewa Bytom Bieg Główny 10km CrossTeam paid
79 Szcząchor Judyta Bytom Marsz NW 6,6km paid
80 Franczak Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Studio Kosmetyki Olivia paid
81 Kozicki Tomasz Bytom Bieg Główny 10km paid
82 Nowak Sylwia Katowice Bieg Główny 10km paid
83 Skorutowski Jakub Katowice Bieg Główny 10km paid
84 Ibrom-Jasińska Justyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Angel Art Studio paid
85 Jasiński Damian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
86 Pyrek Marek Laryszów Bieg Główny 10km TOROS DE ESPANA paid
87 Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice Marsz NW 6,6km Zryw Parzymiechy paid
88 Sobczak Robert Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Nordicus Strzybnica paid
89 Ganz Marcin Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km ZaKwasy Team paid
90 Grund Marek Strzebiń Bieg Główny 10km Mafia TEAM Lubliniec paid
91 Olczyk Czesław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
92 Gwóźdź Piotr Tworóg Bieg Główny 10km paid
93 Blus Marcin Zabrze Bieg Główny 10km paid
94 Ginalski Adrian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
95 Ginalska Joanna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid
96 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi paid
97 Dzięcioł Anna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi paid
98 Nadtoka Andrii Tarnowskie góry Bieg Główny 10km paid
99 Kosmała Aneta Swaciok Marsz NW 6,6km paid
100 Klimowicz Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid


Views: 11735

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ