# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dąbrowski Andrzej Rybnik Bieg Główny 10km
2 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg Główny 10km
3 Bielecki Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
4 Sędzik Aleksander Bytom Bieg Główny 10km
5 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg Główny 10km Klub Sportowy Gminy Psary
6 Piecuch Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania
7 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Tarnogórskie Łazęgi
8 Zobawa Marcin Gniazdów Bieg Główny 10km W pogoni za duchem
9 Patalas Gabriel Bytom Bieg Główny 10km MOŻE DOLECE
10 König Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
11 Winnicki Marcin BYTOM Bieg Główny 10km BYTOM 20.00 PLN
12 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 6,6km Lecymy Durś
13 Hasińska Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km CrossTeam
14 Podgórska Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km
15 Pyrek Malgorzata Laryszów Marsz NW 6,6km TOROS DE ESPANA
16 Dubiel Janusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km 20.00 PLN
17 Domańska-Grzona SABINA Nakło Śląskie Bieg Główny 10km
18 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW 6,6km
19 Nieradka Michał Zabrze Bieg Główny 10km
20 Cyl Mc tarnowskie gory Bieg Główny 10km
21 LESZCZAWSKI ANDRZEJ SOSNOWIEC Marsz NW 6,6km
22 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Mosir Piekary/ Lecymy Durś/ OPP Kce
23 Małka Irena Gliwice Marsz NW 6,6km
24 Małka Marian gliwice Marsz NW 6,6km
25 Knopek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
26 Błaszczyk Sebastian Zawadzkie Bieg Główny 10km Antonteam
27 Wower Maria Katowice Marsz NW 6,6km csc adventure academy
28 Ptaś Agnieszka Czeladź Marsz NW 6,6km Mosir Czeladz
29 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km Lecymy Durś
30 Puła Adrian TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10km Srebrni TG / Szombierki Dream Team
31 Ptaś Jolanta Czeladz Marsz NW 6,6km Mosit tkkf saturn czeladz
32 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg Główny 10km
33 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Marsz NW 6,6km grupa wilki
34 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km NodricUS Strzybnica
35 Siwy Justyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
36 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 6,6km STADION ŚLĄSKI
37 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom Bieg Główny 10km
38 Góra Robert Bytom Bieg Główny 10km
39 Góra Agnieszka Bytom Bieg Główny 10km
40 Kazienko Monika Boruszowice Bieg Główny 10km
41 Kazienko Wojciech Boruszowice Bieg Główny 10km
42 Połańska Zorychta Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
43 Ślązok Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
44 Kozdra Olimpia Piekary Śląskie Bieg Główny 10km
45 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km FitOlaa
46 Długosz Paweł Siemianowice Bieg Główny 10km Husaria Race Team
47 Marczak Mirosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
48 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
49 Warcholińska Anna Racibórz Marsz NW 6,6km Eko-okna Runners 20.00 PLN
50 SZYMANIAK ADAM TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10km JW 3940 20.00 PLN
51 Aleksiewicz Barbara Sosnowiec Marsz NW 6,6km Kije w dobrych rękach 20.00 PLN
52 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Szombierki Runners
53 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW 6,6km
54 Rosada Zdzisław Gliwice Bieg Główny 10km
55 Śliwa Sebastian Bytom Bieg Główny 10km
56 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team
57 Gowik Rafał Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom 20.00 PLN
58 Tomczak Jacek Katowice Bieg Główny 10km
59 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 10km
60 Piksa Kazimierz Brzeg Wolności 24a \13 Marsz NW 6,6km Nordik Walking Kruszyna
61 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Bieg Główny 10km 20.00 PLN
62 Szałański Łukasz Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś
63 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km HETMAN TARNOWSKIE GÓRY 20.00 PLN
64 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz NW 6,6km LUX TORPEDA Małopolska
65 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 6,6km LUX TORPEDA Małopolska


Views: 9643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ