# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bałdyga Renata Elbląg Bieg główny
2 Iłowska Emilia Elbląg Bieg główny
3 Jurewicz Ewelina Elbląg Bieg główny
4 KARCZEWSKI EUGENIUSZ DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
5 karczewska alina DOBRE MIASTO Bieg główny DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK
6 Okseniuk Oksana Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team paid
7 Okseniuk Sergiej Kovel Bieg główny Krzysztofiak Team paid
8 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny paid
9 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg główny paid
10 Trembacz Michał Elbląg Bieg główny paid
11 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg główny 4W-MBOT (43blp Braniewo) paid
12 Dobosik Damian Elbląg Bieg główny 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete paid
13 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg główny paid
14 Bojarowski Piotr Dąbrówno Bieg główny Team Kopeć
15 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO Bieg główny
16 Jurewicz Paweł Elbląg Bieg główny paid
17 PODLECKI ANDRZEJ Braniewo Bieg główny
18 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny Są Wolniejsi paid
19 Wolny Marcin Rotmanka Bieg główny paid
20 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Bieg główny
21 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny paid
22 Gniazdowski Łukasz Elbląg Bieg główny
23 Stankiewicz Adam Elbląg Bieg główny paid
24 Węgorek MONIKA BYTOM Bieg główny BTM RUNNERS
25 Rutkowski Piotr Elbląg Bieg główny Arobron.pl paid
26 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg główny paid
27 Pulkowki Leszek Milejewo Bieg główny
28 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA paid
29 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny El-Aktywni
30 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg główny El-Aktywni
31 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 3athlete paid
32 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg główny paid
33 Cetra Łukasz Rumia Bieg główny RedRum OldBoys paid
34 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg paid
35 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny Zamek Kurzętnik paid
36 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg paid
37 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny paid
38 Wróbel Michał Sztum Bieg główny Sowiński Team
39 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny paid
40 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE paid
41 Prokop Mariusz Elbląg Bieg główny PROKOPKI paid
42 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny paid
43 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX paid
44 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny paid
45 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk
46 Boczkowski Dawid Iława Bieg główny paid
47 Kremski Rafał Iława Bieg główny paid
48 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny paid
49 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg główny #ProjektSUPelblag paid
50 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg główny paid
51 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny paid
52 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny paid
53 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny paid
54 jarocki jacek braniewo Bieg główny
55 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 22 Baza Lotnictwa Taktycznego paid
56 Pawłowska Beata Elbląg Bieg główny
57 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg główny
58 Derdowski Michał Mirotki Bieg główny LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
59 Waś Dominika Elbląg Bieg główny paid
60 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg główny paid
61 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny TEAM ANIOŁOWO paid
62 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny paid
63 Jankowska Katarzyna Bialystok Bieg główny KS Podlasie Białystok
64 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny paid
65 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg główny paid
66 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny paid
67 Sowa Sylwester Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
68 Sowa Renata Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
69 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny paid
70 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO paid
71 Węgorek Piotr Bytom Bieg główny Opel Active Team / Btm Runners paid
72 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny Team JK84 paid
73 Janik Wojciech Elbląg Bieg główny YanikY
74 Janik Dorota Elbląg Bieg główny YanikY
75 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny Sztum Biega paid
76 Świtała Roman Kwidzyn Bieg główny AMATOR
77 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega paid
78 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny paid
79 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW paid
80 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny OŻW paid
81 Zawisza Anna Elbląg Bieg główny
82 Zawisza Marcin Elbląg Bieg główny
83 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO paid
84 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg główny
85 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg główny paid
86 Matyja Karolina Pasłęk Bieg główny paid
87 Kucharczyk Adam Kmiecin Bieg główny
88 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg główny JBB
89 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM paid
90 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg główny Unicorn Team
91 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny paid
92 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg główny Spartanie Dzieciom paid
93 Grzebyk Jacek Pasłęk Bieg główny
94 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny paid
95 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk
96 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny
97 Paruszewski Robert Elbląg Bieg główny
98 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg główny KOCIAMBERKI paid
99 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg główny
100 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny paid


Views: 3441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ