# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) Są Wolniejsi paid on-line
2 Szymkowiak Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg paid on-line
3 Krokwińska Bożena Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners paid on-line
4 Radzikowski Paweł Jeziorany Bieg główny (10 km) paid on-line
5 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny (10 km) paid on-line
6 Felka Szymon Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners paid on-line
7 Dobkowski Daniel Dobkowski Morąg Bieg główny (10 km) paid on-line
8 Chwietczuk Paweł Różnowo Bieg główny (10 km) Paw300 paid on-line
9 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny (10 km) paid on-line
10 Bogdańska Sylwia Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
11 Zawadzki Roman Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
12 Nowak Jerzy Bartoszyce Bieg główny (10 km) paid on-line
13 JANUSZEWSKI KAROL JANUSZEWSKI OLSZTYN Bieg główny (10 km) 4 W-M BOT paid on-line
14 Sarol Adrian Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
15 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL Bieg główny (10 km) paid on-line
16 Królik Beata Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk paid on-line
17 Królik Jacek Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk paid on-line
18 Balicka Aleksandra Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Dzialdowo paid on-line
19 Kotlenga Monika Iława Bieg główny (10 km) S4H paid on-line
20 Kotlenga Przemysław Iława Bieg główny (10 km) S4H paid on-line
21 Langowski Krzysztof Morąg Bieg główny (10 km) paid on-line
22 Gulczyński Piotr Ciechanów Bieg główny (10 km) paid on-line
23 połom tomasz oława Bieg główny (10 km) Termy Jakuba - Oławski Park Wodny paid on-line
24 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) paid on-line
25 Kubiak Jagoda Wejherowo Bieg główny (10 km) paid on-line
26 Przybyłek Michał Morąg Bieg główny (10 km) paid on-line
27 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg paid on-line
28 Leśnicki Paweł Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners paid on-line
29 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg paid on-line
30 Kocięcki Artur Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
31 Fieodorow Tomasz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega paid on-line
32 Bakunowicz Jarosław Małdyty Bieg główny (10 km) paid on-line
33 Krzyżaniak Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) paid on-line
34 Szcześniak Janusz Braniewo Bieg główny (10 km) paid on-line
35 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg główny (10 km) 43BLP Braniewo paid on-line
36 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO paid on-line
37 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO paid on-line
38 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO paid on-line
39 Prusik Andrzej Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
40 Pałejko Mateusz Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
41 Lipiński Marek Gdańsk Bieg główny (10 km) Trec Team paid on-line
42 Błaut Damian Tyrowo Bieg główny (10 km) KP PSP Ostróda paid on-line
43 Połom Patryk Stawiguda Bieg główny (10 km) paid on-line
44 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg główny (10 km) H+H Polska paid on-line
45 Tarasiuk Paweł Poznań Bieg główny (10 km) 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny paid on-line
46 Szymańska Ewa Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
47 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) BUDIMEX paid on-line
48 Tadejewski Paweł Ostróda Bieg główny (10 km) paid on-line
49 Szczygłowski Jacek Morąg Bieg główny (10 km) Team Kopeć paid on-line
50 Sierzputowski Mariusz Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
51 Kubiak Karolina Wejherowo Bieg główny (10 km) Excalibur paid on-line
52 Kwakszys Grzegorz Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY paid on-line
53 Lipiński Seweryn Olsztyn Bieg główny (10 km) sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn paid on-line
54 Jurewicz Arkadiusz Ostróda Bieg główny (10 km) paid on-line
55 Ducher Longin MORĄG Bieg główny (10 km) paid on-line
56 Sidorowicz Aleksandra Sidorowicz ORNETA Bieg główny (10 km) Są wolniejsi paid on-line
57 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
58 Kujawa Wiktor Olsztyn Bieg główny (10 km) KS AZS UWM OLSZTYN paid on-line
59 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA Bieg główny (10 km) paid on-line
60 BROJEK Mariusz Żabi Róg Bieg główny (10 km) paid on-line
61 Kubiak Maria Rumia Bieg główny (10 km) paid on-line
62 kapteina robert gronowo górne Bieg główny (10 km) paid on-line
63 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) evoubezpieczenia.pl paid on-line
64 Tunkiewicz Sławek Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
65 Szukuć Agnieszka Olsztyn, 85 Bieg główny (10 km) paid on-line
66 Maliszewski Jerzy Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com paid on-line
67 Rapacka Monika Pasłęk Bieg główny (10 km) KB Biegam Bo Lubię Pasłęk paid on-line
68 Rapacki Grzegorz Pasłęk Bieg główny (10 km) KB Biegam Bo Lubię Pasłęk paid on-line
69 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Bieg główny (10 km) Team Kopeć paid on-line
70 Sławuszewski Leszek Olsztyn Bieg główny (10 km) 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN paid on-line
71 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg główny (10 km) AZS UWM OLSZTYN
72 Rydzewska Barbara Pasłęk Bieg główny (10 km) paid on-line
73 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny (10 km) paid on-line
74 Rydzewski Dawid Gdańsk Bieg główny (10 km) VI LO Gdańsk paid on-line
75 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny (10 km) Maratończyk - Elbląg paid on-line
76 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny (10 km) paid on-line
77 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg główny (10 km)
78 Wiśniewski Łukasz PASŁĘK Bieg główny (10 km) paid on-line
79 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork
80 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn
81 Jarosz Jarosław Jarosz Bartoszyce Bieg główny (10 km) paid on-line
82 Spustek Marcin Elbląg Bieg główny (10 km) MKS"Truso" Elbląg paid on-line
83 Konarzewska Martyna Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Działdowo paid on-line
84 Kopeć Wojciech Olsztynek Bieg główny (10 km) Team Kopeć
85 Kowalski Karol Dobrocin Bieg główny (10 km) Team Kopeć paid on-line
86 Zięba Mariusz Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU paid on-line
87 Guzowski Piotr Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU paid on-line
88 Worobiec Dawid Worobiec Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
89 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny (10 km) Finisz Morąg paid on-line
90 Tomaszewska Joanna Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU paid on-line
91 Trzebiatowski Michał Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU paid on-line
92 Przybyłek Patrycja Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU paid on-line
93 Możejko Dawid Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg paid on-line
94 Danielewicz Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line
95 Pronobis Beata Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega paid on-line
96 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk paid on-line
97 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk paid on-line
98 Gomulski Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg paid on-line
99 Hryszko Paweł Białystok Bieg główny (10 km) MKS "Juvenia" Białystok paid on-line
100 Wdowiak Wojciech Olsztyn Bieg główny (10 km) paid on-line


Views: 3890

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ