Bieg Twardego 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dąbek Jakub Warszawa Bieg Twardego paid on-line
2 Okrój Maria Mały Klincz Bieg Twardego 90.00 PLN
3 Saleem Kamil Gdańsk Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) paid on-line
4 Wołoszyk Jacek Łubiana Bieg Twardego Forrest Gump Kościerzyna paid on-line
5 Rudkowska Natalia Człuchów Bieg Twardego Tripaka przechlewo paid on-line
6 Wojtas Krzysztof Człuchów Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Tripaka Przechlewo free participation
7 Wojtas Alan Człuchów Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Tripaka Przechlewo free participation
8 Wojtas Stefan Człuchów Bieg Twardego Tripaka przechlewo paid on-line
9 Fibich Dorota Kościerzyna Bieg Twardego Ekipa Zryw 90.00 PLN
10 Grabowy Wojtek Pszczółki Bieg Twardego CrossFit Różyny paid on-line
11 Kurowski Dawid Juszkowo Bieg Twardego CrossFit Różyny paid on-line
12 Piotrowski Marek Gdynia Bieg Twardego Apteka Gemini Team paid on-line
13 Makurat Anna Skorzewo Bieg Twardego paid on-line
14 Grzesiuk Piotr Różyny Bieg Twardego CrossFit Różyny paid on-line
15 Kiżewski Szymon Wielki Klincz Bieg Twardego paid on-line
16 Makurat Karol Skorzewo Bieg Twardego paid on-line
17 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Bieg Małego Twardziela (<12 lat) SUT Pruszcz Biega free participation
18 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Małego Twardziela (<12 lat) SUT Pruszcz Biega free participation
19 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Twardego SUT Pruszcz Biega paid on-line
20 Kulawik Aneta Cieplewo Bieg Twardego CrossFit Różyny paid on-line
21 Błaszkowski Piotr Łubiana Bieg Twardego Forrest Gump Kościerzyna paid on-line
22 Grzesiuk Aleksandra Różyny Bieg Twardego CrossFit Różyny paid on-line
23 Laskiewicz Dariusz Oliwa Bieg Twardego paid on-line
24 Damps Martyna Skrzeszewo Bieg Twardego 90.00 PLN
25 Lubiński Aleksander Łubiana Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) paid on-line
26 Zinka Maciej Łubiana Bieg Twardego paid on-line
27 Jereczek Joanna Sulęczyno Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów 90.00 PLN
28 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg Twardego paid on-line
29 Wojewska Natalia Gdynia Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
30 Toporek Aleksandra Gdynia Bieg Twardego Elite Team 90.00 PLN
31 Elendt Tomasz Tuchomie Bieg Twardego paid on-line
32 Godlewski Jerzy Gdańsk Bieg Twardego paid on-line
33 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg Twardego paid on-line
34 Stokarska Beata Gdynia Bieg Twardego Biegowi Wariaci paid on-line
35 Bielewicz Anna Słupsk Bieg Twardego STOPA SŁUPSK 90.00 PLN
36 Adryan Adam Słupsk Bieg Twardego 90.00 PLN
37 Leszczyńska Milana Gdańsk Bieg Małego Twardziela (<12 lat) free participation
38 Saleem Monika Gdańsk Bieg Twardego Wataha-Łączy nas bieganie 90.00 PLN
39 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg Twardego Wataha-Łączy nas bieganie paid on-line
40 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg Twardego Apteka Gemini Team paid on-line
41 Pochopień Mira Gdańsk Bieg Twardego Wataha-Łączy nas bieganie paid


Views: 390

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ