Bieg Twardego 2019

The event was cancelled

Z przykrością informujemy, że Bieg Twardego 2019 zostaje odwołany z powodu problemów z uzyskaniem odpowiedniego finansowania.
Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy i mamy nadzieję, że przyszłości bieg wróci na mapę ekstremalnych imprez na Pomorzu, tym razem jednak niestety nie zmierzymy się z opuszczoną żwirownią.

Wszystkie opłaty startowe zostaną zwrócone w ciągu najbliższych kilku tygodni, prosimy tylko o mailowe potwierdzenie (na jan@grupatne.pl), czy pieniądze mogą zostać zwrócone na konto bankowe, z którego Państwo płacili, czy na inne. Kiedy dostaniemy od Państwa wiadomość, przekażemy przelew do realizacji.

Jeszcze raz przepraszamy za kłopot
Zespół The North Event
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szrywer Daniel Bytów Bieg Twardego Świat Płytek u Kryspina cancelled
2 Raczyński Jan Banino Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Przedszkole Promyczek w Żukowie cancelled
3 Raczyński Jakub Banino Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Przedszkole Promyczek w Żukowie cancelled
4 Troka Jakub Starogard Gdański Bieg Małego Twardziela (<12 lat) PUMA STG cancelled
5 Singer Krzysztof Połęczyno Bieg Twardego Diverse Extreme Team cancelled
6 Szemis Daniel Folwarki Tylwickie Bieg Twardego cancelled
7 Piankowska Joanna Niedamowo Bieg Twardego Kościerski Klub Morsów cancelled
8 BŁASZKOWSKA SYLWIA ŁUBIANA Bieg Twardego Forrest Gump Kościerzyna cancelled
9 Chojnacki Przemysław Pruszcz Gdański Bieg Małego Twardziela (<12 lat) cancelled
10 Chojnacki Michał Pruszcz Gdański Bieg Twardego cancelled
11 Wilczewski Jacek Pruszcz Gdański Bieg Twardego cancelled
12 Bielecka Barbara Gdynia Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Sp 48 Gdynia cancelled
13 Gering Mariusz Gdańsku Bieg Twardego DCT drużyna biegowa cancelled
14 Damps Patryk Skrzeszewo Bieg Twardego cancelled
15 Kosiorek Aleksandra Gdynia Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team cancelled
16 Pokojski Jacek Pokojski Rotmanka Bieg Twardego cancelled
17 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna Bieg Twardego SAMSON cancelled
18 Baranowski Jacek Rotmanka Bieg Twardego cancelled
19 Mederski Bartosz Mederski Gdańsk Bieg Twardego GAiT Gdańsk cancelled
20 Kluczewski Filip Bytów Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Runtastyczni Team Bytów cancelled
21 Pruszak Aneta Bytów Bieg Twardego RUNtastyczni Team Bytów cancelled
22 Krzyżanowska Aneta Włocławek Bieg Twardego cancelled
23 Mikołajczewska Izabela Mikołajczewska Włocławek Bieg Twardego cancelled
24 Żuchowska Justyna włocławek Bieg Twardego cancelled
25 Kluczewska Emilia Bytów Bieg Twardego RUNtastyczni Team Bytów cancelled
26 Metel Justyna Bytów Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów cancelled
27 Kujawa Katarzyna Gdynia Bieg Twardego Kurczak Team Crow cancelled
28 Grabowska Dagmara Juszkowo Bieg Twardego Straszyn Biega cancelled
29 Butkiewicz Piotr Gdańsk Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team cancelled
30 Rulewski Dariusz Skarszewy Bieg Twardego Rulewski AutoDetailing cancelled
31 Metel Izabela Bytów Bieg Twardego RUNtastyczni Team Bytów cancelled
32 Błażejewska Karolina Świecie Bieg Twardego cancelled
33 Błażejewski Dariusz Świecie Bieg Twardego cancelled
34 Wendt Kornelia Kościerzyna Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Wencik Team cancelled
35 Wendt Franek Kościerzyna Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Wencik Team cancelled
36 Gerej Julia Elbląg Bieg Małego Twardziela (<12 lat) cancelled
37 Gerej Adam Elbląg Bieg Małego Twardziela (<12 lat) cancelled
38 Gerej Szymon Elbląg Bieg Twardego Ratownicy ELBLĄG cancelled
39 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg Twardego Aktywni Kociewiacy cancelled
40 Suszek Krzysztof Gdańsk Bieg Twardego cancelled
41 Grabowska Marta Gdańsk Bieg Twardego cancelled
42 DREWA MARIAN GOŚCICINO Bieg Twardego TEAM GWE cancelled
43 Sękowski Piotr Sękowski Łąski Piec Bieg Twardego cancelled
44 Baranowska Dorota Łęgowo Bieg Twardego CrossFit Różyny cancelled
45 Kwidziński Krystian Góra Bieg Twardego LUK-CONNECT RACING TEAM cancelled
46 TURZYŃSKI GRZEGORZ KOBYSEWO Bieg Twardego cancelled
47 Biegański Bogumił Gdynia Bieg Twardego BigYellowFoot AdventureTeam cancelled
48 Toporek Rafał Przodkowo Bieg Twardego cancelled
49 Majkowski Karol Kębłowo Bieg Twardego Luk Connect Racing Team cancelled
50 Rolbiecka Alicja Reda Bieg Twardego LUK-CONNECT RACING TEAM cancelled
51 Babiarz Przemek Kębłowo Bieg Twardego Luk-Connect Racing Team cancelled
52 Meyer Łukasz Luzino Bieg Twardego LUK-CONNECT RACING TEAM cancelled
53 Szumny Dariusz Wejherowo Bieg Twardego LUK-Connect Racing team cancelled
54 Weiland Dominika Sopot Bieg Małego Twardziela (<12 lat) cancelled
55 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg Twardego cancelled
56 Teska Martyna Gdynia Bieg Małego Twardziela (<12 lat) cancelled
57 Teska Patrycja Gdynia Bieg Małego Twardziela (<12 lat) cancelled
58 Gawęda Bożena Gościcino Bieg Twardego cancelled
59 Pawelska Dorota Bytów Bieg Twardego Trzewiczki cancelled
60 Trzewikowska Jagoda Bytów Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) Trzewiczki cancelled
61 Trzewikowska Marzena Bytów Bieg Twardego Trzewiczki cancelled
62 Dąbek Jakub Warszawa Bieg Twardego cancelled
63 Okrój Maria Mały Klincz Bieg Twardego cancelled
64 Saleem Kamil Gdańsk Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) cancelled
65 Wołoszyk Jacek Łubiana Bieg Twardego Forrest Gump Kościerzyna cancelled
66 Rudkowska Natalia Człuchów Bieg Twardego Tripaka przechlewo cancelled
67 Wojtas Krzysztof Człuchów Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Tripaka Przechlewo cancelled
68 Wojtas Alan Człuchów Bieg Małego Twardziela (<12 lat) Tripaka Przechlewo cancelled
69 Wojtas Stefan Człuchów Bieg Twardego Tripaka przechlewo cancelled
70 Fibich Dorota Kościerzyna Bieg Twardego Ekipa Zryw cancelled
71 Grabowy Wojtek Pszczółki Bieg Twardego CrossFit Różyny cancelled
72 Kurowski Dawid Juszkowo Bieg Twardego CrossFit Różyny cancelled
73 Piotrowski Marek Gdynia Bieg Twardego Apteka Gemini Team cancelled
74 Makurat Anna Skorzewo Bieg Twardego cancelled
75 Grzesiuk Piotr Różyny Bieg Twardego CrossFit Różyny cancelled
76 Kiżewski Szymon Wielki Klincz Bieg Twardego cancelled
77 Makurat Karol Skorzewo Bieg Twardego cancelled
78 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Bieg Małego Twardziela (<12 lat) SUT Pruszcz Biega cancelled
79 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Małego Twardziela (<12 lat) SUT Pruszcz Biega cancelled
80 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Bieg Twardego SUT Pruszcz Biega cancelled
81 Kulawik Aneta Cieplewo Bieg Twardego CrossFit Różyny cancelled
82 Błaszkowski Piotr Łubiana Bieg Twardego Forrest Gump Kościerzyna cancelled
83 Grzesiuk Aleksandra Różyny Bieg Twardego CrossFit Różyny cancelled
84 Laskiewicz Dariusz Oliwa Bieg Twardego cancelled
85 Damps Martyna Skrzeszewo Bieg Twardego cancelled
86 Lubiński Aleksander Łubiana Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) cancelled
87 Zinka Maciej Łubiana Bieg Twardego cancelled
88 Jereczek Joanna Sulęczyno Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów cancelled
89 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg Twardego cancelled
90 Wojewska Natalia Gdynia Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team cancelled
91 Toporek Aleksandra Gdynia Bieg Twardego Elite Team cancelled
92 Elendt Tomasz Tuchomie Bieg Twardego cancelled
93 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg Twardego cancelled
94 Stokarska Beata Gdynia Bieg Twardego Biegowi Wariaci cancelled
95 Bielewicz Anna Słupsk Bieg Twardego STOPA SŁUPSK cancelled
96 Adryan Adam Słupsk Bieg Twardego cancelled
97 Leszczyńska Milana Gdańsk Bieg Małego Twardziela (<12 lat) cancelled
98 Saleem Monika Gdańsk Bieg Twardego Wataha-Łączy nas bieganie cancelled
99 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg Twardego Wataha-Łączy nas bieganie cancelled
100 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team cancelled


Views: 2517

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ