# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szrywer Daniel | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Świat Płytek u Kryspina | cancelled |
2 | Raczyński Jan | Banino | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Przedszkole Promyczek w Żukowie | cancelled |
3 | Raczyński Jakub | Banino | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Przedszkole Promyczek w Żukowie | cancelled |
4 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | PUMA STG | cancelled |
5 | Singer Krzysztof | Połęczyno | Polska | Bieg Twardego | Diverse Extreme Team | cancelled |
6 | Szemis Daniel | Folwarki Tylwickie | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
7 | Piankowska Joanna | Niedamowo | Polska | Bieg Twardego | Kościerski Klub Morsów | cancelled |
8 | BŁASZKOWSKA SYLWIA | ŁUBIANA | Polska | Bieg Twardego | Forrest Gump Kościerzyna | cancelled |
9 | Chojnacki Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | cancelled | |
10 | Chojnacki Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
11 | Wilczewski Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
12 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Sp 48 Gdynia | cancelled |
13 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg Twardego | DCT drużyna biegowa | cancelled |
14 | Damps Patryk | Skrzeszewo | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
15 | Kosiorek Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | BigYellowFoot Adventure Team | cancelled |
16 | Pokojski Jacek Pokojski | Rotmanka | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
17 | Klawikowski Arkadiusz | Brodnica Górna | Polska | Bieg Twardego | SAMSON | cancelled |
18 | Baranowski Jacek | Rotmanka | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
19 | Mederski Bartosz Mederski | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | GAiT Gdańsk | cancelled |
20 | Kluczewski Filip | Bytów | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Runtastyczni Team Bytów | cancelled |
21 | Pruszak Aneta | Bytów | Polska | Bieg Twardego | RUNtastyczni Team Bytów | cancelled |
22 | Krzyżanowska Aneta | Włocławek | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
23 | Mikołajczewska Izabela Mikołajczewska | Włocławek | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
24 | Żuchowska Justyna | włocławek | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
25 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg Twardego | RUNtastyczni Team Bytów | cancelled |
26 | Metel Justyna | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | cancelled |
27 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | Kurczak Team Crow | cancelled |
28 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Bieg Twardego | Straszyn Biega | cancelled |
29 | Butkiewicz Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | BigYellowFoot Adventure Team | cancelled |
30 | Rulewski Dariusz | Skarszewy | Polska | Bieg Twardego | Rulewski AutoDetailing | cancelled |
31 | Metel Izabela | Bytów | Polska | Bieg Twardego | RUNtastyczni Team Bytów | cancelled |
32 | Błażejewska Karolina | Świecie | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
33 | Błażejewski Dariusz | Świecie | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
34 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Wencik Team | cancelled |
35 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Wencik Team | cancelled |
36 | Gerej Julia | Elbląg | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | cancelled | |
37 | Gerej Adam | Elbląg | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | cancelled | |
38 | Gerej Szymon | Elbląg | Polska | Bieg Twardego | Ratownicy ELBLĄG | cancelled |
39 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg Twardego | Aktywni Kociewiacy | cancelled |
40 | Suszek Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
41 | Grabowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
42 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Bieg Twardego | TEAM GWE | cancelled |
43 | Sękowski Piotr Sękowski | Łąski Piec | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
44 | Baranowska Dorota | Łęgowo | Polska | Bieg Twardego | CrossFit Różyny | cancelled |
45 | Kwidziński Krystian | Góra | Polska | Bieg Twardego | LUK-CONNECT RACING TEAM | cancelled |
46 | TURZYŃSKI GRZEGORZ | KOBYSEWO | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
47 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | BigYellowFoot AdventureTeam | cancelled |
48 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
49 | Majkowski Karol | Kębłowo | Polska | Bieg Twardego | Luk Connect Racing Team | cancelled |
50 | Rolbiecka Alicja | Reda | Polska | Bieg Twardego | LUK-CONNECT RACING TEAM | cancelled |
51 | Babiarz Przemek | Kębłowo | Polska | Bieg Twardego | Luk-Connect Racing Team | cancelled |
52 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Bieg Twardego | LUK-CONNECT RACING TEAM | cancelled |
53 | Szumny Dariusz | Wejherowo | Polska | Bieg Twardego | LUK-Connect Racing team | cancelled |
54 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | cancelled | |
55 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
56 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | cancelled | |
57 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | cancelled | |
58 | Gawęda Bożena | Gościcino | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
59 | Pawelska Dorota | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Trzewiczki | cancelled |
60 | Trzewikowska Jagoda | Bytów | Polska | Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) | Trzewiczki | cancelled |
61 | Trzewikowska Marzena | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Trzewiczki | cancelled |
62 | Dąbek Jakub | Warszawa | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
63 | Okrój Maria | Mały Klincz | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
64 | Saleem Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) | cancelled | |
65 | Wołoszyk Jacek | Łubiana | Polska | Bieg Twardego | Forrest Gump Kościerzyna | cancelled |
66 | Rudkowska Natalia | Człuchów | Polska | Bieg Twardego | Tripaka przechlewo | cancelled |
67 | Wojtas Krzysztof | Człuchów | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Tripaka Przechlewo | cancelled |
68 | Wojtas Alan | Człuchów | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | Tripaka Przechlewo | cancelled |
69 | Wojtas Stefan | Człuchów | Polska | Bieg Twardego | Tripaka przechlewo | cancelled |
70 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | Bieg Twardego | Ekipa Zryw | cancelled |
71 | Grabowy Wojtek | Pszczółki | Polska | Bieg Twardego | CrossFit Różyny | cancelled |
72 | Kurowski Dawid | Juszkowo | Polska | Bieg Twardego | CrossFit Różyny | cancelled |
73 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | Apteka Gemini Team | cancelled |
74 | Makurat Anna | Skorzewo | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
75 | Grzesiuk Piotr | Różyny | Polska | Bieg Twardego | CrossFit Różyny | cancelled |
76 | Kiżewski Szymon | Wielki Klincz | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
77 | Makurat Karol | Skorzewo | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
78 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | SUT Pruszcz Biega | cancelled |
79 | Kulgajuk Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | SUT Pruszcz Biega | cancelled |
80 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Twardego | SUT Pruszcz Biega | cancelled |
81 | Kulawik Aneta | Cieplewo | Polska | Bieg Twardego | CrossFit Różyny | cancelled |
82 | Błaszkowski Piotr | Łubiana | Polska | Bieg Twardego | Forrest Gump Kościerzyna | cancelled |
83 | Grzesiuk Aleksandra | Różyny | Polska | Bieg Twardego | CrossFit Różyny | cancelled |
84 | Laskiewicz Dariusz | Oliwa | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
85 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
86 | Lubiński Aleksander | Łubiana | Polska | Bieg Średniego Twardziela (12-18 lat) | cancelled | |
87 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
88 | Jereczek Joanna | Sulęczyno | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | cancelled |
89 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
90 | Wojewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | BigYellowFoot Adventure Team | cancelled |
91 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | Elite Team | cancelled |
92 | Elendt Tomasz | Tuchomie | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
93 | Godlewska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
94 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | Biegowi Wariaci | cancelled |
95 | Bielewicz Anna | Słupsk | Polska | Bieg Twardego | STOPA SŁUPSK | cancelled |
96 | Adryan Adam | Słupsk | Polska | Bieg Twardego | cancelled | |
97 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela (<12 lat) | cancelled | |
98 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | Wataha-Łączy nas bieganie | cancelled |
99 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | Wataha-Łączy nas bieganie | cancelled |
100 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | BigYellowFoot Adventure Team | cancelled |
Views: 8297