# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michlewicz Artur | Świecie | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | paid on-line |
2 | Kozaczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
3 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Apteka Gemini Team | paid on-line |
4 | Marszała Damian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
5 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
6 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
7 | Bąk Magdalena Bąk | Siemirowice | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Siemirowice Biegają! | paid on-line |
8 | Cemerys Karol | Siemirowice | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Siemirowice Biegają! | paid on-line |
9 | Łoś Monika | Bychawa | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | AWFiS Gdańsk | paid on-line |
10 | Dąbrowska-Hoppe Joanna | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
11 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Aktywni Żukowo | paid on-line |
12 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
13 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
14 | Kluge Wiktoria | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Różowe Tygryski | paid on-line |
15 | Kuliński Krzysztof | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | k3racingpl | paid on-line |
16 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
17 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | . ELITE TEAM | paid on-line |
18 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
19 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
20 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ||
21 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | SRS Szansa-Start Gdańsk | paid on-line |
22 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Run Beach Morning | paid on-line |
23 | Andryskowski Cezary | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | paid on-line |
24 | Redynk Mateusz | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | paid on-line |
25 | Kaim Adam | GDAŃSK | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
26 | Bącal Dawid | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
27 | Krause Barbara | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
28 | Polakowska Anita | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
29 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Biegający Tczew | |
30 | Hoppe Ewelina | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
31 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Piękni i Bestie | |
32 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
33 | Czaja Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
34 | Giełdon Krystyna | Zblewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
35 | Lewandowski Przemysław | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Kijanka Osowa | paid on-line |
36 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | paid on-line |
37 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Wojto_Sport_Story | |
38 | Bagiński KRZYSZTOF | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
39 | Wójcik Damian | Darłowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Runnerswalde Darłowo | |
40 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
41 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
42 | Sińczuk Patrycja | Tczew | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | xRunners | paid on-line |
43 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | agapilecka.pl | paid |
44 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Team Deaf | paid on-line |
45 | Lipiński Mariusz | Kwidzyn | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
46 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
47 | KRUPA ROBERT | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
48 | KRUPA BŁAŻEJ | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ZSSIO | paid on-line |
49 | Bagiński Damian Bagiński | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | paid on-line |
50 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line |
Views: 8802