# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostaszewski Arkadiusz | Raczki | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Decathlon Kartuska | paid on-line |
2 | Michlewicz Artur | Świecie | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | paid on-line |
3 | Sienkiewicz Jarosław | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
4 | Daruk Przemyslaw | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
5 | Rzepecki Radosław | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
6 | Raczyński Jakub | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
7 | Raczyński Mirosław | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
8 | Michalczewska Emilia | Łęgowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
9 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
10 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
11 | Kozłowski Jan | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
12 | Rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Run Beach Morning | paid on-line |
13 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Saltus Sport Team | paid on-line |
14 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
15 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
16 | Młodawski Kuba | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Różowe Tygryski | paid on-line |
17 | Sanecki Przemysław | Nowe Kusy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | KS BBL Pasłęk | paid on-line |
18 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Leasing Polski Team | paid on-line |
19 | Sysak Dominika | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
20 | Rewers Dariusz | Koleczkowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Piekło Północy | paid on-line |
21 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Apteka Gemini Team | paid on-line |
22 | Marszała Damian | Bolszewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
23 | Pogorzelski Paweł | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
24 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid on-line |
25 | Niemczyk Michał | Lębork | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
26 | Bąk Magdalena Bąk | Siemirowice | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Siemirowice Biegają! | paid on-line |
27 | Cemerys Karol | Siemirowice | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Siemirowice Biegają! | paid on-line |
28 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
29 | Łoś Monika | Bychawa | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | AWFiS Gdańsk | paid on-line |
30 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid on-line |
31 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid on-line |
32 | Dąbrowska-Hoppe Joanna | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
33 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Aktywni Żukowo | paid on-line |
34 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | TRUSKAWKA RZĄDZI | paid on-line |
35 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
36 | Kluge Wiktoria | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Różowe Tygryski | paid on-line |
37 | Kuliński Krzysztof | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | k3racingpl | paid on-line |
38 | Mikołajczyk karolina | gdansk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
39 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
40 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | . ELITE TEAM | paid on-line |
41 | Wawryniuk Emilia Małgorzata | Kamińsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
42 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | SRS Szansa-Start Gdańsk | paid on-line |
43 | Palaschke Michał | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Sportowy Majkel | paid on-line |
44 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Run Beach Morning | paid on-line |
45 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | paid on-line |
46 | Andryskowski Cezary | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | paid on-line |
47 | Redynk Mateusz | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | JJ | paid on-line |
48 | Kaim Adam | GDAŃSK | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid |
49 | Bącal Dawid | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
50 | Krause Barbara | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
51 | Polakowska Anita | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
52 | Hoppe Ewelina | Sominy | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
53 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
54 | Czaja Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
55 | Giełdon Krystyna | Zblewo | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
56 | Lewandowski Przemysław | Sopot | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Kijanka Osowa | paid on-line |
57 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot AdventureTeam | paid on-line |
58 | Bagiński KRZYSZTOF | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
59 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
60 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
61 | Hildebrandt Cezary | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ROWEROWCE | paid on-line |
62 | Król Konstanty | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ROWEROWCE | paid on-line |
63 | Sińczuk Patrycja | Tczew | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | xRunners | paid on-line |
64 | Pilecka Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | agapilecka.pl | paid |
65 | Niewiadomski Igor | Kołobrzeg | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
66 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | Team Deaf | paid on-line |
67 | Lipiński Mariusz | Kwidzyn | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
68 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
69 | KRUPA ROBERT | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
70 | KRUPA BŁAŻEJ | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | ZSSIO | paid on-line |
71 | Bagiński Damian Bagiński | Rumia | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | paid on-line |
72 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
73 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
74 | Czarnecka Anita | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | WóDziki | paid on-line |
75 | kebóizD hceL <--- | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
76 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Grupa B: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
77 | Tukendorf BARBARA | Warszawa | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
78 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Wild Team | paid on-line |
79 | Nicewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Komedianci | paid on-line |
80 | Marszałek Sebastian | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
81 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Straszyn Biega | paid on-line |
82 | Jędrzejczak Maciej | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
83 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
84 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
85 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Greif Team Władysławowo | paid on-line |
86 | Kowalski Szymon | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | paid on-line |
87 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | wkurw_team | paid on-line |
88 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
89 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
90 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
91 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
92 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
93 | Karwel Ewelina Karwel | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Kontener Formy | paid on-line |
94 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | UNICORN TEAM | paid on-line |
95 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | UNICORN TEAM | paid on-line |
96 | Śmigaj Sebastian | Gdańsk | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Wild Team | paid on-line |
97 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line | |
98 | Koschembahr Łyskowska Danuta | Sopot | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
99 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | Elite Team | paid on-line |
100 | Sulek Karolina | Rumia | Polska | Grupa A: 400m, 1200m, 2000m | paid on-line |
Views: 8806