IX Jurajski Puchar Nordic Walking - Pustynna Ośmiornica
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Labocha Katatzyna czestochowa Nordic Walking 3 km
2 Arabas Krzysztof Częstochowa Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa
3 Kania Michał Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
4 Janusz Król Częstochowa Nordic Walking 3 km paid
5 Pękala Wiktor Sieraków Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
6 Zarębski Łukasz Częstochowa Nordic Walking 3 km paid
7 Zarębska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 3 km paid
8 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 3 km
9 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking 3 km
10 Szafer Sylwester Popów Bieg 5 km ZRYW Parzymiechy paid
11 Purgal Bartłomiej Srocko Nordic Walking 3 km paid
12 Radecka Agnieszka Jaskrów Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
13 Cichecka Jadwiga Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
14 Toll Paweł Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
15 Toll Aleksandra Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
16 Toll Wojciech Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
17 Toll Iwona Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
18 Kasprzyk Maciej Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
19 Kasprzyk Dominika Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
20 Kasprzyk Witold Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
21 Kasprzyk Irmina Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
22 Siewiera Robert Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
23 Wierus Agnieszka Miedźno Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
24 Kędzia Aleksandra Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
25 Skóra Mirosława Kruszyna Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
26 Lupa Monika Kruszyna Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
27 Simińska Aneta Kruszyna Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
28 Dziewior Edyta Wola Hankowska Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
29 Szewczyk Justyna Turów Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
30 Maj Monika Turów Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
31 Kasprzyk Agnieszka Miedźno Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
32 Koza Maria Częstochowa Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
33 Podsiedlik Anna Poraj Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
34 Marzec Hubert Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
35 Wroński Miłosz Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
36 Wrońska Małgorzata Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
37 Wroński Maciej Blachownia Nordic Walking 3 km Pocztowa Grupa Nordic Walking paid
38 Wojdyła Jakub Janów Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
39 BŁASZCZYK ADRIAN CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 3 km Leśne Ludki Żarki Letnisko paid
40 Konopka Mariusz Masłońskie Bieg 5 km Jurajska-woda z głębi natury paid
41 Smok Jakub Skowronów Nordic Walking 3 km SP. Piasek
42 Kiedrzyński Miłosz Siedlec Nordic Walking 3 km SP. Piasek
43 Konieczko-Biały Aneta Myszków Nordic Walking 3 km paid
44 Sosnowska Agnieszka Staropole Bieg 5 km Kabex Podkowa Janów paid
45 Maciejewski Artur Biskupice Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa paid
46 Miłak Piotr Wręczyca Wielka Nordic Walking 3 km paid
47 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka Nordic Walking 3 km paid
48 Wrona Marzena Myszków Nordic Walking 3 km paid
49 Lipiec Jolanta KOZIEGŁOWY Nordic Walking 3 km koziegłowski UTW paid
50 KOZAK RENATA CZĘSTOCHOWA Nordic Walking 3 km Nordic Team Częstochowa paid
51 Purgal Aleksandra SROCKO Nordic Walking 3 km paid
52 Purgal Magdalena Srocko Nordic Walking 3 km paid
53 kupczyk marek czestochowa Nordic Walking 3 km paid
54 Fijołek Oskar Częstochowa Bieg 5 km
55 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów Bieg 5 km
56 Kosielak Monika Olsztyn Nordic Walking 3 km Dyrektor Sportowy IX JPNW paid
57 Rachwalik Radosław Kruszyna Bieg 5 km paid
58 Stolarczyk Jakub Mysłowice Bieg 5 km Go Sport paid
59 Żurek Dominik Poczesna Bieg 5 km Go Sport paid
60 Kuziorowicz Alicja Poczesna Bieg 5 km Go Sport paid
61 Chmielewski Rajmund Częstochowa Nordic Walking 3 km paid
62 Mendakiewicz Maciek Janów Bieg 5 km
63 Strzelczyk Kamil Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
64 Tomzik Filip Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
65 Tomzik Radosław Tomzik Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
66 Bartczak Miroslaw Częstochowa Nordic Walking 3 km paid
67 Bartczak Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 3 km paid
68 Gajewski Konrad Blachownia Bieg 5 km Cooper Standard Częstochowa paid
69 Stępień Kinga Siedlec Nordic Walking 3 km
70 Latos Natalia Siedlec Nordic Walking 3 km
71 Bobrowski Mariusz Koniecpol Nordic Walking 3 km paid
72 Kucharski Damian Częstochowa Bieg 5 km Zabiegani Częstochowa
73 Jasinski Jozef Czestochowa Nordic Walking 3 km paid
74 Bochnia Monika Częstochowa Nordic Walking 3 km paid
75 Zarębski Paweł Kłobuck Bieg 5 km NGB Kłobuck paid
76 Maj Witold Wręczyca Wielka Bieg 5 km paid
77 Wójcik Wiktor Lgoczanka Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
78 Ucieklak Sara Ponik Nordic Walking 3 km
79 Grzywna Marcelina Ponik Nordic Walking 3 km
80 Bińczyk Agnieszka Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
81 Gałązka Julia Janów Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
82 Latusek Leszek Przystajń Bieg 5 km brak paid
83 Lisek Tomasz Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka paid
84 Machura-Powęzka Hanna Piekary Śląskie Nordic Walking 3 km paid
85 Wrona Grzegorz Myszków Nordic Walking 3 km paid
86 Skrobek Karolina Rudniki Bieg 5 km Vege Runners paid
87 Reczulska Katarzyna Częstochowa Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
88 Reczulski Mariusz Częstochowa Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
89 Puszkarski Marek Janów Bieg 5 km Kabex M i K Bogunia paid
90 Lisek Anna Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka paid
91 Słabkowski Zbigniew Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka paid
92 Słabkowska Barbara Częstochowa Nordic Walking 3 km Fiszbinka paid
93 STILLER KAROL Kusięta Bieg 5 km Kabex Podkowa Janów paid
94 Mizgała Nel złoty potok Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
95 Mizgała Nadia złoty potok Nordic Walking 3 km KABEX Podkowa Janów paid
96 Mizgała Kacper złoty potok Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
97 Bińczyk Dariusz Częstochowa Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
98 Dors Grzegorz Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
99 Dors Łukasz Janów Nordic Walking 3 km Kabex Podkowa Janów paid
100 Wnęk Mirosław Częstochowa Nordic Walking 3 km paid


Views: 3236

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ