Piekło Północy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kujawska Anna Rzy Wrota Piekieł (75+KM) 100.00 PLN
2 pawłowski andrzej gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) paid on-line
3 Pawłowska Maria Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) paid on-line
4 Damps Sylwester Gowino Wrota Piekieł (75+KM) 110.00 PLN
5 Centkowska Ewelina Ciechocinek Małe Piekiełko (21+KM) spc paid on-line
6 szpunar maciej Gdynia Małe Piekiełko (21+KM) RdS 80.00 PLN
7 Baryza ROBERT CIECHOCINEK Małe Piekiełko (21+KM) paid on-line
8 BŁASIŃSKA ŻANETA CIECHOCINEK Małe Piekiełko (21+KM) spc paid on-line
9 Cimaszkiewicz Jakub Gdansk Małe Piekiełko (21+KM) paid on-line
10 Kurczewska Sylwia Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) paid on-line
11 BARANOWSKI Marek Kosakowo Piekło Północy (140+KM) COM-DKM paid on-line
12 Pobłocki Jan Gdańsk Piekło Północy (140+KM) Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi paid
13 Sypniewska Hanna Gdynia Piekło Północy (140+KM) Spartanie Dzieciom/ Golden Team paid
14 Andrzejewska-Płuciennik Edyta Łodź Wrota Piekieł (75+KM) Szakale Bałut łódź paid on-line
15 Kaziul Krystian Slupsk Wrota Piekieł (75+KM) 179.00 PLN
16 Skumiał Oskar Ustka Małe Piekiełko (21+KM) USB Ustka 80.00 PLN
17 Filc Krzysztof Gdynia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi paid on-line
18 Gadomska Liwia Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi paid on-line
19 Gadomska Dorota Gadomska Rumia Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi paid on-line
20 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Małe Piekiełko (21+KM) 80.00 PLN
21 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Piekło Północy (140+KM) Poltarex Muay AML paid
22 Lipowski Karol Tuchom Wrota Piekieł (75+KM) Zoeller Tech 100.00 PLN
23 Roczkowski Artur Rybnik Piekło Północy (140+KM) SBD Energetyk Rybnik 209.00 PLN
24 Cieśla Jarek Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo paid
25 Cieśla Ela Olsztynek Małe Piekiełko (21+KM) Biegające Małżeństwo paid
26 Pawelska Kamila Dębogórze Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) 30.00 PLN
27 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Małe Piekiełko (21+KM) Przecinak77 paid
28 Roman Krzysztof Bolszewo Piekło Północy (140+KM) Przecinak77 paid
29 Bieszke Izabela Mosty Małe Piekiełko (21+KM) Wymiatacze / Fit Matka Wymiataczka paid
30 Pakuła Mateusz Słupsk Wrota Piekieł (75+KM) paid on-line
31 Król Liliana Reda Bieg Siódemka dla Siódemki 7 (6,4 KM) 40.00 PLN
32 Kondratiuk Renata Gdańsk Piekło Północy (140+KM) 130.00 PLN
33 Sprenger Mirosław Nakło nad Notecią Piekło Północy (140+KM) LUKS START NAKŁO paid on-line
34 Trusiak Agnieszka Słupsk Małe Piekiełko (21+KM) Muay Night Runners Słupsk 80.00 PLN
35 Albiniak Przemysław Wejherowo Wrota Piekieł (75+KM) 179.00 PLN
36 Bieszke Rafał Gdynia Piekło Północy (140+KM) wymiatacze / Ultra Dreptacz paid
37 Soszyński Wojtek PONURZYCA Piekło Północy (140+KM) PZU Sport Team paid on-line
38 Olejnik Adam Włocławek Piekło Północy (140+KM) Refericon paid on-line
39 Turska Agnieszka Gdańsk Wrota Piekieł (75+KM) paid on-line
40 Wrzesiński Wojciech Bydgoszcz Wrota Piekieł (75+KM) FordonRunners 100.00 PLN
41 Szewczuk Piotr Słupsk Wrota Piekieł (75+KM) paid on-line
42 Łącki Jarosław Kościerzyna Wrota Piekieł (75+KM) paid on-line


Views: 706

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ