# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dzikoń Gosia Warszawa Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy paid
2 Agiejczyk Wojciech Kraków Bieg 24 - godzinny GO APTIV! paid
3 kasierska ewa lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta paid
4 kubisz dorota lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta paid
5 kubisz tomasz lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta paid
6 czichy barbara lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta paid
7 Bielawiec Bartłomiej Białystok Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy paid
8 Karkoszka Małgorzata Radomsko Bieg 24 - godzinny UKS ,,Orzeł'' Dobryszyce paid
9 Sękowski Adam Białystok Bieg 6 - godzinny WTF?!SOLO TEAM paid
10 Czapiewski Paweł Osówko Bieg 24 - godzinny MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA paid
11 Nejfeld Hanna Ząbki Bieg 24 - godzinny Wieliszew Heron Team paid
12 Jelski Dariusz Białystok Bieg 12 - godzinny paid
13 Sajewski Przemek Białystok Bieg 6 - godzinny paid
14 Strumiński Waldemar Elbląg Bieg 6 - godzinny paid
15 MIELCZAREK Dawid Kępno Bieg 24 - godzinny LKS OLYMP BŁONIE / Obozy Górskie / david_step_by_step paid
16 Motylska Aleksa Mogilno Bieg 24 - godzinny MKS Inowrocław paid
17 Ruszczewski Andrzej Warszawa Bieg 12 - godzinny Vege Runners paid
18 Kaczorowski Rafał Bydgoszcz Bieg 24 - godzinny Rafał_biega paid
19 Deputat Joanna Elblag Bieg 24 - godzinny paid
20 Kozyra Paweł Lublin Bieg 24 - godzinny AZS UMCS LUBLIN paid
21 Bereznowska Patrycja Wieliszew START - Mistrzowie Polski Wieliszew Heron Team
22 Wereszczak Andrzej Żory Bieg 24 - godzinny UKS Czwórka Żory / HRmax Żory paid
23 Gulbierz Marek Kowale oleckie Bieg 24 - godzinny paid
24 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg 24 - godzinny TL Pogoń Ruda Śląska paid
25 Borkowski Wojciech Suprasl Bieg 6 - godzinny paid
26 Szuchnicka Beata Czarna Białostocka Bieg 6 - godzinny Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
27 Biernat Robert Rakowiska Bieg 6 - godzinny Klub Biegaczy JYSK paid
28 Muza Marcin Banino Bieg 24 - godzinny GKS Żukowo paid
29 Bieliński Dariusz Biała Podlaska Bieg 6 - godzinny KB Biała Biega paid
30 Szczepaniak Mateusz Twardogóra Bieg 24 - godzinny WKS Oleśniczanka Oleśnica paid
31 Romanowska Ewa Łysomice Bieg 12 - godzinny Stalgast paid
32 Chojnacka Katarzyna Pszczółki Bieg 24 - godzinny SSTG PSZCZÓŁKI paid
33 Sekretarczyk Tadeusz Pszczółki Bieg 24 - godzinny SSTG PSZCZÓŁKI paid
34 Rządkowski Mirosław Rakoniewice Bieg 24 - godzinny NIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE paid
35 Kutnik Mirosław Biała Podlaska Bieg 24 - godzinny KB Biała Biega paid
36 Stodulski Krzysztof Mieczysławów Bieg 24 - godzinny paid
37 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski Bieg 12 - godzinny Tim Małego paid
38 Damięcka Joanna Legionowo Bieg 6 - godzinny paid
39 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg 12 - godzinny Tim Małego paid
40 Stypułkowski Darek Warszawa Bieg 24 - godzinny Wieliszew Heron Team paid
41 Kamiński Zbigniew Zapole Bieg 24 - godzinny AZS AWF Katowice paid
42 Kołodziejczak Beata Sochaczew Bieg 24 - godzinny Socho Team paid
43 Kujawiński Artur Poznań Bieg 24 - godzinny OŚ AZS Poznań paid
44 Łuszcz Piotr Legionowo Bieg 24 - godzinny Bravehearts Legionowo paid
45 Łuczkowski Zygmunt Bydgoszcz Bieg 24 - godzinny Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz paid
46 Jakubik August Ruda Śląska Bieg 6 - godzinny KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA paid
47 Czajka Karol Krępiec k. Lublina Bieg 24 - godzinny paid
48 Orłowski Jacek Szczecin Bieg 24 - godzinny Puszczyk Bukowy paid
49 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Bieg 24 - godzinny RUN4YOU paid
50 Pędzich Waldemar Szafarczyska START - Mistrzowie Polski KURP BBL Ostrołęka
51 SIERSZUŁA WIKTOR STARA TUCHORZA 121 Bieg 24 - godzinny WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY paid
52 Makoś paweł Kętrzyn Bieg 12 - godzinny 11 MPA Węgorzewo paid
53 Gawron Janusz Limanowa Bieg 24 - godzinny Brygada Beskidów paid
54 Brączyk Krzysztof Więcbork Bieg 24 - godzinny MGLKS Grom Więcbork paid
55 Śleziak Jakub Siemianowice Śląskie Bieg 24 - godzinny AZS AWF Katowice paid
56 Soszyński Wojtek PONURZYCA Bieg 24 - godzinny PZU Sport Team paid
57 Małyszek Leszek Siemianowice START - Mistrzowie Polski AZS AWF Katowice paid
58 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Bieg 24 - godzinny KS Maków Biega paid
59 BUTRYMAVA VOLHA GRODNO Bieg 24 - godzinny REGION paid
60 duchnowski łukasz Ełk Bieg 24 - godzinny 15 Brygada Zmechanizowana/Korab Olecko paid
61 Wróblewski Andrzej Rzeszów Bieg 24 - godzinny Resovia Rzeszów paid
62 Kot Rafał Szczytno Bieg 24 - godzinny Muay Running Team paid
63 Bodzioch Anna Sieraków Ślaski Bieg 24 - godzinny LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI paid
64 Kudłak Paweł Kraków Bieg 24 - godzinny AZS Kraków / Poranny Patrol paid
65 Bielawiec Magdalena Białystok Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy paid
66 Koziarski Michał Sieraków Śląski Bieg 24 - godzinny LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI paid
67 Jaczewski Przemek Kałuszyn Bieg 6 - godzinny YACHEVSKY.PL paid
68 Yarets Svetlana Minsk Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras paid
69 Fabryczny Klaudiusz Sosnowiec Bieg 24 - godzinny Gopher Sosnowiec paid
70 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Bieg 24 - godzinny JW 4808 Gołdap paid
71 Pałat Paweł Węgorzewo Bieg 24 - godzinny 11 MPA Węgorzewo paid
72 Venis Artur Brest Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras paid
73 Laputs Andrei Minsk Bieg 24 - godzinny Amatar paid
74 Anatska Leanid Lida Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras paid
75 Rahoisha Piotr Minsk Bieg 24 - godzinny Viсtoria paid
76 Drahun Barys Minsk Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras paid
77 Puławski Kazimierz Łyse Bieg 24 - godzinny GPN paid
78 Rajda Aneta Katowice Bieg 24 - godzinny TL Pogoń Ruda Śląska paid
79 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew Bieg 24 - godzinny Biegający Tczew paid
80 Lorenc Joanna Wąsosz Bieg 24 - godzinny ENDORFINY WĄSOSZ paid
81 Chodara Roman Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team Kętrzyn paid
82 Milczewski Marcin Milczewski Reda Bieg 24 - godzinny paid
83 Sławecki Jerzy Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team paid
84 Litvinavicius Saulius Lithuania Bieg 24 - godzinny Maratonas paid
85 Szmytkiewicz Krzysztof Gorzów Wlkp. Bieg 24 - godzinny KS Team Baryła Gorzów paid
86 Łyczko Sławomir Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team Kętrzyn paid
87 Piotrowski Rafał Choroszcz Bieg 6 - godzinny Nadaktywni / Spartanie Dzieciom paid
88 Grabowski Dariusz Bratian Bieg 24 - godzinny paid
89 Wójcik Sylwia Lublin Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy paid
90 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Bieg 24 - godzinny Chaos Kaźmierz paid
91 Iwanicka Joanna Białystok Bieg 6 - godzinny paid
92 Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki Bieg 24 - godzinny Dogoń Grodzisk Mazowiecki paid
93 Piotrowski Andrzej Kraków Bieg 24 - godzinny WKS Wawel paid
94 Karpiński Robert Marki Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom paid
95 Skaraczyński Sebastian Białystok Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy paid
96 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Bieg 24 - godzinny MKB DREPTAK paid
97 Bartkowski Artur Legionowo Bieg 6 - godzinny Bravehearts Legionowo paid
98 Rybałtowski Mirosław Kleosin Bieg 6 - godzinny Spartanie Dzieciom paid
99 Dygdoń Przemysław Warszawa Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom paid
100 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg 24 - godzinny RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie paid


Views: 8160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ