XXIV  Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg przedszkolaków (200 m) Stacja Dobrego Czasu Tczew free participation
2 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg przedszkolaków (200 m) Przedszkole Miłobądz free participation
3 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z 6 - 8 lat (400 m) SP Miłobądz free participation
4 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Open (5,5 KM) 20.00 PLN
5 Kuc Szymon Owidz Open (5,5 KM) TRI STAROGARD GDAŃSKI 20.00 PLN
6 Kuc Inga Owidz 9-11 lat (600 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO free participation
7 Kuc Igor Owidz Bieg przedszkolaków (200 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO free participation
8 Kuc Jakub Owidz 6 - 8 lat (400 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO free participation
9 Skweres Adriana PELPLIN Open (5,5 KM) Ada biega 20.00 PLN
10 Hinz Adam Gniew 15- 17 lat (1500 m) RulińskiRunningTeam free participation
11 Erdmańska Wiola Wielkie Bałówki Open (5,5 KM) 20.00 PLN
12 Sowiński Zbigniew Skórcz Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
13 Kołtonowska Agnieszka Gniew Open (5,5 KM) TRUNSFORMACJA GNIEWU 20.00 PLN
14 Kotowska Wiktoria Lalkowy 15- 17 lat (1500 m) MDP Kamionka free participation
15 Chojnacki Krzysztof Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
16 Zieliński Wiktor Mała Karczma 15- 17 lat (1500 m) free participation
17 Sajdowska Martyna Jeleń 15- 17 lat (1500 m) free participation
18 KRYGER JAN TCZEW 6 - 8 lat (400 m) CRITERS TEAM free participation
19 KRYGER PAWEŁ TCZEW 9-11 lat (600 m) SP 11 TCZEW free participation
20 KRYGER PATRYK TCZEW 9-11 lat (600 m) SP 11 TCZEW free participation
21 Reuschel Arkadiusz Bochlin Open (5,5 KM) 20.00 PLN
22 Reuschel Karolina Bochlin Open (5,5 KM) 20.00 PLN
23 Tuwalski Sławomir Grabowiec Open (5,5 KM) 20.00 PLN
24 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
25 Kurajk Marian Gdańsk Open (5,5 KM) 20.00 PLN
26 Szarmach Anna Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team 20.00 PLN
27 Szarmach Grzegorz Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team 20.00 PLN
28 Szarmach Sylwia Ocypel Open (5,5 KM) Szarmach Team 20.00 PLN
29 Szarmach Olivia Ocypel Bieg przedszkolaków (200 m) Szarmach Team free participation
30 Szarmach Olivier Ocypel 6 - 8 lat (400 m) Szarmach Team free participation
31 Hinc Hubert Gdynia 9-11 lat (600 m) free participation
32 Dębski Tomasz Kwidzyn Open (5,5 KM) 20.00 PLN
33 Czapiewski Stefan Pelplin Open (5,5 KM) 20.00 PLN
34 Wnuk Błażej Wielki Klincz Open (5,5 KM) Maratończyk Wielki Klincz 20.00 PLN
35 Waśniewski Edward Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
36 Mokwiński Czesław Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
37 Bartosiak Ryszard Gardeja Open (5,5 KM) Gmina Gardeja Biega 20.00 PLN
38 Skwarlińska Weronika Gdańsk Open (5,5 KM) 20.00 PLN
39 Rychłowski Andrzej Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka 20.00 PLN
40 Rychłowska Bernadeta Pelplin Open (5,5 KM) 20.00 PLN


Views: 1257

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ