XXIV  Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lokś Piotr Janowo 12 - 14 lat (1000 m) Skl Filippides Starogard Gdański
2 Lokś Paulina Janowo 15- 17 lat (1500 m) Skl Filippides Starogard Gdański
3 Lokś Paweł Janowo Open (5,5 KM) Skl Filippides Starogard Gdański
4 Lokś Sławomir Janowo Open (5,5 KM) BBL Starogard Gd
5 Lokś GRAŻYNA Janowo Open (5,5 KM) Skl Filippides Starogard Gdański
6 Grzonka Szymon Bytonia Open (5,5 KM) KS SOKÓŁ ZBLEWO
7 Główczewski Grzegorz Tczew Open (5,5 KM)
8 Szwedowska Martyna Kulice Bieg przedszkolaków (200 m) ZKiW Kulice
9 Szwedowska Laura Kulice 6 - 8 lat (400 m) ZKiW Kulice
10 Szwedowski Kacper Kulice 9-11 lat (600 m) ZKiW Kulice
11 Szwedowski Łukasz Kulice Open (5,5 KM)
12 Szmyt Dawid Starogard Gdański Open (5,5 KM)
13 Kowalski Waldemar Borkowo Open (5,5 KM) Leasing Polski Team
14 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna 9-11 lat (600 m) UKS Ósemka Starogard Gdański
15 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Open (5,5 KM) TRI Starogard Gdański
16 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Open (5,5 KM)
17 Dziedzic Rafał Kwidzyn Open (5,5 KM) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
18 Kordecki Robert Wielki Klincz Open (5,5 KM) Maratończyk Wielki Klincz
19 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Open (5,5 KM) Dovista active team
20 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Open (5,5 KM) CrossElite
21 Rekowski Kazimierz Tczew Open (5,5 KM) Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
22 Skweres Hania Pelplin Bieg przedszkolaków (200 m) Przedszkole nr 1 w Pelplinie
23 Skweres Zosia Pelplin Bieg przedszkolaków (200 m) Przedszkole nr 1 w Pelplinie
24 Justa Beata Gniew Open (5,5 KM)
25 Sowiński Paweł Skórcz Open (5,5 KM)
26 Grzonka Kamila Bytonia Open (5,5 KM) KS Sokół Zblewo
27 Fierka Adam Zblewo Open (5,5 KM) KS SOKÓŁ ZBLEWO
28 Pouch Martyna Reda 9-11 lat (600 m) SP. 3 Reda
29 GÓRACZYŃSKI Mikołaj Tczew Bieg przedszkolaków (200 m) Biegający Tczew
30 Góraczyński Bartosz Tczew 6 - 8 lat (400 m) Biegający Tczew
31 Góraczyński Wojciech Tczew Open (5,5 KM) Biegający Tczew
32 WIKLENT AGATA SKÓRZENNO 6 - 8 lat (400 m) PSP OSIEK
33 WIKLENT MARCELINA SKÓRZENNO 9-11 lat (600 m) UKS WŁÓCZYKIJ / PSP OSIEK
34 Bogulski Piotr Zblewo Open (5,5 KM)
35 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Open (5,5 KM)
36 Balmas Piotr Kwidzyn Open (5,5 KM) Traktor Team Gmina Kwidzyn
37 Chojnacka Jolanta Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
38 Kłos Beata Warlubie Open (5,5 KM)
39 Wnęk Kamila Mątawy Open (5,5 KM)
40 Targowska Anna Morgi Open (5,5 KM)
41 Kujawski Igor Gniew 9-11 lat (600 m)
42 Kujawska Małgorzata Gniew Open (5,5 KM) tRUNsformacja Gniewu
43 Śliwoń Filip Grupa 9-11 lat (600 m) Sp Grupa
44 Śliwoń Marcel Grupa 12 - 14 lat (1000 m) Sp Grupa
45 Śliwoń Michalina Grupa Open (5,5 KM)
46 Ponczek Dawid Pelplin Open (5,5 KM)
47 Piskorski Jerzy Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
48 Pepliński Marek Elbląg Open (5,5 KM) Biegacze Wolności
49 Bładzikowski Rafał Tczew Open (5,5 KM)
50 Kruszyński Emil M I Ł O B Ą D Z Bieg przedszkolaków (200 m) Stacja Dobrego Czasu Tczew
51 Kruszyński Tymon M I Ł O B Ą D Z Bieg przedszkolaków (200 m) Przedszkole Miłobądz
52 Kruszyńska Olga M I Ł O B Ą D Z 6 - 8 lat (400 m) SP Miłobądz
53 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Open (5,5 KM)
54 Kuc Szymon Owidz Open (5,5 KM) TRI STAROGARD GDAŃSKI
55 Kuc Inga Owidz 9-11 lat (600 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO
56 Kuc Igor Owidz Bieg przedszkolaków (200 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO
57 Kuc Jakub Owidz 6 - 8 lat (400 m) BLOCZEK TEAM PELPLIN/ ZSP JABŁOWO
58 Skweres Adriana PELPLIN Open (5,5 KM) Ada biega
59 Hinz Adam Gniew 15- 17 lat (1500 m) RulińskiRunningTeam
60 Erdmańska Wiola Wielkie Bałówki Open (5,5 KM)
61 Sowiński Zbigniew Skórcz Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy
62 Kołtonowska Agnieszka Gniew Open (5,5 KM) TRUNSFORMACJA GNIEWU
63 Kotowska Wiktoria Lalkowy 15- 17 lat (1500 m) MDP Kamionka
64 Chojnacki Krzysztof Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
65 Zieliński Wiktor Mała Karczma 15- 17 lat (1500 m)
66 Sajdowska Martyna Jeleń 15- 17 lat (1500 m)
67 KRYGER JAN TCZEW 6 - 8 lat (400 m) CRITERS TEAM
68 KRYGER PAWEŁ TCZEW 9-11 lat (600 m) SP 11 TCZEW
69 KRYGER PATRYK TCZEW 9-11 lat (600 m) SP 11 TCZEW
70 Reuschel Arkadiusz Bochlin Open (5,5 KM)
71 Reuschel Karolina Bochlin Open (5,5 KM)
72 Tuwalski Sławomir Grabowiec Open (5,5 KM)
73 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Open (5,5 KM) Aktywni Kociewiacy
74 Kurajk Marian Gdańsk Open (5,5 KM)
75 Szarmach Anna Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team
76 Szarmach Grzegorz Lubichowo Open (5,5 KM) Szarmach Team
77 Szarmach Sylwia Ocypel Open (5,5 KM) Szarmach Team
78 Szarmach Olivia Ocypel Bieg przedszkolaków (200 m) Szarmach Team
79 Szarmach Olivier Ocypel 6 - 8 lat (400 m) Szarmach Team
80 Hinc Hubert Gdynia 9-11 lat (600 m)
81 Dębski Tomasz Kwidzyn Open (5,5 KM)
82 Czapiewski Stefan Pelplin Open (5,5 KM)
83 Wnuk Błażej Wielki Klincz Open (5,5 KM) Maratończyk Wielki Klincz
84 Waśniewski Edward Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
85 Mokwiński Czesław Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
86 Bartosiak Ryszard Gardeja Open (5,5 KM) Gmina Gardeja Biega
87 Skwarlińska Weronika Gdańsk Open (5,5 KM)
88 Rychłowski Andrzej Pelplin Open (5,5 KM) Klub Aktywnego Pelpliniaka
89 Rychłowska Bernadeta Pelplin Open (5,5 KM)


Views: 2517

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ